Články

Sobota - 24.8. 2013     Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
m1.png
Hry Metro slavné díky knize ještě neskočily. Dnes to potvrdili officiálně tvůrci těchto dílů a je tak dost možné, že se dočkáme trilogie. Že by příští rok i na next-gen? No uvidíme, nás ted zajímá hlavně, jak děj bude pokračovat, nebot Last Light měl dva různé konce.
Sobota - 24.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
t1.png
Total War: Rome 2 v singleplayeru vypadá docela dobře, ovšem o multiplayeru se to říct nedá. Samozřejmě špatné to není, ale názor necháme na Vás. 
Sobota - 24.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
g1.png
Včera jsme Vám psali o uniku nejočekávanější hry roku na internet. SONY ji dalo o měsíc dříve ke stažení, než bylo v plánu. Bylo dost jisté, že se dočkáme úniku nějakých informací, no doplatily na to radia. Každej si najde svoje oblíbené rádio i v GTA V, máme seznam songů.
Sobota - 24.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
l1.png
Oblíbená značka Rayman měl vyjít pouze pro konzole, nedavno ale Uisoft nechtěl připravit PC hráče o skvělou odreagující hru a tak ji udělal i pro PC. Aby toho nebylo málo, nabídl i DEMO verzi, kterou již nyní můžete stahovat na Vše Steam účty.
Pátek - 23.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
g1.png
Rockstaru jsme se bohužel na Gamescom 2013 nedočkali, ovšem to vůbec nevadí, dali nám samozřejmě další várku, tentokrát 13 screenů ze hry. Většina ukazuje golfové hříště, uvidíte ale i akci s hlavními hrdiny nebo obrovské pole s přáškovacím letadlem.
Pátek - 23.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
d1.png
Dnes vydavatel SONY ukázal nové 3 minuty ze hry. Upozornuje, že záběry nejsou z finální verze, a co lépe? Tahle velmi dobře vypadající hra od Evolution Studios bude free to play, možná jen zklameme hráče tím, že bude jen pro PlayStation 4.
Pátek - 23.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
c1.jpg
Nvidia uzavřela partnerství s Infitini Ward. Tvůrci Call of Duty: Ghosts chtějí, aby díl vypadal co nejlépe a tak se hráči s grafickými kartami Nvidia užijí nejlepší zážitek z hraní, který Infiniti Ward může nabídnout. K dispozici prý bude i pro serii GTX 700.
Pátek - 23.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
g1.png
Sony dnes udělalo velkou chybu! Na officiálních stránkách PlayStation Network se objevilo Grand Theft Auto V ke stažení. Jak je to možné? No samozřejmě hráči nezaváhali a hned si GTA V začali stahovat. Víme tak kolik bude mít GB a co si hráči vlastně stáhli?
Čtvrtek - 22.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
b1.png
Pokud Vám Battlefield 4 přišel jen jako remake z Battlefield 3, tak Vám nyní ukážeme něco, co snad žádná jiná hra nemá. Tvůrci opravdu chtějí dostat maximum a to se nejspíše podaří. DICE ukazuje další možnosti, jak změnit průběh hraní, a nejsou to malé změny!
Čtvrtek - 22.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
u1.png
Ubisoft dnes prohlásil, že uzavřel dohodu se společností Nvidia, která má na starosti grafické přednosti pro naše PC miláčky. Ty nejlepší hry od Ubsioftu prý budou na PC vypadat opravdu úžasně. Jaké hry to vlastně budou? Seznam v článku....
Čtvrtek - 22.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
w1.png
Po dlouhé době se ozval také Crytek. Využil šance a ukázal na Gamescom 2013 sestřih záběrů z plánované Free-to-play FPS Warface. Né jen že to vypadá úžasně, ale dali hře i nové možnosti, více v článku.
Středa - 21.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
c1.jpg
Již několikrát jsme Vám psali, jak Crytek neustále vylepšuje CryEngine 3. Když se podíváte na Crysis 2 a Crysis 3, snad nikdo by neřekl, že je pohání ten samý engine, jen o pár levelů výše. I od vydání Crysis 3 se CryEngine vylepšil, my máme video, jak bude vypadat pro next-gen.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one