Články

assassins logo.png
29.11. 2011 Našli jsme v Eshopu Assassin's Creed Serii pouze za 1.500, když si vezmeme, že druhý díl ještě před pár týdny stál něco kolem 700 stále a 3 též, tak to vypadá na super slevu. Některé díly mají až 75% slevu.

» Číst celý článek  |  Komentář  |  Autor: Jakub Hergesell
Crysis 3 logo - official.png
28.12. 2011 Za pár měsíců to bude skoro rok, co vyšel druhý díl Crysis 2. Teď se začínají objevovat celkem důvěryhodné informace o Crysis 3. Bude nakonec, či jsou to jen spekulace? Crysis 3 bude na 80 %. Čtěte více...

undeg.png
26.12. 2011 Need for Speed nekončí. Dnes se ukázalo, že v průběhu roku 2012 vyjde asi další díl. Měl by nést název Need for Speed: Undeground East. První informace ukazují na pořádnou bombu, která byla i před lety. 

half life 3 logo.png
25.12. 2011 Každý den se teď psalo o Half Life 3. Že buď vyjde pokračování k Half Life 2 - Episode 3, nebo další plná hra HF 3. Zatím jsme nechtěli šířit bludy, ale teď je ta prává chvíle zveřejnit vše, co se na internetu objevilo. Budete nadšeni!!

arma 3 logo.png
20.12. 2011 Arma 3, hra která je velmi oblíbená mezi hráčí přichází s pokračováním. Máme nějaký první základní informace o které se s Vámi chceme podělit. Jednoznačně si dovolím říct, že to bude silný kandidát na hru roku.

» Číst celý článek  |  Komentář  |  Autor: Jakub Hergesell
f1 online beta registration.png
19.12. 2011 Od dnešního dne můžeš i ty testovat nově vydanou onlinovku, která se plně věnuje závodní simulaci F1. Výrobce hry nám ji dává jako dáreček. Hra bude zcela zdarma. Nyní se pouze testuje v BETA verzi. Vice info unitř.

¨ghost.png
18.12. 2011 Sniper: Ghost Warrior, jedna z her, která se stala hned po prvním dílu tak oblíbená má pokračování. Nový díl už na první pohled vypadá, že bude vlastnit krásnou grafickou úpravu  a nebude zapomenut náš "time bullet".

syndicate.png
16.2. 2011 Hra Syndicate se blíží a proto vycházejí další informace. Dnes vyšel nové Gameplay o délce 2 minut. Uvidíme v něm uvidíme různé effekty, souboje jak na blízko tak na dálku. Také uvidíme jak se bude vyndavat čip z hlav.

se1.png
15.12. 2011 Včera vydavatel hry Sniper Elite V2 vydal druhý Trailer v řadě. V prvním jsme mohli vidět jeden výstřel přímo na krk. Teď už uvidíme více ze hry. Hra vyjde už brzy a nejlepší reklama na hru jsou povedené Trailery, jako je tento!

postal 3 hw.png
Kategorie: HW požadavky
Postal 3 - hra plná brutalit, krve a zabíjení podle toho jak si sami vyberete. Porušujte zákony s těmito podprůměrnými nároky.

   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one