Články

1.png
22.2. 2012 - Dnes jsme se dostali k tomu, jak nainstalovat Syndicate bez použití ORIGINU. Celý a stručný návod najdete v pokračování článku. Návod byl sepsán námi ale není odzkoušený. Na Crack se stále čeká.

1.png
19.2. 2012 - Ubisoft, jakožto vydavatel hry zveřejnil nové video z akční střílečky Ghost Recon. Pohyby postavi nafilmovalo hned několik desítek lidí. Proto by jsme se u hry měli cejtit jako pravý vycvičený voják. Voják + info dále..

fc3.png
19.2. 2012 - Další skvělé video, které nás vezme do ukázky ze hry Far Cry 3, už před pár dny jsme Vám jedno posílali, no další ukázka je o mnoho více kvalitní a hlavně více jak osm minut dlouhá. Tahle hra bude stát za to!

mw3.png
18.2. 2012 - Call of Duty Modern Warfare 3 má pro nás skvělou nabídku. Už tomu tak bylo i s Black Ops. Nyní dostáváme zdarma od klientu Steam na víkend MW3: multiplayer. Jak si vše zařídit už v pokračování článku.

Update.png
18.2. 2012 - SKIDROW nás zásobuje spousty Update a my Vám přinášíme tentokrát pro hru Alan Wake. Nově a první update přináší opravu ovládání hry, kdy některým verzím docházelo k nefunkčnosti tlačítek a podobně.

angry birds space.png
18.2. 2012 - Výrobce Angry Birds informuje svět o dalším díle, který můžeme očekávat již brzy. Za pár týdnu tu je a my Vám přinášíme vlastně pomalu nic neříkající Teaser ve videu. Hra bude mít i celkem viditelné změny, víme jaké.

Crysis 3 logo - official.png
17.2. 2012 - Crysis 3 je velmi očekávaný a stále se na 100% neví zda vyjde. No fanoušci samozřejmě věří že další díl bude už jenom kvůli tomu, že první díly byly velmi úspěšné. Je tu video z Crysis 3 ve FULL HD !!

phoenix logo.png
17.2. 2012 - Protože je více a více od roku 2012 potřebova pro instalování her program Phoenix, rohodli jsme se Vás naučit v něm. Zkusíme si názornou ukázku a návod, jak to děláme my. Nyní na tom nic složitého a je to rychle!

fc3.png
17.2. 2012 - Dlouho očekávané záběry z jedné TOP her Far Cry 3 jsou tu. Video ze hry pro nás získal server IGN. Co vlastně videu uvidíme. Délka tří minut Vám představí střelbu, výbuchy, a ukáže nějaké válečné místa.

assassins 3.png
16.2. 2012 - Je to pár dní, co jsme Vás informovali o dalším díle Assassin's Creed. Podle officiálních zpráv máme nyní výsledek. Zajíma Vás jaký? Asssassins bude a my dokonce víme kdy vyjde a jaký děj bude obsahovat tentokrát.

1.png
15.2. 2012 - Před pár dny vyšlo video, kde nám výrobce představuje nového Max Payna 3. Už ted Vám můžu prozradit, že budete nadšeni. O grafické stránce dnes článek nebude, to všichni vědí, jak skvělý je. Dnes se kouknem na hitboxy.

1.png
15.2. 2012 - Dnes vyšla další skvělá hra. Jestli se tomu tedy dá říci hra. Dear Esther je spíše dokument, kterým si procházíte. Výrobce a vydavatel přiřadil grafický vzhled k The Elder Scrolls V: Skyrim i když hra běží na Source Engine.

   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one