Články

Středa - 6.2. 2013   Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
worm on facebook.png
Výrobce TEAM17 právě odpublikoval zprávu, že nyní můžeme Worms hrát i na sociální síti Facebook. Takže oddnes pravidelná dávka červů! Čeká nás i vylepšování, které Vám popíšeme v pokračování.
Středa - 6.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
witcher.png
Dlouho očekávané odhalení The Witcher 3 (Zaklínač 3) je tu. Vypsali jsme pro Vás dlouhý a detailný článek, který Vás dokonale seznámí s hrou. Přidali jsme více jak 10 screenů ze hry. Objevilo se také první debutové video.
Pondělí - 4.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
slender.png
Slender, pokračování úspěšného a hrozivého zabijáka Slendermana je tu a výrobci nyní poskytnou BETU. Dokonce prozradili i přibližný datum vydání a my Vám prozradíme, že to bude už hodně brzo!
Pondělí - 4.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
halo 3PC.png
Vždy Vás lákala hra Halo 3 nebo 4, ale zklamal Vás fakt, že hra není na platformu PC? To se podle poslední aktualizace Steamu změní. Možná nechtěně zveřejnili toto překvápko! Celý seznam čtěte v článku...
Neděle - 3.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
blacjklist.png
Podívejte se na nové záběry ze stealth akce Splinter Cell s podtitulem Blacklist. Poslední záběry jsme mohli vidět například z E3 nebo Gamescomu. Jedne z tvůrců Vám k tomu řekne více. Samozřejmě pouze pro pokročilé angličtináře.
Sobota - 2.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
ps4.png
Poslední týdny se nejvíce mluví o další generaci konzolí. Podle všeho jsme se měli těšit na červen, kdy začíná E3 2013. Teď se na YouTube channelu objevilo video, které možná poukazuje na odhalení Playstationu 4. Video máme a i přesný datum!
Sobota - 2.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
redendigen3.png
Před pár dny jsme Vás informovali o možném oznámení třetího dílu The Witcher 3. Polská společnost stále detaily tají. Těšit se prý máme na 5.2. 2013, kdy nám vše prozradí. Zatím pouze informují o novém RedEngine 3, který je postaven na míru RPG hrám další generace.
Pátek - 1.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
rebellion 2.png
Před 2 dny jsme Vás informovali o tajné hororové válečné hře, kterou tvoří tým Sniper Elite: V2. Zatím stále nevíme an název hry a už tu máme druhé lákadlo! Prý se máme těšit na 14. února, kdy bude hra officiálně představena.
Pátek - 1.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
arma 3 header.png
Arma 3, asi největší a nejočekávanější česká hra všech dob. Ispiruje se skutečnými armádními místy a snaží se vytvoři nejlepší vojenský simulalátor. Zatím se to daří a výrobce Bohemia Interactive vydávají nové screeny s novou informací o ostrově.
Pátek - 1.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
steam.png
Steam stejně jako každý víkend nabízí buď slevy nebo hraní multiplayerů zdarma. Tentokrát se jedná o akční hru, která se absolutně nechytla. My si ji ovšem můžeme zkusit zdarma až do večera neděle. 
Pátek - 1.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
gtav.png
Poslední týden přinesl velké informace o akci Grand Theft Auto V. Dozvěděli jsme se něco o oficiálním obalu hry, dostali jsme finální datum vydání, který se přesunul o pár měsíců a objevilo se GTA V v čínských obchodech? Čtěte už nyní!
Čtvrtek - 31.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
hawken pohysx.png
Hru Hawken můžeme nyní hrát v BETA verzi. Ovšem Nvidia se zapojila do hry a hře nabídla možnost efektu PhysX, který hře dodá nový efekt. Nevím, jestli je zrovna tohle dobrý nápad do takové hry, každopádně proč ne. Jinak Hawken bude co nevidět ve finále jako Free-to-play.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one