Články

Pondělí - 9.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
g1.png
Rockstar Games ujištuje, že se v Grand Theft Auto V opravdu nudit nebudeme. Ne jen že budou desítky vedlejších misí, dočkáme se opravdu i velkých možností co se týče aktivit ve světě. Bude to dost podobné s Grand Theft Auto: San Andreas. Koukněte na trailer.
Neděle - 8.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
s1.png
Poslední díl Sniper Elite V2 vyšel minulý rok. Několik měsíců na to tvůrci vytvořili samostatné DLC Nazi Zombie Army. Výrobce Rebellion říká, že DLC bylo dost úspěšné a tak se prý dočkáme druhého dílu, který už by neměl být DLC, víme kdy vyjde a na jaké platformy.
Neděle - 8.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
s1.png
Shadow Warrior ukazuje jedno z prvních videí vůbec. Zaměřuje se na "next-gen". Vidět můžeme brutální boje, realně pohybující se stromy a demolici včetně dalších zajímavých věcí. Více v minutovém videu, kde Vám tvůrci vše připraví. 
Neděle - 8.9. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
c1.png
Vyhlášení soutěže o 3× PC - Crysis 2 - MAXIMUM Edition. Máme pro Vás výsledky, jména výherců a bude další soutěž? Ano a o jakou hru? To se dozvíte v tomto článku.
Neděle - 8.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
g1.png
Jedna z poboček Rockstaru prozradila velikost celé mapy a porovnala to s poslednímy tituly Grand Theft Auto: San Andreas a Grand Theft Auto: IV. Ta velkost GTA V je opravdu pořádná. Dozvěděli jsme se kolik GTA V stálo a kolik by mělo vydělat.
Neděle - 8.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
d1.png
Hlavní tvůrce samostátné hry DayZ Dead Hall ukazuje nových 7 minut ze hry. Ukazuje možnosti oblečení, úpravy zbraní a povídá o tom, že kompletně překopali engine a především optomalizaci, kterou měla ARMA 2 dost špatnou. Více ve videu.
Sobota - 7.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
b1.png
Úpravy zbraní jsou v hrách jednou z nejdůležitějších věcí, které můžou mít velký vliv na hraní a to především v Multiplayerových hrách. DICE slibuje mnoho možností pro všechny zbraně a rozdíly prý budou hodně znát. Tady máte video o kustomazicaci zbraní.
Pátek - 6.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
g1.png
Rockstar to s Grand Theft Auto: V myslí opravdu vážně. V Rockstar Games byly vždy skvělé dabingy, výjimkou nebude ani GTA V. Dabovat gangstery budou skuteční gangsteři a kriminálníci. Několik z nich se prý akorát vrátilo na svobodu.
Čtvrtek - 5.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
live.png
Dnes v 18:00 začíná LIVE STREAM nejstrašidelnější hry, která kdy byla vytvořena. Udělali ji tvůrci Assassins Creed, Splinter Cellu, Uncharted a Prince of Persia a v recenzích dostávají minimální známku 8 / 10. Jak se hra hraje? To už ve streamu.
Čtvrtek - 5.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
d1.png
Před několika dny se konala výstava her PAX a tam nechyběla ani společnosti Eletronic Arts. Ukázala záběry ze hry a připojila několik HD screenů ze hry.
Čtvrtek - 5.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
m1.png
Včera se na internetu objevilo video na motiv Mirror' Edge, je opravdu dost povedené a tak se s Vámi chceme rozdělit o tu krásu. Je bohužel dlouhé necelé 3 minuty, ale pokud máte rádi parkour a hru Mirror's Edge, měli by jste to vidět.
Středa - 4.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
w1.png
Ubisoft právě vypustil do světa další video, tentokrát z Watch Dogs. Ukazuje 14 minut hraní a informace? Ty si budete muset asi odvodit sami z videa. Ubisoft k tomu nic konkrétního nenapsal. A nebo jedině, že by jste byli pokročilejší v angličtině.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one