Články

anonymous logo.png
24.1. 2012 Anonymous dnes brzo ráno zveřejnili zprávu o tom, že audionahrávka, která byla poslána na Youtube nebyla výrobou jejich. Potvrdilo se tak spekulování většiny občanů této planety. Více informací v pokračování.

Kód: 1
50 Kč
bez DPH 41 Kč
anonymous logo.png
23.1. 2012 Dnes se podle officiálních informací Anonymous rozrostl jejich tým o desítky hackerů z každého státu. Toho Anonymous ihned využili a hacknuli tak web Polského prezidenta a dnes padnul i český web! Více uvnitř.

megaupload logo.png
23.1. 2012 Podívejte se, jak si dopřál zakladatel a majitel největšího serveru na světě pro sdílení souborů www.MegaUpload.com. Pokud sledujete dnešní novinky a vše co se dělo, víte o čem bude dnes další článek. 

anonymous logo.png
21.1. 2012  Anonymous se opět ozvalo. Tentokrát to ale není žádný výhružný dopis či příspěvek na Twitter. Jde přímo o Audio nahrávku, kterou uložili na všechny největší "Video" servery na světě. My jsme našli přeložené do CZ.

» Číst celý článek  |  Komentář  |  Autor: Jakub Hergesell
anonymous logo.png
20.1. 2012 Dnes Vám přináším bohužel velmi špatnou zprávu. To, co většina považovala za nereálné a nepřispůsobivé se stalo skutečností. SOPA tvrdě zaútočila na stránky a bylo jich smazáno přes 100.000. My však víme více...

rec logo.png
Kategorie: HW požadavky
Kingdoms of Amalur: Reckoning je RPG, která vychází již v únoru roku 2012. Hru jsme měli možnost odzkoušet. Čtěte zde + stahujte DEMO.

rec logo.png
18.1. 2012  První dojmy ze Reckoning jsou překvapivé. Popíšeme Vám prvních deset minut hraní a co si myslíme o ovládání, animacích a další věci, co by Vás mohli zajímat. Vše si sami můžete vyzkoušet v právě vydaném DEMU.

d3 logo.png
14.1. 2012  Diablo 3, jedna z nejočekávanějších her roku 2012 je tu. Do dnes jste mohli zkoušet BETA verzi a přesvědčit se, zda Vám PC utáhne třetí díl Diabla. Ti co takové štěstí a BETU si nezahráli tu máme HW nároky.

d3 logo.png
14.1. 2012  Včera bylo officiálně prohlášeno, že Diablo 3 míří na trh. Každá hra musí být odsouhlasena úřady a dalšími testy. Diablo 3 nakonec dopadlo dobře, jen někteří si možná budou stěžovat, na co? To čtěte dále ...

bf3 logo.png
12.1. 2012  DICE právě dnes prohlásil, že byla vyrobena nová ochrana proti hackerům v Battlefield 3. Po pár hodinách se předčilo veškeré očekávání a opravdu to funguje. Jak můžete nahlásit hackera a jak pracovat v článku.

hitman.png
11.1. 2012 Dnes vyšlo nové video, v kterém uvidíme něco, co jsme ještě nemohli vidět! Nový Hitman přinese ne jednou vylepšení. Realné animace, skvělá grafika a hlavně novinka "předvídání" Vás určitě natchne. Pojďme se podívat...

   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one