Články

Středa - 26.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
r1.png
Director Rich Eddy na svém Twitter účtu informoval, že už na 27. června, což je zítra plánujou zvěřejnit novou závodní hru s Rally. Máme dva typy, které by to mohly být. Čtěte více, ředitel ukázal i první teaser fotku hry.
Středa - 26.6. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
e31.png
Herní festival E3 2013 před několika dny skončil a i například dnes najdete videa z E3, které jsme do ted vidět nemohli. Za pouhé 4 dny nám ale nejúspěšnější herní výrobci ukázali zcela nové a suprové hry. Podívejte, které nás zaujaly nejvíce.
Středa - 26.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
deadpool.png
Jelikož většina z nás neumí Rusky a Deadpool ve všech "crack" verzích vyšel jako první v Ruském jazyce, máme jej všichni Rusky. Změnit tuhle maličkost můžete velmi jednoduše. Stačí si stáhnout náš soubor, přečíst si návod a hurů, hrajem v angličtině.
Úterý - 25.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
r1.png
Nový horor Routine od studia Lunar Software poběží na Unreal Engine 3. Děj se bude odehrávat kdesi na opuštené základně na měsíci. Na hře pracují pouze 3 lidé a přesto vypadá zatím skvěle. Vyjít by měla pro PC digitálně na Steamu. Podívejte na nové video.
Úterý - 26.6. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
t1.png
Nová hra TitanFall, kterou EA oznámila má další gameplay záběry. Pracují na ní tvůrci Call of Duty z Respawn studia. Vyjde na PC, X360 a XONE už na jaře příštího roku. Hra nabídne pouze multiplayer, více informací snad již brzy třeba z Gamescom festivalu.
Pondělí - 24.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
r1.png
Co si budem povídat, i hry na konzole nyní budou vypadat skvěle a exkluzivity, keré přijdou pro Microsoft a SONY budou parádní. Jednou z nich je právě hra RYSE: Son of Rome. Měla to být jedna z hlavních značek, na kterou XONE chtěl lákat zákazníky, ovšem realita je jiná.
Neděle - 23.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
a1.png
Kdo neměl šanci vidět očekávaného Assassina čtyři, má možnost nyní. Celé DEMO, které Ubisoft ukázal na E3 2013 můžete vidět již nyní v  5 minutách. Video komentuje Ashaf Ismail.
Neděle - 23.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
t1.png
Nadpis opravdu vidíte dobře. Tvůrci veleúspěšné serie Call of Duty tvoří konečně také něco nového. TitanFall vyjde pouze pro PC a Xbox One, o PS4 zatím nic nevíme. Na první pohled Vám hra možná přijde jako nesmysl o bezvýznamném střílení, ovšem to tak není.
Neděle - 23.6. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
d1.png
Samotný tvůrce Dead Hall ukázal na E3 2013 video, kde je jasně vidět pokrok od modu pro Armu 2. Pohyb zombíků, realističtější prostředí, vylepšené lokality, města/vesničky navíc, animace postav, jako je spirt, střela nebo chování zombíků.
Pátek - 21.6. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
outlast.png
Zatím asi nejvíce strašidelná hra, kterou jsme kdy mohli hrát. Na nedávném E3 veletrhu se ukázal i tento horor od studia Red Barrels, kteří mají velké zkušenosti s hrami od Ubisoftu. Jedna z mála her, kde využijete stealth a která neobsahuje zbraně!
Pátek - 21.6. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
d1.png
Nová hra se bude odehrávat v Egyptu, kde vládne starý král proměněný v jakousi nestvůru. Několik skupin se bude snažit najít artefakt. My naší hlavní postavu uvidíme z pohledu první osoby, k dispozici bude základní výbava a to včetně zbraní. Hra vychází již brzy.
Pátek - 21.6. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
w1.png
To že bude mít Watch Dogs multiplayer víme už snad od začátku vývoje hry. Vždy se o něm zatím jen psalo, vidět jsme mohli menší záběry ze hry. Teď je tu jedna z multiplayerových akcí, kde buď někoho hackujete, nebo honíte. Pozor musíte dát i na sebe, aby Vás někdo nechacknul.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one