Články

Čtvrtek - 17.10. 2013         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Nether the game.png
Již před 2. měsíci jsme Vás informovali o online survival hře NETHER, která si vzala inspiraci ze hry Dayz. Zde nepůjde tak úplně o to samé, budeme spíš ve městech po apokalypse a místo zombíků zde budou pobíhat "pekelní muži" koukněte na nový gameplay.
Čtvrtek - 17.10. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
watch dogs.png
Dnes Ubisoft informoval nedočkavce hry Watch Dogs nepříjemnou zprávou. Svou asi zatím nejlépe vypadající hru, kterou představili v roce 2012 na E3 bohužel odkládají. A to až na jaro 2014. Je to přibližně půl roku, co Ubisoft ujišťoval hráče, že Watch Dogs vyjde jak má.
Středa - 16.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
How To Survive.png
Z ničeho nic společnost 505 Games oznámila hru How To Survive, kde půjde především o přežití. Hledat budete muset vodu, úkryty a využívat všechny možné věci kolem. Hra trochu vybočí z dnes oblíbených kategorií a pohledů kamery, máme video.
Pondělí - 14.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
gta v grove street.png
Grove Street je rozhodně jedno z nezapomenutelných míst ze série Grand Theft Auto. Dobrá zpráva byla, když Rockstar zachoval tuhle slepou uličku s velkým dvorkem i v GTA V a dokonce nám dal misi, která vedla do domu CJ - hlavní postavy GTA: SA.
Neděle - 13.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
spiderman amazing 2.png
Stejně jako film Amazing Spiderman 2, tak i hra vyjdou příští rok na jaře. Po né zrovna povedené jedničce se tvůrci ze studia Beenox rozhodli udělat a promakat hru na lepší úroveň. Bude vypadat lépe, dostaneme více volnosti, více možností a zkušeností.
Sobota - 12.10. 2013         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
xbox one.png
#Xbox One bude stejně jako konkurent #PS4 nahrávat videa v HD. Dnes tu pro Vás máme první ukázku studia, který bude mít videa nastarosti. Nečekejte žádný zázrak, videa budou moct být dlouhá pouze 5 minut a a editor zrovna není "editor".
Sobota - 12.10. 2013         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
warface.png
Před několika dny začala otevřená BETA verze akční fps střílečky #Warface od #Cryteku. Do ještě minulého týdne hru mohli hrát pouze hráči z Ruska. Teď je ale #Warface konečně v Evropě a my všichni si hru můžeme zahrát. 
Sobota - 12.10. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
xbox one ps4.png
Video server GameTrailers.com připravil video, které detailně porovnává obě konzole další generace. Možná právě toto video Vás přesvědčí, kterou konzoli si vybrat. Lépe je na tom samozřejmě #PlayStation 4, to ovšem neznamená, že #XONE nic nenabídne.
Pátek - 11.10. 2013       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
steam controller.png
Nedavno jsme Vám představili Steam Controller, který jako svou novinku odhalilo #Valve. Ovladač by měl nahradit klasické gamepady od Microsoftu nebo SONY. Je to vůbec první ukázka Steam ovladače vůbec, zatím nemá ani finální vzhled.
Pátek - 11.10. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
soma.png
O nové hře od tvůrci velmi podařené první #Amnesia: Dark Descend toho zatím nevíme. Vidět jsme mohli pouze dvě videa, která nám toho moc neřekly, jedno vypadalo na horor, druhé na pořádné sci-fi. Teď, ze 4. minutového video víme více, i datum vydání.
Pátek - 11.10. 2013         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
ac4 assassins creed iv.png
Multiplayer v Assassin's Creed: IV nebyl nikdy nějak extra zábavný. Teď to vypadá stejně jako s minulými díly. Zase jen tak běháme po mapě a dostaneme náhodný cíl, který ještě díky radaru najdeme do několika sekund, mrkněte na video z multiplayeru.
Pátek - 11.10. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
arma 3.png
První bezplatné DLC pro singleplayer vyjde přesně 31. října. Hrát začneme za hlavního hrdinu jménem Ben Kerry. Vše se bude odehrávat kolem Středozemního moře, mise se jmenuje Survive, tady snad konečně začne pořádná válečné akce.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one