Články

Pondělí - 2.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
m1.png
O hře Mad Max od tvůrců Just Cause 2 jsme toho do dnes moc nevěděli. Ted už konečně máme něco málo o herním otevřeném světě, o úpravách auta, o hledání a jak vlastně svět bude velký? To všechno víme, čtěte již nyní .
Neděle - 1.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
i1.png
První záběry jsme mohli vidět už před několika dny. Byly z pre-alpha verze a nic moc neukázaly, ted ale uniká rovnou 25 minut ve 3. videích. 
Neděle - 1.9. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
t1.png
Třetí zaklínač byl oznámen již před nějakou dobou, dozvěděli jsme se o docela dost. Videli screeny ze hry, nějaký ten Trailer a dnes konečně uniká video ze hry a rovnou 6 minut. Bohužel špatná kvalita, není officiální, ale fanoušky poěší! :)
Sobota - 31.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
f1.png
Proč píšeme zvláštní? Hrát ji budou moct jen lidé, kteřé si COD: Ghosts předobjednali, to je první věc, druhá, že to bude mapa "dynamická". Bude se ji stále měnit prostředí, co to vlastně znemaná? Konec kemperům, podívejte na trailer pro Free Fall.
Sobota - 31.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
s1.png
Před přibližně 3. týdny jsme Vám psali o hře SNOW, která má letos vyjít. Poběží na krásném CryEngine 3 a nabídne otevřený svět, hooodně map, spousty triků, spousty převleků Vašeho jezdce, úprav lyží nebo snowboardu a co je to nejlepší? Bude Free-to-play.
Sobota - 31.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
r1.png
Natural Selection 2 vyšel v říjnu minulého roku. Tento víkend (až do pondělí ráno) je zdarma ve Vašem Steamu. Hra obsahuje DirectX 11.0 a rozjede ji i operační systém s Windows XP. vyzkoušet si tak můžete sci-fi střílečku, pokud se Vám zalíbí, máte až 75% slevu.
Sobota - 31.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
battlefield 4 deluxe edition.png
Dnes se na officiálním YouTube kanálu českého EAGAMES objevilo video česky dabované, které představuje Deluxe Edici. Dostanete hned několik věcí pro úpravu Vaší postavy, úpravy zbraní a několik map. V tuto chvilí stojí Deluxe Edice stejně jako ta základní.
Pátek - 30.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
a1.png
O hře Deadfall: Adventures jsme pěknou dobu neslyšeli. Naposledy, když informovali, že odkládají hru na konec září. Ted se konečně ozvali a ukazují opravdu skvělé obrázky ze hry. 
Pátek - 30.8. 2013       Autor: Redakce        Číst a komentovat »
crysis.png
Nadáár! Chceš si snámi zahrát o super hru Crysis 2 - Maximum Edition? Není problém, stačí si přečíst pravidla soutěže a máš přesně týden na to, aby jsme tě vybrali, soutěže ted budou každý týden, takže příště to můžeš zkusit znovu u jiné hry!
Pátek - 30.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
a1.png
Velká a přesto ne až tolik známá serie America's Army. Vyšlo již několik dílů ve verzi Free-to-play. Dnes, po opravdu velké době se objevila z ničeho nic na Steamu otevřená BETA verze. Přečtěte si základní informace o hře, zkoukněte video a zkuste BETA verzi.
Pátek - 30.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
t1.png
A je to tady. Hra od tvůrci veleúspěšného Counter Strike je tady. Vyšla jako free-to-play model. Že jste ještě o Tactical Invertion neslyšeli? To nevadí, představte si Counter Strike s kampaní a honičky s auty. Mrkněte na gameplay video a máme i odkaz ke stažení.
Pátek - 30.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
b1.png
Tuhle zprávu jakoby už jsme někde viděli. No samozřejmě, není to snad ani týden, co jsme Vás informovali o tom, že Nvidia se rozjela a začala podporovat vší silou PC hráče a především ty, co vlastní grafické karty. Batman: Arkham Origins na nich bude vypadat lépe.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one