Články

6.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell   Číst a komentovat »

abduction.png
Před pár dny jsme Vás informovali, že s můžete prohlídnout hry, které vyjdou v našem Katalogu her 2013, od té doby tam přibyly další hry. Poslední dny odahalují velký počet her na další rok. Ovšem i v tomto případě se nejedná o AAA hru.
6.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

gta v release trailer two.png
Určitě si dobře vzpomínáte, že se Rockstar, výrobce snad nejlepší serie Grand Theft Auto slíbil, že vydají další trailer ke GTA V. Slibovali srpen 2012, ovšem nic se nestalo. Před pár dny jsme se dozvěděli, kdy GTA V vyjde, teď víme, kdy čekat další trailer.
5.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

zwei.png
Poslední dobou se více a více množí hry z kategorie Zombie nebo Survival horor, jsou tolik úspěšné? Podle posledních statistik ano. Má další hra, pojmenovamá Zwei vůbec šanci? Možná posoudíte z informací,které máme.
4.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

fifa 13 cz dabing.png
FIFA 13 vyšla už před měsícem, ovšem i dnes ještě máme problém s dabingem a jeho převedení do Českého jazyka. Převod se konečně povedl a máme pro Vás již né přepisování souborů, ale instalaci .exe, které vše udělá za Vás.
4.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

crysis 2.png
Od poloviny roku se dozvídáme, jaké hry přijdou další rok, tentokrát je to rok 2013. Již nyní víme, že TOP her vyjde ranec a bude o dost lepší, než ten letošní. Byly oznámeny desítky her, například? Grand Theft Auto V, Crysis 3 nebo Tomb Raider.
2.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

csgo.png
Counter Strike Global Offensive je poslední díl serie Counter Strike od Valve. Ostatně hra není vůbec drahá, pořídíte ji v klidu do 500 kč, nyní ale máme možnost si Global Offensive vyzkoušet na víkend uplně zadarmo díky Steamu.
1.11 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

1.png
Jak již všichni dobře víme, GTA V vyjde už v březnu roku 2013. Město bude stejné jako v San Andreas (Los Santos), samozřejmě zmodernizované, na novém enginu a o desítky kilometrů větší. Nyní se můžeme podívat na porovnání stejných lokalit, které známe ze San Andreas.
31.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

1.png
Rockstargames officiálně potvrdili, že Grand Theft Auto V vyjde v březnu příšího roku. K této informaci také připsali další věci, jedna info. nás potěší, druhá nikoliv - velké zklamání. Máme pro Vás i dva Artworky, pojďme na to.
31.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

logo news.png
Naší snahou je zkusit vytvořit komunitu pro České a Slovenské Let's play hráče. Založíme Vám profil, kde budeme aktualizovat Váš seznam videí a zveřejňovat na Facebooku a hlavní straně webu. Máš zájem? Zapoj se do verze BETA.
30.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

cod.png
Dobrá zpráva pro jednoho z našich sousedů ze slovenska. Ptáte se proč? Jako každý rok, tak i letošní se dostala kopie nového Call of Duty do rukou někomu o týdny dříve. Tentokrát se prý poštěstilo jednomu hráči ze Slovenska.
30.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

far.png
Jedna z mnoha dalších ukázek velmi očekávaného dílu Far Cry 3. V dnešní ukázce, dlouhé skoro 9 minut uvidíme explozi, oheň a přestřelku s nepřáteli. Nebude chybět ani stealth akcička a ušktnutí hada, kdy je potřeba se vyléčit.
29.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

dayz.png
Před nějakou dobou šéfik projektu DayZ mod informoval, že vytvářejí novou mapu. Nová lokalita by měla být zasněžena na ledovém ostrově jménem Namalsk. PCGAMER také natočili 15 minutové video z této mapy.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one