Články

1.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ghost recon.png
Ghost Recon vyšel již před pár dny a určitě hodně z Vás má hru rozjetou na plné pecky. Teď ale vyšla i čeština, která by Vám mohla pomoct při ději a přeložením misí. No jen do toho.
30.6. 2012    Gamescom    Číst a komentovat
gamescomlogo.png
První trailer pro rok 2012 zveřejnil ukázky her, které můžeme očekávat. Asi 2 vteřiny jsme mohli zahlídnout i Grand Theft Auto: V, což by odpovídalo, když na GC bude Take-Two.
28.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
dishonored.png
Dishonored jako celkem zatím dobře vypadající titul dnes vydal video, které zachycuje záběry z mise pojmenované Golden Cat. Asi víte oč jde, no pojďme se podívat na video.
26.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
far cry 3.png
Akční střílečka na tropickém ostrově je odložena z důvodu neznámého. Ovšem jediné co víme, že v Americe na tom budou s datumem vydání ještě hůř než my v Evropě. Více v článku.
25.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
r2.png
Až do teď jste si nebyli jistí s koupí nebo stažení Dark Waters značky Risen? Tak teď máte možnost zahrát si za piráta na Steamu. Rozhodně k odzkoušení hry bohatě stačí.
24.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
mohw.png
A máme tu officiální informace o tom, jak budou vypadat HW požadavky Warfighteru. Určitě Vás budou zajímat, protože tohle bude jedna z nejlepších akčních her roku. Více v článku.
23.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ac3.png
No vidíte dobře. Jak je tomu bohužel již každý rok, tak i Assassins Creed 3 je odložen. Konzolové datumy zůstavají stejné. No můžeme být rádi, že nám to neodložili o čtyři...
sw.png
Vážení uživatelé, rádi bychom Vás informovali o nové sekci, kterou budete tvořit vy. Jsou to plné programy, které se budou přidávat na Vaši žádost. Stačí vyplnit krátký formulář.

» 20.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
20.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat
tswb.png
Herní společnost Funcom, který vyrobila The Secret World spouští otevřenou BETA verzi, do které se bude moci zapojit opravdu "každý". Stačí Vám k tomu pár krůčků. Pojďme na to.
18.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
jc2.png
Just Cause 2 MP měl vyjít, nebo-li byl plánován už na rok 2010, to jaksi nevyšlo a po  MP módu jako by se slehla zem. Teď z ničeho nic výrobce uploadl video, kde představil v krátkosti multiplayer.
18.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
twd2.png
Po první epizodě se začaly hemžit první žádost o informace pro druhý díl. je to již pár měsíců od vydání první epizody a konečně přichází info. o druhém díle. Není toho moc, ale víme kdy bude.
17.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
e3.png
Zajímá Vás přenos z E3, neviděli jste záznámi, nebo jste jej viděli po kouskách? Tak my teď pro Vás našli 4 nejlepší záznámi dlouhé více jak hodinu. Koukněte se na kompletní představení.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one