Články

flat out 3 hw.png
Kategorie: HW požadavky
FlatOut 3, pokračování celkem úspěšné dvojky je tu! Předchozí tituly nebyly až tak náročné. To se Však změnilo u tohoto! Jsou nad průměrem.

deth.png
12.12. 2011 Staňte se lovcem ryb v oceálnech a mořích. Pokud znáte hru The Hunter, kde jste lovec v lese se sniperem a dalším vybavením, tak toto je stejné, jen pod hladinou plnou žraloků, ale také okrasných korálů a ryb.

tony hawk pro skater HD 2.png
11.12. 2011 Na internetu se ukázal nový gameplay trailer z nového Tony Hawka. Zkusili jsme najít nějaké to info a povedlo se. Video je v HD, menší informace o hře máme taky. Pojdme si je říct ...

» Číst celý článek  |  Komentář  |  Autor: Jakub Hergesell
syndicate.png
10.12. 2011 Tak zatím máme stále rok 2011 a už teď můžeme odhadovat první TOP hry pro rok 2012. samozřejmě to tak tipujeme my. Syndicate 2012 vypadá velmi propracovaně a originálně. Popis hry a video uvnitř.

» Číst celý článek  |  Komentář  |  Autor: Jakub Hergesell
se1.png
9.12. 2011 Sniper Elite - velmi stará hra, která nám přináší druhý díl s názvem Sniper Elite V2. Už neuvidíme panáčky před sebou - hra se změnila na pohled první osoby FPS. No první video stojí za to zhlédnout!

mp3logo.png
8.12. 2011 RockStar, tedy výrobce a jeho domovská stránka zveřejnili nové video Max Payne 3. Na první pohled, kde vidime animace postav a střelby, můžeme říct, že jde o TOP hru vůbec - možná i nejlepší hru vydanou R*.

minecraft.png
5.12. 2011 Minecraft, hra plná kostiček, která předčila veškerá očekávání má ještě velké plány do budoucna. Jeden z hlavních vývojářů opustil tým Minecraftu a napsal na svůj blog, že si dává pauzu. Proč? Čtěte...

brink logo.png
3.12. 2011 Od dnešního dne je na Steamu ZDARMA hra BRINK. Je to střílečka z pohledu první osoby. Teď už Vás dělí pouze jeden krok k tomu, aby jste mohli stahovat tuto FPS akční hru. Čtěte dále ....

LA NOIRE LOGO.png
2.12. 2011  Již včera vyšla čeština ke hře. Museli jsme si nějaký ten pátek počkat, neboť hra má velmi mnoho dialogů, hodně rozhovorů. Čeština se hodí také pro psaní poznámek, které si děláte u případů. Stahujte CZE.

BETA logo.png
1.12. 2011 První novinka v novém měsíci shrne něco o vydané BETĚ Counter Strike: Global Offensive. Jak se do BETY dostat, co všechno si stáhnout a scím musíte počítat můžete číst uvnotř novinky.

Assassin R.png
26.11. 2011 Návod jak cracknout Assassin's Creed Revelations. Vypadá to, že někomu hra spustit po cracknutí jde a někomu ne. Proto pro Vás máme jednoduše napsanýa velmi detailný návod jak správně hru cracknout. Čtěte dále...

   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one