Články

Čtvrtek - 14.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
reve.png
Ještě nevyšel ani šestý díl Resident Evil a už jsme Vás nedavno informovali o dalším díle, který je plánovaný na květen 2013. Dnes můžeme vidět další gameplay ze hry. Zatím nevypadá tak uplně marně, jako poslední díly této oblíbené hororové serie. Co říkáte?
Čtvrtek - 14.2. 2013     Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
senza.png
Pamatujete si na teasery, které jsme Vám před dvěma týdny posílali, jednalo se o tajnou hororovou hru od tvůrců Sniper Elite. Dnes proběhlo odhalení a máme pro Vás prvních 8 obrázků ze hry + nějaké to základní info.
Středa - 13.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
cssr.png
Dnes je to přesně 21 let od prvního připojení se k internetu Česko-Slovenské Republiky. Veděli jste, kdo a kde se připojil první? Víte také, jaká hra byla první od českých výrobců?
Středa - 13.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
sms.png
Právě začala otevřená BETA verze a my jsme se rozhodli pro Vás sepsat něco málo, co nás zaujalo, co se nám naopak nelíbilo a co tam schází. Pojďme na to.
Středa - 13.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
tomb raider 2013.png
HW požadavky pro hru Tomb Raider (2013). Hra vychází 5.3. 2013 a my se nyní můžeme podívat na HW, které hra vyžaduje. Hned za začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na dnešní poměry.
Úterý - 12.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
aiens.png
Právě dnes ráno v 10:00 vyšla střílečka o invazi vetřelců. SEGA nás hodně lákala a stále tvrdila, jak o dobrý titul jde. Bohužel je to propadák, Aliens: Colonial Marines se zkrátka nepovedl. Svědčí o tom také hodnocení recenzí nebo velkých chyb ve hře.
Úterý - 12.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
batman arkham 2013.png
Hra o netopířím hrdinovi byla vždy úspěšná stejně jako filmy. Nová serie, která začla před pár lety Arkham také uspěla a měla jedno z nejlepších hodnocení her všech dob. Dnes byl oznámen další díl Batman: Arkham .....Kdy vyjde?
Neděle - 10.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
cestina.png
Česká grupa potvrdila práci na Češtině pro Dead Space 3. Překládá se od počátku jejího vydání a vše bude hotové přibližně 14 dní od vydání hry. Typujeme tedy někdy kolem 20.2. 2013. Více uvnitř.
Úterý - 12.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
the sims 4 release.png
The Sims, rozhodně serie, kterou musí znát každý z Vás a určitě jí někdy i vyzkoušel, ať už na konzole, PC, mobil nebo sociálních sítí. Každou chvíli vycházejí další a další doplňky pro The Sims 3, stále úspěšně. Nyní se můžeme těšit na The Sims 4. Co by se mohlo ve hře objevit?
Úterý - 12.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
star trek 2013.png
Pokud si pamatujete na film z roku 2009 a jeho děj a baví Vás celkově Star Trek, měli by jste spozornit. Už za pár měsíců totiž přijde nová hra, bude navazovat na film 2009. A o co půjde? Samozřejmě o záchranu lidstva, nepřátelé chtějí ovládnout galaxii, máme pro Vás videa.
Úterý - 12.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
playstation 4 logo.png
Na celém internetu z herní kategorie je nejvíce konzultován nový herní přírůstek do Playstation serie - Playstation 4. Vše jsou jen spekulace - ovšem z velmi důvěryhodných zdrojů. Máme HW specifikace, nějaké podrobnosti o funkcích a seznam her, které 100% vyjdou pro novou konzoli PS4.
Pondělí - 11.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
slender.png
Zabiják Slenderman nyní běhá v uzavřené BETA verzi. Aby jste se do BETA verze dostali, musíte si hru předobjednat na officiálním webu hry. My se nyní můžeme podívat ve 20. minutovém videu, jak BETA vypadá - i s komentářem Let's playera.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one