Články

14.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
google disk.png
Ano vidíte správně nadpis o disku zdarma i logo Google. Společnost Google si pro nás připravil novinku, kde nám nabízí uplně zdarma disk, který můžete mít všude s sebou. Čtěte více.
13.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
bm.png
Že nevíte o jakou hru jde? Ani se vlastně nedivím. Black Mesa Source měla vyjít něco jako pokračování Half-Life 1 a 2. Protože Valve dlouho nedalo žádnou zprávu o HF 3..
13.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
blackops2.png
Ve známé show J. Fallona se objevil jeden z vývojářů Black Ops 2, který předvedl nový gameplay ze hry. Prezentace je z Xboxu 360 a prozradil i nové informace. Zatím se zdají být dobré!
12.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ets2.png
Euro Truck Simulator se blíží, vyjde za pár měsíců a my jsme pro Vás sepsali PREVIEW, který nám vlastně řekne vše o hře. Jaké značky budou mít náklaďáky, zda bude MP a další užitečné info.
11.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
dir.png
Dead Island z roku 2011 byl celkem výdělečným titulem pro Polského výrobce a jeho DLC též. Teď na E3 se zveřejnila zpráva, že vyjde zcela nový titul pojmenovaný Riptide.
11.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
re6.png
Ačkoli se díl Raccon City moc nepovedl a dostal otřesné hodnocení jak od magazínu, analytiku tak samotných hráčů, tak vyjde další díl ještě tento rok, který by měl hodnocení usmělit.
10.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
e3.png
E3 už uplně skončila a my Vám přinášíme rekapitulaci toho, co nejvíce zaujalo, překvapilo nebo se o tom bude ještě hodně mluvit. Čtěte více, tento rok byl vážně velmi povedený.
9.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
watch dogs preview.png
Stává se poslední dobou hodně málo, že přijde hra, která překvapí 90% fanoušků. Tentokrát se o to postaral Ubisoft. Hned na konci konference představil Watch Dogs. Čtěte více o hře.
sw1313.png
9.6. 2012    Spustit »

LucasArt nám ukazují první gameplay, který již bude pro next-gen. I na tom hra bude stavěna.
8.6. 2012     Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
wd.png
Watch Dogs byla rozhodně nejkvalitnější novinka od Ubisoftu, která ohromila každého hráče. Zatím jsem neviděl jediný "záporný" komentář nebo názor. Teď víme kdy vyjde a na co.
8.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ue4.png
Unreal Engine každý dobrý a oldschool hráč zná. Jeho začátky i poslední vydaná verze 3 stály za to. Výrobce ovšem nezaspal a vytvořil další. Tohle bude bomba, no sledujte video přímo z dílny.
7.6. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
arma iii.png
Český výrobce se také předvedl na E3 a ukázal více jak 15 minut ze hry. Dodali také nějaké nové informace o vydání a náročnosti hry. Předem podotýkám, Windows XP Arma nepodporuje.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one