Články

8.8. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
dayzgame download free.png
Český výrobce stále oblíbené Army 2 před nedávnem nechtěl prozradit ani nepotvrdil, zda se chystá DayZ jako samostatné vydání. Teď už víme officiálně, že hra Dayz Game bude.
7.8. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
source engine 2.png
Už je to dlouho, co tu s námi je Source Engine. Proslavil ho hlavně Counter Strike: Source, který je velmi oblíbený až do dnes. Pár her mimo Valve si také koupilo právě tento Engine.
6.8. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
new.png
Ubisoft před přibližně dvěma měsíci informoval, že vydá uplně nový titul, který potěší a přinese něco nového, doposud neznámého. Byl to Watch_Dogs, i když všichni typovali Prince.
3.8. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
grid 2.png
Tagy: Race Driver GRID 2 | Výrobce oblíbené akční závodní hry oznámil, že se dočkáme officiálního oznámení vydání hry. My spekulujeme kdy hra vyjde, pojďte si typnout s námi!
2.8. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
minecraft 1.3 download.png
Včera výrobce hry Minecraft vydal dlouho očekávaný patch s číslovkou 1.3. Opraví několik chyb, udělá nové vychytávky pro hráče. Všechny změny jsme Vám dali do článku.
1.8. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
warface free to play.png
Tagy: Warface | Už před pár dny jsme Vám psali, že střílečka Free to play Warface běží v Rusku a bylo registrováno více jak 2 miliony lidí. My našli možnost, jak si ji zkusit také.
31.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat
stalker 2.png
Tagy: STALKER 2 | Na internetu se objevila zpráva, samozřejmě ze zahraničí, že i když byla hra Stalker 2 officiálně ukončena, její naděje stále žije. Přišel stím Ruský bloger!
31.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
minecraft 1.3 download.png
Tag: Minecraft Zdálo se Vám do teď Minecraft opravdu "ošklivé"? Tak teď možná změníte názor, protože na officiálních stránkách se oběvil nový mod, podívejte se na video.
30.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
twzheader.png
Nová Zombie střílečka, o které jsme Vás nedavno informovali konečně ukázala první obrázky ze hry. Podle prvních screeny ji můžeme přirovnat k Left 4 Dead 2, alespoň graficky.
29.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
3.png
Prototype vyšlo již 27.7. 2012 a už první den jsme se setkali s problemy u instalace nebo cracknutí, teď Vám napíšeme podrobně, jak vše udělat a zahrát si hru na 100%.
28.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
warface.png
Warface vyvíjí společnost Crytek, pochopitelně běží na CryEngine 3 a našla si už více jak 2 miliony hráčů, jen podotknu, 2 milionu hráčů pouze v Rusku, teď jde na řadu EU a USA.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one