Články

Sobota - 9.3. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
sniper.png
Výrobce nyní vypouští poslední trailer pro Sniper Ghost Warrior 2. Vychází jižza pár dní.
Čtvrtek - 7.3. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
arma3.png
Na Steamu právě začala ALPHA verze, kterou je bohužel nutné si zakoupit. Kdo nechce platit, může se podívat na první video (preview) video, kde je nastavení hry úsplně na HIGH a ULTRA nastavení. Nutno podotknout, že se jedná o ALPHA verzi, některé nedostatky například v grafice budou (možná) i změněny. 
Čtvrtek - 7.3. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
lost.png
Po dlouhé době se dozvídáme konečně něco nového o akční TPS Lost Planet 3. Výrobce odhalil officiální datum vydání a nový trailer. K traileru také ukázal, jak bude vypadat finální podoba obrázku PC DVD.
Středa - 6.3. 2013     Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
rambo d.png
Výrobce FPS akce RAMBO po dlouhé době informuje o nějakých věcičkách, které nás ve hře čekají. Dočkáme se originálních zvuků ve hře, které byly použity ve filmech, to samé děj z filmové trilogie a velmi kvalitní effekty/grafika výbuchu vody a prostředí.
Středa - 6.3. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
thief4.png
Vydavatel Square Enix slibuje přehnaně dobrý titul. Thief vychází už více jak deset let a na rok 2014 oznámili další pokračování této Gothické hry. Slibují i vydání na next-gen konzole. Máme pro Vás také první screeny, které vypadají opravdu skvěle.
Pondělí - 4.3. 2013     Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
assassin.png
Do dnes se objevovaly samé nové informace ohledně nového Assassin's Creed IV: Black Flag. Potvrdili se spekulace o předku Connora i jeho jména. Potvrdila se mapa z ostrovů, potápění hluboko v moři a obrovské města v hojném počtu, více informací v článku.
Pondělí - 4.3. 2013     Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
Edward Kenway.png
Posledních 5 dnů se neřeší snad nic jiného, než nový díl Assassin's Creed: IV s podtitulem Black Flag. Ubisoftu uniklo už druhé video, které officiálně neodpublikoval. Tentokrát tu máme představení hlavního hrdiny, který se jmenuje Edward, je to děda Connora.
Pondělí - 4.3. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
tactical.png
Už jsou to 4 roky, co výrobce jedné z nejúspěšněších her Counter-Strike představil svou novou hru Tactical Intervention. My Vám dnes ukážeme o co se jedná a máme dokonce datum finálního data vydání. Podívejte se s námi na detaily hry.
Neděle - 3.3. 2013     Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
unreal.png
Na tiskové konferenci Playstation 4 se objevila i společnost Epic Games, která předvedla technickou rea-time ukázku Unreal Engine 4 na Playstationu 4. Vypadá to úžasně, máme video.
Neděle - 3.3. 2013     Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
ps4.png
Playstation 4 byl odhalen už ke konci únoru. Dnes SONY upřesnilo vše, co se týče nové konzole. Máme pro Vás HW RAMek, grafické karta a další. SONY vydalo také pěkný trailer, kde ukazuje hry další generace. Rozdíly jsou vidět na první pohled.
Neděle - 3.3. 2013     Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
Edward Kenway.png
První informace přišly už před 2 dny, dnes jsme Vám ukázali první světovou premieru v podobě Traileru a Ubisoft už nabízí první obrázky ze hry. Obrázky nejsou jen tak nějaké, něco nám znázorňují, více v článku.
Neděle - 3.3. 2013     Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
ac4.png
A je to tady, první Trailer pro Assassin's Creed IV: Black Flag je tady. Nový hrdina je Edward, děda Connora z Assassin's Creed®: III. Každý trailer ukáže něco, co nás čeká ve finálním vydání. Někdy třeba nemají stejnou kvalitu, ovšem prvky jsou vždy zachovány, co jsme viděli zde?
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one