Články

assassins.png
10.11. 2011  Hra Assassins je pro každý díl jedna z nejvíce očekávaných her a za poslední roky, co vyšli už 3 díly se z hry stala jedna z nejlepší her vůbec. To samozřejmě může těšit hlavně Ubisoft. Včera bylo potvrzeno, že vyjde i další díl.

skyrim.png
9.11. 2011 Podívejte se na sestřich demo z různých prostředí, s kterýma se setkáte ve hře. 20 minut dlouhé video by Vám hru mohlo přiblížit a podívat se, jak vypadá průběh hry bez střihů. Vše je natočené z DEMA od vývojářů.

minecraft.png
8.11. 2011  Výrobce hry Minecraft ohlásil na svém Twitteru, že hra je u konce. Ale nemusíte být zaskočeni. Končí pouze BETA verze. Již brzy se dočkáme dalšího vydání. Jak je na tom Minecraft za posledních 10 měsíců? Čtěte dále...

cod mw3.png
8.11. 2011 Jak instalovat a cracknout Modern Warfare 3. Problém, který dnes řeší stovky lidí. Smapujete nám email, různé fora a Facebook. Tak ted Vám píšeme přesný postup jak nainstalovat MW3 bez toho, aby žádal Steam KEY.

imaive.png
Hra I Am Alive. Byla představena již v roce 2008, do té doby jako by se po ni slehla zem. Co se stalo? Že by výrobce přestal pracovat? To se neví a ti, kteří už naštvaně mysleli, že titul I Am Alive nevyjde, jsou naomylu. Podle prvních informací vyjde již tento rok.
cod mw3.png
6.11. 2011  Officiální channel Call of Duty na serveru YouTube zveřejnil před pár dny nové video, které by mělo představovat Modern Warfare 3 živě. Minutu a půl dlouhý trailer zachycuje pár akcí. Video je velmi kvalitně udělané.

limbo.png
6.11. 2011  Vypsali jsme pro Vás TOP 7 nejlépe hodnocených her doposud za rok 2011. Samozřejmě hry jako Assassin ještě přijdou a proto seznam není finální. Možná Vám to pomůže při vybírání nové hry. Možnost stažení hry a náhled.

cod mw3.png
5.11. 2011  GameSpot dnes odzkoušel Modern Warfare 3 na plné čáře. Vyzkoušeli pro diváky hodinu hraní na Multiplayer verzi. Vše jste mohli online sledovat na GameSpot. Zaznam je na serveru YouTube a my Vám ho zde představujeme.

gta v.png
2.11. 2011  První screeny a informace Vám přinášíme officiálně z Rock Star novinek. Myslím, že všichni budeme potěšeni hlavně z důvodu, jaké města, postavy a vlastně všechno bude naprosta senzační. Informace už v pokračování.

bf3.png
2.11. 2011  EA zveřejnilo průběh prodeje hry Battlefield 3. Je to asi až neuvěřitelné, ale když se tak zamyslíme, tak se není ani čemu divit. Když si to tak vezmeme, EA těžko započítalo i pirátské kopie, kterých též může být sta tisíce.

resident evil 2012.png
2.11. 2011  GameSpot, web plný videí z her, které vyjdou nebo vyšly přináší nové video z dalšího pokračovní hry Resident Evil. Název můžete znát i z TV, pár filmů též vyšlo. První pocity z videa nejsou nějak extra dobré, o tom se můžete přesvědčit sami.

   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one