Články

24.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
mohw.png
A máme tu officiální informace o tom, jak budou vypadat HW požadavky Warfighteru. Určitě Vás budou zajímat, protože tohle bude jedna z nejlepších akčních her roku. Více v článku.
23.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ac3.png
No vidíte dobře. Jak je tomu bohužel již každý rok, tak i Assassins Creed 3 je odložen. Konzolové datumy zůstavají stejné. No můžeme být rádi, že nám to neodložili o čtyři...
sw.png
Vážení uživatelé, rádi bychom Vás informovali o nové sekci, kterou budete tvořit vy. Jsou to plné programy, které se budou přidávat na Vaši žádost. Stačí vyplnit krátký formulář.

» 20.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
20.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat
tswb.png
Herní společnost Funcom, který vyrobila The Secret World spouští otevřenou BETA verzi, do které se bude moci zapojit opravdu "každý". Stačí Vám k tomu pár krůčků. Pojďme na to.
18.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
jc2.png
Just Cause 2 MP měl vyjít, nebo-li byl plánován už na rok 2010, to jaksi nevyšlo a po  MP módu jako by se slehla zem. Teď z ničeho nic výrobce uploadl video, kde představil v krátkosti multiplayer.
18.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
twd2.png
Po první epizodě se začaly hemžit první žádost o informace pro druhý díl. je to již pár měsíců od vydání první epizody a konečně přichází info. o druhém díle. Není toho moc, ale víme kdy bude.
17.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
e3.png
Zajímá Vás přenos z E3, neviděli jste záznámi, nebo jste jej viděli po kouskách? Tak my teď pro Vás našli 4 nejlepší záznámi dlouhé více jak hodinu. Koukněte se na kompletní představení.
17.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ds3c.png
Třetí pokračování hororu Dead Space 3 se nám představí v dalším videu, kde uvidíme 20 minut z E3 DEMO verze hry. Demo ke stažení asi nebude, ovšem můžete vidět jak 3. bude vypadat.
17.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
spiderman.png
Nový gameplay ze spidermana nám ukáže jak budeme využívat naše schopnosti při boji se zlem. Létání městem Manhatton bude celkem dost rychlé a vše to bude akce za akcí. No řekněte sami.
16.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
amnesia 2.png
Výrobce hry Amnesia konečně oznámil druhý díl. Hra dostala několik ocenění, je to jeden z hororů, který se povedl, ačkoli nemá tak skvělou grafickou stránku, tu dějovou naprosto dobrou.
16.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ghost recon.png
Ghost Recon právě vychází a jednoznačně jsme hru zařadili mezi TOP tohoto roku. A jak tomu již bívá, napíšeme Vám HW nároky hry. Předem Vás upozorňuji, že to neni nic vysokého.
15.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
Limbo 3d preview.png
Věřím že drtivá většina z Vás už slyšela, nebo hrála hru Limbo. Chlapec v čerobílé hře bude mít pokračování. Zatím se nic moc neví. Ovšem jen to hlavní, bude ve 3D a přibydou barvy.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one