Články

12.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
¨gtav.png
Konec čekání na Grand Theft Auto V. Podle herního magazínu GI se vše dozvíme už v listopadu, kde pro nás prý Rockstar plánuje odhalení informací včetně data vydání.
9.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
dayz.png
Přišly nové informace ohledně plné a jednotné hry DayZ Game. DayZ nyní jako mód pro českou Armu II vyjde ještě letos jako samostatná hra. V tuto chvíli již víme jaký měsíc.
8.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
mafia.png
Když se řekne Mafia, všichni dobře víme oč jde. Před nějakou dobou vyšel také druhý díl, který bohužel nedopadl nejlépe. Grafiky výborný, ovšem děj krátký a už ne tak mafiánský.
7.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
miasmata.png
Miasmata, určitě jste o této hře nikdo nikdy neslyšel. Není divu, je zcela nová a vidět ji můžete pouze zatím jen v Steam GreeLightu. Dnes si o hře povíme více, máme videa a screeny.
6.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
rambo head.png
Před pár týdny jsme Vás informovali, že se plánuje nová hra pro rok 2013. Jmenovat se bude podle filmového hrdiny RAMBA. Dnes vyšly první IN-GAME screeny. Podívejte se.
5.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
dead light.jpg
Jak to poslední dobou bejvá - hra vydaná na Xbox se stala úspěšnou a tak proč titul nevydat i pro PC? Pár případu jsme tu měli, teď přichází další - arkáda Deadlight.
4.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
surv.png
Free to play hra, která nahrazuje STALKERA ukazuje své lokality. Screenshoty nevypadají vůbec špatně, snad takový pocit bude i z prvního gameplaye, Vaše názory na obrázky ?
3.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
doom 4.png
Tento měsíc vychází Doom 3: BFG Edition, ale už teď se ví, že vyjde Doom 4. Trochu tomu pomohl i Steam klient, který odhalila databáze. Máme první obrázky ze hry.
2.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
dishoniored (1).png
Vždy, když se očekává velký titul, fanoušci doslova spamují výrobce a různé pracovníky tím, že vyzvídají a chtějí vědět různé informace o hře. Jedna taková se podařila zjistit včera.
1.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
mw2012.png
HW požadavky pro Need for Speed: Most Wanted 2012. Jsou officiálně sdíleny od výrobce EA Games. Už ze začátku Vám prozadíme, že - požadavky jsou průměrné.
30.9. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
Black Ops 2 record.png
Tak na internetu se objevily HW požadavky i pro zatím poslední díl ze serie Call of Duty Black Ops 2. Opět Vám hned za začátku prozradíme - Jsou na rok 2012 průměrné.
29.9. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
htman.png
Hitman: Absolution se pomalu blíží ke svému vydání a výrobce nás informuje už o zveřejněné věci, ovšem nyní dodává i gameplay, kde nám ukazuje jak bude fungovat On-line sekce.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one