Články

1.png
12.2. 2012 - Již včera nás EA pro Českou Republiku začalo informovat o tom, že vyjde DEMO jedné z TOP EA her. Mass Effect 3 a jeho demo k nám dorazí již 14.2. (o Valentýn). Co si pro nás EA připravilo, kde hru stáhnem už v článku.

1 (1).png
11.2. 2012 - Mnozí z Vás zjistili po nainstalování The Darkness 2 to, že se jim nezobrazuje brutalizmus jako jste asi viděli ve videích. Někteří ani netušíte, že ve hře cenzuru máte. Jak se jí zbavit a mít pravé horrový prostředí v článku.

1.png
10.2. 2012 - A je tu první officiální zpráva o tom, že další díl Call of Duty bude už tento rok. Zatím se stále neví název, ani jiné podrobnosti. O čem se ale spekuluje by Vás mohlo zajímat. Takovou změnu v Call of Duty by byla opravdu obrovská.

» Číst celý článek  |  Komentář  |  Autor: Jakub Hergesell
1 (1).png
8.2. 2012 - Stále se rozhodujete, zda koupit nebo si nějak pořídit nejnovější titul The Darkness 2? přinášíme Vám ukázku ze hry, kde uvidíte jak fatálně popravit nepřátele přímo v boji. Dvě anakondy Vám zaručeně pomůžou!. 

1.png
7.2. 2012 - The Darkness, vydání je plánováno na 10.2., ale již dnes můžete sehnat warez verze. Jaké nároky hra obnáší a jak silný počítač budeme potřebovat už máme officiálně potvrzené.


1.png
7.2. 2012 - Shank 2 právě dnes vychází, a my se v rychlosti, ještě než si hru pořídíte povíme, o čem vlastně hra je a co v ní můžeme očekávat. Tato 2D střílečka byla vyrobena společností EA a i když 2D už není tak hrané, hra je dobrá!.

1.png
6.2. 2012 - Alan Wake je pomalu za rohem a my si dnes povíme něco o příběhu, co nás bude čekat ve hře, jak ji hodnotíme z informací "officiálních" a pustíme si gameplay dlouhý 10 minut na ukázku. Bude to vážně skvělá hra!

» Číst celý článek  |  Komentář  |  Autor: Jakub Hergesell
2.png
4.2. 2012 Již sedm let je držen rekord, kdy hrálo na jednom serveru online 700 hráčů. Říkáte si, že to nejde? Teď přichází rekord a to o dost větší počet. V jednu chvíli hralo 1000 hřáců na jednom server (500 vs 500). Podívejte se na video.

Update.png
3.2. 2012 Již včera nám SKIDROW rozposílalo odkazy na nový Update nejlepší RPG hry v historii her - Skyrimu. Update Vám upravý chyby, které tm ještě zůstávají. 1.png
Kategorie: HW požadavky
Alan Wake je za rohem a jaké bude mít tento spisovatel nároky pro naše PC stále není zřejmé. officialní stránka Alana informovala, že požadavky pro PC nejsou zatím přesné.

4.png
31.1. 2012 První měsíc je za námi a poslední týdny nevyšla žádná extra hra, která by stála za to koupit nebo alespoň hrát. Teď se blíží konecně dny, které přinesou první herní pecky! Pojďme se detailně podívat.

megaupload logo.png
30.1. 2012 Před pár dny se objevila stránka, která měla v obsahu pouze jednu větu. MegaUpload bude zpět na této adrese. Zatím máme pouze IP. To, co si všichni mysleli, že je nerealné se stalo skutečností, ale není to fake?

» Číst celý článek  |  Komentář  |  Autor: Jakub Hergesell
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one