Assassin's Creed: Syndicate ke stažení zdarma

Parádní Assassin's Creed: Syndicate z roku 2015 a karetní hra Fearia jsou ke stažení zdarma


Autor: Jakub Hergesell

Články

Crackdown 2.jpg
Sobota - 9.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Je to přesně měsíc, co Microsoft rozdával první díl teď už třídílné série Crackdown zcela zdarma. A nyní v tom pokračuje dál, druhý díl je pro hráče s XBOX ONE ke stažení zdarma, více ve článku.
Ready or Not.jpg
Sobota - 9.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Před skoro dvěma lety byla oznámena tacktická akce Ready or Not, chce být duchovním nástupcem oblíbené série SWAT. Podaří se ji takový úkol? Další záběry jsou rozhodně na dobré cestě.
Battlefield V.jpg
Sobota - 9.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Je to už pět měsíců, co vyšlo kontroverzní Battlefield V. Přesto EA ještě věří, do hry už brzy zamíří battle-royale režim Firestorm, který by do hry mohl nalákat další hráče. Ve článku uniklé záběry.
Halo The Master Chief.jpg
Pátek - 8.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Že Microsoft chystá vývoj XBOX exkluzivit vydávat i na PC s Windows 10 už nějakou dobu víme. A jak se zdá, seznam těchto her plánuje rozšiřovat. Už za pár dnů má údajně oznámit Halo: The Master Chief na PC.
Ghost of Tsushima.jpg
Pátek - 8.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Před skoro dvěma lety nám tvůrci InFamous oznámili a představili akční exkluzivní PS4 hru Ghost of Tsushima. Ta vypadá od první chvíle fantasticky. Dnes jsme se možná dozvěděli datum vydání.
Beat Saber.jpg
Středa - 6.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Česká VR hra Beat Saber dostane nový soudtrack, studio už oznámilo i datum vydání. Nebojte, dlouho čekat nebudeme. Bude DLC balíček zdarma? Zeptali jsme se samotných tvůrců hry.
Death Stranding.jpg
Čtvrtek - 7.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Hideo Kojima navštívil japonské FM rádio J-Wave, kde se netradičně rozpovídal o vývoji a potvrdil některé, doposud tajné detaily. Death Stranding nabídne otevřený svět a bohužel, vydání bylo odloženo.
Tropico 6.jpg
Středa - 6.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Máte zálusk na strategii Tropico 6? Potom na nic nečekejte a šup na Steam, kde právě Kalypso Media spustilo otevřenou betu, a to znamená jediné, zahrát si můžeme všichni!
XBOX ONE S.jpg
Středa - 6.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Vůbec poprvé padla zmíňka o XBOXU bez mechaniky už v roce 2015, nic takového ale dodnes nevyšlo. Každopádně, minulý rok se zdálo, že se opravdu plánuje, vyjít má už v Květnu. Více ve článku.
Ubisoft.jpg
Středa - 6.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft překonal jedny z nejhorších chvil v historii. Podařilo se mu odkoupit všechna procenta akcií, které vlastnila gigantická společnost Vivendi. Ještě minulý rok Vivendi vlastnilo obrovských 25 %.
Anthem.jpg
Úterý - 5.3. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Anthem je nejhůře hodnocenou hrou studia BioWare, přesto nemá špatná prodejní čísla, co ale má, je stále spousty chyb, včetně jedné fatální. PlayStation 4 hráčům vypíná konzoli, někteří hlásí, že už nejde zapnout.
American Fugitive.jpg
Úterý - 5.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Menší vydavatelská společnost Curve Digital dnes oznámila akční záporáckou hru American Fugitive, kterou vytváří studio Fallen Tree Games. Ve hře připomínající nostalgické GTA se staneme zločincem.
Forza Horizon 4.jpg
Úterý - 5.3. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Turn 10 studio pravděpodobně plánuje oznámit PC a mobilní závody Forza: Street. Omylem se totiž objevil odkaz právě stímto názvem na oficiálních stránkách studia. Oznámení je nejspíš na spadnutí.
PS Vita.jpg
Úterý - 5.3. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Už koncem minulého roku jsme Vás informovali, že Sony pomalu, ale jistě končí s výrobou handheldu PlayStation Vita. První model vyšel už v roce 2011. Pojďme si detailně projít statistiky této konzole.
AGENT.jpg
Úterý - 5.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Letos to bude už deset let, co Rockstar Games oznámilo na E3 2009 tajemnou hru AGENT. Byla to však zároveň poslední zmíňka o hře. Nyní se však objevila zpráva, že R* pracovalo hned na dvou Agentech.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one