Články

Úterý - 13.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
g1.png
Poslední dobou se toho o GTA V dozvídáme více než dost. Už za 2 dny nás čeká celosvětová premiera gameplay videa z mutliplayeru, které Vám samozřejmě dáme na web, pokud Vám to ale zatím nestačí, tak tady máte 5 screenů ze hry z různých částí velkoměsta.
Úterý - 13.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
w1.png
Na vývojáře velkých AAA her jsou kladeny denně nějaké otázky. Těmi se například Watch Dogs velmi rádo baví a ukazuje svůj velký svět v Chicagu a jeho možností. Ted, když se herní magazíny ptali na možnosti dopravy, odhalila se informace o tom, že letadla nebudou.
Úterý - 13.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
n1.png
Tak tohle byl ze strany Nvidia velký přešlap. Přeřekl se jeden z pracovníků Nvidie o existenci GTA V pro PC? Je jisté, že pokud GTA V na PC bude, Nvidia o tom musí vědět kvůli ovladačům, přečtě si celou zprávu, kterou jsme pro Vás přeložili.
Pondělí - 12.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
c1.png
O hře Cyberpunk 2077 toho zatím moc nevíme. Vidět jsme mohli akorát trailer, který toho moc neřekl, viděli jsme jen ženu, od které se odrážejí kulky. Ted, po dlouhých 7 měsících tu máme konečně první informace, zatím je berte jako pouhé spekulace, nejsou potvrzeny.
Pondělí - 12.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
g1.png
Před několika málo minutami Rockstar na své officiální stránky vložil obrázek, který jasně říká, že se 15.8. 2013 dočkáme prvního gameplay video GTA V - Multiplayer. Kousek jsme vidět mohli v posledním a zároven prvním gameplay video.
Pondělí - 12.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
c1.png
Nové video toho vlastně moc neukáže, spíše upozornuje na to, že se již za 2 dny - ve středu dočkáme prvního gameplay videa, které ukáže Multiplayer. A video, které ŽIVĚ uvidíte prý bude hrané z nového Xbox One, no my jsme zvedaví!
Pondělí - 12.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
w1.png
Závodní hra WRC před několika málo minutami zveřejnila první gameplay trailer z dalšího dílu, v pořadí 4. Video ukazuje vůz Citroenu v zasněženém Švédsku. + video odhaluje datum vydání.
Pondělí - 12.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
a1.png
Vývojáři Arma 3 se Brně, kde mají sídlo sešli, aby ukázali světu více než hodinu z akce, která přijde na PC již 12. září. Video doprovází komentář několika vývojářů v téměř dobré angličtině. Video ukazovali včera ŽIVĚ, ve videu uvidíte létání, trénink a boj na tvrdo.
Neděle - 11.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
f1.png
EA na svůj officiální YouTube kanál nahrál video, kde ukazuje jak jinak než vylepšený engine pro PC, ale především ukazují realné chování míče. Aby toho nebylo málo, EA konečně zveřejnila finální datum vydání pro PC, X360 a PS3.
Neděle - 11.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
dub step gun official.png
Dneska už modeři vytvoří snad všechno, na co si vzpomenou. Před několika měsíci výrobce Saints Row 4 ukázali video, kde byla i ona Dub Step gun, po vystřelení na lidi se ulice změní v pořádně tančící pařbu. Pokud nechcete čekat až na vydání SR4, zbran si můžete dát do GTA IV.
Neděle - 11.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
d1.png
Ted, když tvůrci Dead Islandu oznámili, že tvoří další díl Dead Island, ale v MOBA provedení, hodně lidí zajímalo, zda-li bude ještě ta super akce FPS adventura. Na to jeden z předních lidí odpověděl a řekl, že v budoucnu můžeme s dalším dílem počítat.
Sobota - 10.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
s1.png
Značka HoN se hraje snad po celém světě, do dnes je velmi úspěšná a stále hraná. Patří stále mezi ty úspěšné MOBA hry jako je LoL nebo Dota 2. Ted její tvůrci oznámili novinku - Strife. K dispozici dali i první Trailer a napsali, že se pokusí o něco nového, co tu zkrátka ještě nebylo, čtete. + jsme doplnili screeny.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one