Články

26.4. 2012    AutorJakub Hergesell    » Číst a komentovat
stalker 2 realese date.png
Když se řekne Stalker, tak 90% hráčů po celém světě ví o jakou pecku jdu. Již pár dílů vyšlo a výrobce v roce 2010 oznámil další pokračování. Hráči byli samozřejmě nadšeni a čekali na další informace. Bohužel marně, výrobce totiž...
24.4. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
Crysis 3 header.png
Oznámení Crysis 3 se k nám dostalo před pár dny. Nyní přichází slíbený gameplay, do kterého pouze nahlédneme, žádná dlouhá akce z které by jsme mohli něco vyčíst nebo si udělat názor na hru. Koukněte si na gameplay.
20.4. 2012    AutorJakub Hergesell    » Číst a komentovat
DiRT Showdown.png
Máme tu další video ze závodního simulátoru DiRT: Showdown. Jak jsme Vám psali v minulých článcích, tak teď už nepůjde o klasické "relí", ale hlavně o demolici a bouračky. Nyní Vám přinášíme 4 minuty z vývojářského dema.
20.4. 2012    AutorJakub Hergesell    » Číst a komentovat
Crysis 3 header.png
Přeci jen jsme se dočkali. EA před pár dny zveřejnilo, že Crysis 3 bude a vyjde někdy na jaře 2013. Také nás informovali o gameplay videu, které přijde 24.4. 2012. Dnes nás tím informují znovu pomocí kraťoučkého traileru, kde Prorok...
20.4. 2012    Autor: Jakub Hergesell    » Číst a komentovat
diablo 3 free.png
Včera jsme Vás informovali o funkčnosti Diabla 3 BETY. Tak právě teď pro Vás máme jedinečnou nabídku jak si zahrát celý víkend až do pondělí do rána. Jak na to? Pojďte si přečíst jednoduchý návod + stáhněte diablo3beta.exe.
20.4. 2012    AutorJakub Hergesell    » Číst a komentovat
rainbow 6 - Patriots header.png
Rainbow 6 má za sebou slušnou sérii titulů. Každý z nich byl celkem úspěšný. První vydání dílů jsme mohli hrát už na PlayStationu 1, kde FPS střílečka už vypadala celkem slušně. Čas ale plyne dále a hry jsou stále reálnější, to ukáže i...
20.4. 2012    Autor: Jakub Hergesell    » Číst a komentovat
Crysis 3 header.png
Na oficiálních stránkách Crysis community se zobrazily zajímavé screeny, které ukazují jasné rozdíly mezi DirectX 10 a DirectX 11. Že jste doposud nevěděli k čemu tyto grafické doplňky jsou? Tak se pojďte podívat na značné rozdíly.
20.4. 2012    Autor: Jakub Hergesell    » Číst a komentovat
arma 3 header.png
Arma III představuje ostrov o velikosti 19 kilometrů čtverečních. Ostrov Stratis se nachází v Egejském moři a je na akční simulátor jak dělaný. Nejreálnější akční simulátor Arma III vyjde někdy v třetím quartálu na naše PC Windows.
19.4. 2012    Autor: Jakub Hergesell    » Číst a komentovat
battlefield 5 pre order.png
Zdá se Vám battlefield 3 dost reálný? Zklamu Vás, podívejte se na tento simulator, který si člověk musí do slova užít! Nejreálnější hra na světě využívá Kinect i iPhone. Máme dokonce video v kterém vše uvidíte! To se nevidií každý den.
19.4. 2012    AutorJakub Hergesell    » Číst a komentovat
black ops 2 trailer.png
Na internetu se objevil plakát, který oznamuje velké odhalení už na 2. květen. To zda se jedná o něco pravdivého by jsme mohli zjistit už 28. dubna. To je den, kdy podle callofduty.com má vyjít první Trailer na další titul Call of Duty.
18.4. 2012    Autor: Jakub Hergesell    » Číst a komentovat
battlefield 5 pre order.png
U každé hry se najde nějak jedinec nebo parta lidí, kterým se nová hra. Poslední měsíce je to Battlefield a na youtube se ukázaly další videa z reálné akce. Jedno z videí využívá vymožeností od Googlu, jako jsou například brýle nebo...
17.4. 2012    Autor: Jakub Hergesell    » Číst a komentovat
CoD Police Warface.png
Už na obrázku můžete vidět nápis Call of Duty. Možná Vás napadne, že hra, o které jsme Vás informovali dnes, na které pracuje hned několik veleúspěšných pracovníků bude další díl Call of Duty. Ano, bude, ale trošku jinak.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one