Články

17.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ds3c.png
Třetí pokračování hororu Dead Space 3 se nám představí v dalším videu, kde uvidíme 20 minut z E3 DEMO verze hry. Demo ke stažení asi nebude, ovšem můžete vidět jak 3. bude vypadat.
17.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
spiderman.png
Nový gameplay ze spidermana nám ukáže jak budeme využívat naše schopnosti při boji se zlem. Létání městem Manhatton bude celkem dost rychlé a vše to bude akce za akcí. No řekněte sami.
16.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
amnesia 2.png
Výrobce hry Amnesia konečně oznámil druhý díl. Hra dostala několik ocenění, je to jeden z hororů, který se povedl, ačkoli nemá tak skvělou grafickou stránku, tu dějovou naprosto dobrou.
16.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ghost recon.png
Ghost Recon právě vychází a jednoznačně jsme hru zařadili mezi TOP tohoto roku. A jak tomu již bívá, napíšeme Vám HW nároky hry. Předem Vás upozorňuji, že to neni nic vysokého.
15.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
Limbo 3d preview.png
Věřím že drtivá většina z Vás už slyšela, nebo hrála hru Limbo. Chlapec v čerobílé hře bude mít pokračování. Zatím se nic moc neví. Ovšem jen to hlavní, bude ve 3D a přibydou barvy.
14.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
google disk.png
Ano vidíte správně nadpis o disku zdarma i logo Google. Společnost Google si pro nás připravil novinku, kde nám nabízí uplně zdarma disk, který můžete mít všude s sebou. Čtěte více.
13.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
bm.png
Že nevíte o jakou hru jde? Ani se vlastně nedivím. Black Mesa Source měla vyjít něco jako pokračování Half-Life 1 a 2. Protože Valve dlouho nedalo žádnou zprávu o HF 3..
13.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
blackops2.png
Ve známé show J. Fallona se objevil jeden z vývojářů Black Ops 2, který předvedl nový gameplay ze hry. Prezentace je z Xboxu 360 a prozradil i nové informace. Zatím se zdají být dobré!
12.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ets2.png
Euro Truck Simulator se blíží, vyjde za pár měsíců a my jsme pro Vás sepsali PREVIEW, který nám vlastně řekne vše o hře. Jaké značky budou mít náklaďáky, zda bude MP a další užitečné info.
11.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
dir.png
Dead Island z roku 2011 byl celkem výdělečným titulem pro Polského výrobce a jeho DLC též. Teď na E3 se zveřejnila zpráva, že vyjde zcela nový titul pojmenovaný Riptide.
11.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
re6.png
Ačkoli se díl Raccon City moc nepovedl a dostal otřesné hodnocení jak od magazínu, analytiku tak samotných hráčů, tak vyjde další díl ještě tento rok, který by měl hodnocení usmělit.
10.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
e3.png
E3 už uplně skončila a my Vám přinášíme rekapitulaci toho, co nejvíce zaujalo, překvapilo nebo se o tom bude ještě hodně mluvit. Čtěte více, tento rok byl vážně velmi povedený.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one