Články

limbo.png
6.11. 2011  Vypsali jsme pro Vás TOP 7 nejlépe hodnocených her doposud za rok 2011. Samozřejmě hry jako Assassin ještě přijdou a proto seznam není finální. Možná Vám to pomůže při vybírání nové hry. Možnost stažení hry a náhled.

cod mw3.png
5.11. 2011  GameSpot dnes odzkoušel Modern Warfare 3 na plné čáře. Vyzkoušeli pro diváky hodinu hraní na Multiplayer verzi. Vše jste mohli online sledovat na GameSpot. Zaznam je na serveru YouTube a my Vám ho zde představujeme.

gta v.png
2.11. 2011  První screeny a informace Vám přinášíme officiálně z Rock Star novinek. Myslím, že všichni budeme potěšeni hlavně z důvodu, jaké města, postavy a vlastně všechno bude naprosta senzační. Informace už v pokračování.

bf3.png
2.11. 2011  EA zveřejnilo průběh prodeje hry Battlefield 3. Je to asi až neuvěřitelné, ale když se tak zamyslíme, tak se není ani čemu divit. Když si to tak vezmeme, EA těžko započítalo i pirátské kopie, kterých též může být sta tisíce.

resident evil 2012.png
2.11. 2011  GameSpot, web plný videí z her, které vyjdou nebo vyšly přináší nové video z dalšího pokračovní hry Resident Evil. Název můžete znát i z TV, pár filmů též vyšlo. První pocity z videa nejsou nějak extra dobré, o tom se můžete přesvědčit sami.

skyrim.png
1.11. 2011  Vždy, když vyjde takový krátký trailer jako tento, je to perfektní podívaná, hlavně pro fanoušky dané hry. Objevilo se Portal 2 i Modern Warfare 2 ve filmu, to už jsme Vám rozesílali. Ted tu máme Skyrim ve FULL HD.

cs go.png
1.11. 2011  Nový Counter Strike je celkem dost očekávaný, zprávy od Valve informovali, že BETA nové FPS akční střílečky bude spuštěna v říjnu. No máme listopad a BETA se odkládaá, tedy né pro všechny. Část lidí si ji bude moc vyzkoušet.

cod mw3.png
31.10. 2011  Zatím poslední díl Call of Duty, který má vyjít za pár dní, tedy 8.11. 2011 byl ukraden ze skladu v Americe a již nyní je ke stažení na všech warez serverch. My nejsme vyjímkou a uložili jsme Vám verzi od SKIDROW.

saints.png
28.10. 2011  Saints Row má vyjít už v polovině Listopadu a my Vám přinášíme nejaktuálnější HW požadavky, které vyšly officiálně v klientu Steam. Podle těchto nároků si myslím, že by jsi mohl zahrát každý novější počítač.

saints.png
28.10. 2011  Včerejší den nám přinesl další kousek ze hry Saints Row 3. Celá hra připomíná GTA IV, ale možnosti, které budete využívat se s GTA nedají srovnat. Fanoušci jsou pro i proti. SR 3 to podle fanoušků přežene se sci-fi.

batman.png
27.10. 2011  Batman: Arkham City vydává DLC jménem Nightwing. Čeká nás nová postava, kterou by jste mohli většina znát. Funkce postavy jsou perfektní a bojové umění Vás určitě zaujme, hlavně kvůli skvělé zbrani, kterou vlastní.

   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one