Články

Neděle - 24.3. 2013     Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
zombie.png
O zombie akci State of Decay jsme neslyšli pěknou dobu, nyní nám výrobce opět neřekl nic novýho, vidět ale můžete vidět zcela nové záběry ze hry. Bohužel vypadá pěkně zabugovaně, doufejme, že je pouze v alpha verzi.
Neděle - 24.3. 2013     Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
re6.png
Před pár dny nám vyšel další resident evil a my pro Vás máme funkční návod na to, jak hrát multiplayer, tedy kooperační mise. Pojďme na to, je to opět jednoduché.
Sobota - 23.3. 2013     Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
call of duty ghots.png
Dnes se ukázalo, že další díl se bude jmenovat Call of Duty: Ghosts. Dozvěděli jsme se pár informací o hře, ovšem všechno jsou to spekulace, které jsou ale velmi důvěryhodné, takže čemu věřit, pojďte si přečíst více, víme kdy bude ofiko odhalení nového codka.
Pátek - 22.3. 2013     Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
black list.png
Nový Splinter Cell vyjde až za pár měsíců, ale i tak nás Ubisoft zásobuje videii. V dnešním skoro 10 minutovém videu uvidíte Sama Fishera a jeho stealth akci ve tmě. Jak dokáže využívat venkovní okolí, proběhnout ve tmě atd atd. Více ve videu.
Pátek - 22.3. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
the arrival.png
HW požadavky pro hru Slender: The Arrival. Hra vychází 26.3. 2013 a my se nyní můžeme podívat na HW, které hra vyžaduje. Hned za začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na dnešní poměry.
Pátek - 22.3. 2013      Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
mamxl.png
Před pár dny jsme Vám psali, že Ubisoft dal fanouškům za úkol hledat tajnou stránku. To samozřejmě netrvalo dlouho a našlo se velké X na doméně Ubisoftu. Dnes Ubi officiálně odhaluje další díl s podtitulem Legacy. Máme i video.
Čtvrtek - 21.3. 2013     Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
bf4.png
Battlefield 4, první obrázek a finální promo obrázek je na světě, dnes, právě teď vyšel první Teaser Trailer, který nic moc neprozradí, ale končně pro nedočkavce něco.
Čtrvtek - 21.3. 2013     Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
ghost.png
O další paskvil se postarala hra Sniper: Ghost Warrior 2, kde výrobci opět nedodrželi to, co slibovali, když v roce 2011 oznámili pokračování této sniperské akce, slíbili také, že půjdou ustřelovat končetiny, což je se sniperem běžná a realná věc, a výsledek?
Čtvrtek - 21.3. 2013     Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
daylight.png
O hře Daylight od Zombie Studios jsme Vás informovali již před pár týdny. Ukázali Vám první screeny a popsali, co Váš ve hře vlastně čeká. To že jde o horor že zřetelné už z hlavního obrázku, pojďme se podívat na první debutové záběry.
Čtvrtek - 21.3. 2013     Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
bf42.png
Officiální stránka Battlefieldu spustila velmi pěknou stránku v Češtině pro její 4. díl. Stránka Vám toho zatím moc neprozradí, jen to, kdy se těšit na první záběry ze hry a jak odemknout trailery, obrázky a další obsah.
Středa - 20.3. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
teso.png
The Elder Scrolls: Online bude mít prvky svých předchůdců, samozřejmě nejvíce Skyrim a Oblivion. Výrobce potvrdili, že budeme moct přepnout pohled první osoby, bohužel ale neuvidíme zbraň. Podívejte se na novo obrázky a menší info.
Úterý - 19.3. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
bf42.png
EA a DICE stále lákají na nový Battlefield. Ikdyž BF3 obsahuje stále mnoho chyb jak v hratelnosti nebo grafice, tak tu máme Battlefield 4. Na officiální odhalení se můžete těšit už příští týden. Dnes tu máme první officiální promo obrázek Battlefield 4.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one