Články

Středa - 21.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
m1.png
Tvůrci Just Cause ukazují další nové obrázky z otevřeného světa hry Mad Max. Tentokrát uvidíme hlavního hrdinu jak jinak než v autě a nepřátele, jak přeskakují během hry na naše auto a snaží se Vás zneškodnit.
Středa - 21.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
t1.png
Gamescom 2013 ukázal hodně zajímavých věcí, nyní došlo i na očekávanou závodní hru od tvůrců Driver a Test Drive - The Crew. V dnešním videu uvidíte, jak půjdou upravovat auta, jaké auta tam budou, pravou next-gen hru a obrovskou mapu, kterou si budeme moct proijíždět jak jen chceme.
Středa - 21.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
d1.png
Dnes tvůrci serie Dead Island ukázali první obrázky z chystané MOBA onlinovky Epidemic. Areny, zombies, MOBA, multiplayer - bude to konečně zajímavá MOBA hra? No tady prvních 5 obrázků.
Středa - 21.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
e1.png
Tak tohle je velký přešlap. Bethesda dnes officiálně řekla, že The Elder Scrolls: Online budem muset měsíčně platit. Ze zlatých slov o titulu Free-to-play hodně rychle sešlo a vsadím snad cokoliv, že tohle po této zprávě ovlivní hodně fanoušků, co se těšili!
Úterý - 20.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
gamescom.png
Již 21.8. začíná herní festival Gamescom, my už nyní díky officiálním stránkám víme, co na festivalu uvidíme. Rozhodně se můžete těšit na detaily o next-gen konzolích, her od EA, Ubisoft, Activision, Microsoft, Sony, Nintendo, Blizzard  a mnohem více, detaily v článku.
Úterý - 20.8. 2013        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
e1.png
Máme pro Vás super novinky! První video z The Sims 4, gameplay z Battlefield 4 a otevřená BETA verze, DEMO pro FIFA 14 a nový gameplay trailer, video z Titanfall, video z Need for Speed: Rivals a další.
Úterý - 20.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
d1.jpg
Dnes Ubisoft musel potěšit snad všechny hráče po celém světě. Oznámil, že hra The Division, která měla vyjít pouze pro PS4 a XONE vyjde i pro PC, a to díky hráčům, kteří hodně naléhali! Co na to říkáte? Hra The Division má velkou šanci stát se hrou roku.
Úterý - 20.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
g1.jpg
Dnes se na YouTube objevilo video, které ukazuje luxusní auta z GTA pětky. Ve hře budou auta, která nepůjdou lehce sehnat, budou na objednávku, či za hodně velký peníz, který určitě ze začátku mít nebudete. Nevíme zda je video přímo z Rockstaru, ale 100% tam tyto auta budou.
Pondělí - 19.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
p1.png
Dnes se objevilo další video z Pro Evolution Soccer 2014, tentokrát se utkali dva velikáni Neměcko s Italií. Jak se Vám líbí hlavní konkurect FIFY 14? Možná už tento týden Vám dáme DEMO verzi ke stažení.
Neděle - 18.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
gta v.png
O Grand Theft Auto V už vlastně víme hodně. Každý týden nové screeny, máme několik trailerů, gameplay ze single player, gameplay z Online verze, ale co jste možná nevěděli? Každý hrdina bude mít jednu svojí schopnost, jaké? To už v článku.
Neděle - 18.8. 2013      Autor: Redakce       Číst a komentovat »
Mirrors edge.png
Nadáár! Chceš si snámi zahrát o super hru Mirror's Edge? Není problém, stačí si přečíst pravidla soutěže a máš přesně týden na to, aby jsme tě vybrali, soutěže ted budou každý týden, takže příště to můžeš zkusit znovu u jiné hry!
Sobota - 17.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
e1.png
Dnes na síti IGN objevilo video, které zaznamenává průběh celého zápasu. Je samozřejmě v HD, video je dlouhé 11 minut a výrobce informuje, že se již brzy dočkáme DEMO verze. 
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one