Články

Pondělí - 14.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
far cry 3.png
Není snad jediný člověk, co by nevěděl jak vypadá Vaas z Far Cry 3. Magor, šílenec prostě bezkopromisního zabijáka všichni dobře známe. Nyní se na veřejnost dostaly obrázky, které byly původně jako Vaas.
Neděle - 13.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
gta v.png
Jeden z fanoušků Grand Theft Auto V si prohlížel tak dlouho trailery a sledoval budovy, hory a další až se rozhodl udělat potenciální mapu GTA V. Je vytvořena ve 3D a zachycuje všechny zajímavé místa z trailerů. Podívejte se sami.
Sobota - 12.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
mars.png
Nová RPG TPS akce Mars: War Logs vypadá celkem dobře. Dnes společnost Spiders zveřejnila nové screeny ze hry. Sci-fi akce vychází během Jara 2013.
Pátek - 11.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
cyberpunk 2077 header png.png
Jak jsme Vám již slibovali, výrobce hry Cyberpunk 2077 sliboval první trailer a sám na svůj Twitter psal, že se na samotný trailer nemůže vynadívat. A já sním nyní totálně souhlasím. Je to jeden z nejlepších trailerů, co jsem kdy viděl! Musíte vidět.
Pondělí - 7.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
war z navod.png
Od vydání celkem i očekávané zombie hry The War Z se řeší stále nějaké problémy. Je jedno jeslti se mluví o originální verzi, stažený či jinak pořízený. Hra má denně tisíce stížností jak na nefunkčnost, chyby s připojením a dokonce kopírováním jiných her.
Neděle - 6.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
simcity5.png
Poslední díl serie SimCity nese číslovku 5. Možná jste jej také hráli, viděli videa nebo o něm alepsoň slyšeli. Co když se ale převede engine na Cry 3, to je teprve pecka! Značný rozdíl poznáte hned při prvním záběru. Sim City 5 a CryEngine 3 = rozhodně nejlépe vypadající strategie.
Sobota - 5.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
crynosaurus.png
Už delší dobu dává Crytek šanci začínajícím vývojářům a lidem, které zajímavá tvorba her k dispozici DEMO s CryEngine 3. Několik možná i stovek různých her najdete na netu. Ovšem jen velmi málo z nich si můžete zahrát. Například zde si zahrajete za více postav.
Sobota - 5.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell   Číst a komentovat »
gta v.png
Nové originální Art Worky přímo z Rockstar. Screeny nám ukazují opět celou partičku po hromadě u otevřené kapoty. Všimnout si můžete rozdílů mezi například Michaelem vlevo a uplně v pravo Trevorem. Další screen také ukazuje Franklina se svým psem v jedné ruce a baseballovou pálkou v druhé ruce. Usoudit tak můžete, že budeme moci mít dvě různé věci v rukou.
Sobota - 5.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
top.png
Rok 2013 nám právě začíná a už nyní máme dostatečně velký seznam her, aby jsme Vám mohli vypsat seznam her vůbec nejočekávanějších her. Samozřejmě ještě nějaké během roku přibydou. Pojďme na to.
Pátek - 4.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
cyberpunk.png
Tvůrci Zaklínače již dříve zveřejnili to, že pracují na nové RPG akční hře, kterou sami považují za jednu z nejočekávanějších her. Sami tvůrci nyní informovali na Twitteru, že se novém a vlastně prvního Traileru nemůžou vynadívat.
Čtvrtek - 3.1. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
waframe.png
Dnes jsme obdrželi email s aktivačním kódem do uzavřené BETA verze,  který nám zaslal officiální web Warframe. V tuto chvíli jsme hru dostatečně otestovali a připravili pro Vás článek s dojmy, co se nám líbilo, co se nám nelíbilo. Máme pro Vás videa a screeny ve FULL HD. Pojďme na to :)
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one