Články

1.png
Kategorie: HW požadavky
Alan Wake je za rohem a jaké bude mít tento spisovatel nároky pro naše PC stále není zřejmé. officialní stránka Alana informovala, že požadavky pro PC nejsou zatím přesné.

4.png
31.1. 2012 První měsíc je za námi a poslední týdny nevyšla žádná extra hra, která by stála za to koupit nebo alespoň hrát. Teď se blíží konecně dny, které přinesou první herní pecky! Pojďme se detailně podívat.

megaupload logo.png
30.1. 2012 Před pár dny se objevila stránka, která měla v obsahu pouze jednu větu. MegaUpload bude zpět na této adrese. Zatím máme pouze IP. To, co si všichni mysleli, že je nerealné se stalo skutečností, ale není to fake?

» Číst celý článek  |  Komentář  |  Autor: Jakub Hergesell
1.png
29.1. 2012 Tak jsme se přece jen dočkali. Ti, kteří si chtěli zahrát Multiplayer v Modern Warfare 3 si hru museli koupit. Žádný MP crack nebyl k sehnání. Ovšem teď je tu něco, co nám dovolí hrát online i se staženou verzí.

1.png
28.1. 2012 Od roku 2011 se hodně spekulovalo o novém dílu série Assassin's Creed. Ačkoliv výrobce prohlásil, že Revelations je poslední, máme nyní skvělé informace o tom, zda další díl bude. Více informací v pokračování.

Update.png
27.1. 2012  SKIDROW uložil na síť Update i pro PayDay. Můžete nyní stahovat soubor o velikosti 82 MB. Tento update by mohl některým hráčům sprovoznit Multiplayer, který u stažené verze zatím nešel.


Update.png
27.1. 2012 Dnes pro nás SKIDROW uploadnuli patch v_1.01 pro Assassin's Creed: Revelations. Jak tuto aktualizaci instalovat se dočtete v pokračování článku. Soubor má přibližně 600 MB. Stahujte zdarma a bez přihlášení.

1 (1).png
26.1. 2012 Anonymous se opět předvedlo, před několika minutami zhodili officiální web české vlády. My jako SPITE.cz s nimi soucitíme a jsme pro, aby poslali všechny tyhle stránky do .... Ptáte se proč? To už v pokračování.

2.png
26.1. 2012  Protože se náš web zapojil do veřejné demonstrace, dostáváme nyní email od officiální petiční stránky informaci. Zákony SOPA a PIPA jednoznačně poraženy! Jak vše bude pokrčovat si můžete přečíst dále.

1.png
25.1. 2012  Protože se Anonymous za pár dní proslavili, začala být jejich maska, kterou vidíte na obrázku velmi populární. Je z filmu "V jako Vendeta" a Anonymous ji používají jako logo a skrytí edintity. Nyní ji máme v eshopu.

se1.png
24.1. 2012  Tvůrce hry Sniper Elite V2 zveřejnil nové informace o tom, jak těžká bude hra a poradí nám, co v jaké situaci dělat. Hra bude stavěna na Vaší inteligenci a přemýšlení. Vžít se do role Snipera je důležité.

   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one