Články

Sobota - 19.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
nazi zombie army 2.png
Rebellion dnes ozvámil, že jejich pokračování #Nazi Zombie Army vyjde už tento měsíc. Máme pro Vás úplně nové screeny ze hry a pokud si hru koupíte na Steamu než vyjde, budete ji mít pouze za necelých 8 € (200 Kč). Hra vyjde i na next-gen.
Sobota - 19.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
epidemic.png
Měli jsme šanci zahrát si nejnovější díl #Dead Island: Epidemic. Když jsme po prvé slyšeli, že půjde o MOBA Free-To-Play titul, řekli jsme si, "a jééje, to nebude dobrý". No dne 18.10. 2013 nám tvůrci poslali klíč a my jsme si DE: Epidemic mohli zahrát, čtěte více + obrázky.
Pátek - 18.10. 2013         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
PS4.png
Tak tohle je opravdu velmi krutá realita. #SONY informuje, že PlayStation 4 v Brazílii bude stá neuvěřitelných 1.850 dolarů, to je necelých 39.000 Kč. Pro tyto lidi nebude levnější záležitostí ani #Xbox One, který je vyjde na přibližně 42.000 Kč.
Pátek - 18.10. 2013         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Need for speed rivals.png
EA dnes ukázalo již známou funci AllDrive, která spojuje Singleplayer a Multiplayer. Jedna z výhod je ta, že při připojování Vašich friends nebude žádný Loading, vše půjde krásně plynule, tedy až na fakt, že hra spadne z 60 fps na 30 fps.
Pátek - 18.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
assassins creed 4 hw.png
Dnes Ubisoft officiálně oznámil, jak dlouho nám přibližně zabere hraní Assassin's Creed: IV Black Flag. Prý pokud budeme chtít splinit naprosto všechno, potrvá to až 80 hodin. Hráči stále chtěli hry na dlouho, tak snad nový Assassins Creed.
Pátek - 18.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
elder scrolls online.png
Postav si půjde vyrobit hned několik. Jejich úpravy jsou na docela dobré úrovni. Změnit si budete moct například výšku Vaší postavy, tloušťku, přidat si můžete jako správní zabijáci nějakou jizvu nebo nějaké obrázky přes celé tělo. Vlasy a další možnosti jsou samozřemností.
Pátek - 18.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
directx 11.2.png
Windows 8.1 je tady. Každý majitel nového Windows 8 si nyní může stáhnout update zdarma, který Vám upgradne Windows na vyšší level. Ten přinese exkluzivně  jako jediný podporu DirectX 11.2, co bude obsahovat už nyní v článku + další info.
Čtvrtek - 17.10. 2013         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Nether the game.png
Již před 2. měsíci jsme Vás informovali o online survival hře NETHER, která si vzala inspiraci ze hry Dayz. Zde nepůjde tak úplně o to samé, budeme spíš ve městech po apokalypse a místo zombíků zde budou pobíhat "pekelní muži" koukněte na nový gameplay.
Čtvrtek - 17.10. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
watch dogs.png
Dnes Ubisoft informoval nedočkavce hry Watch Dogs nepříjemnou zprávou. Svou asi zatím nejlépe vypadající hru, kterou představili v roce 2012 na E3 bohužel odkládají. A to až na jaro 2014. Je to přibližně půl roku, co Ubisoft ujišťoval hráče, že Watch Dogs vyjde jak má.
Středa - 16.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
How To Survive.png
Z ničeho nic společnost 505 Games oznámila hru How To Survive, kde půjde především o přežití. Hledat budete muset vodu, úkryty a využívat všechny možné věci kolem. Hra trochu vybočí z dnes oblíbených kategorií a pohledů kamery, máme video.
Pondělí - 14.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
gta v grove street.png
Grove Street je rozhodně jedno z nezapomenutelných míst ze série Grand Theft Auto. Dobrá zpráva byla, když Rockstar zachoval tuhle slepou uličku s velkým dvorkem i v GTA V a dokonce nám dal misi, která vedla do domu CJ - hlavní postavy GTA: SA.
Neděle - 13.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
spiderman amazing 2.png
Stejně jako film Amazing Spiderman 2, tak i hra vyjdou příští rok na jaře. Po né zrovna povedené jedničce se tvůrci ze studia Beenox rozhodli udělat a promakat hru na lepší úroveň. Bude vypadat lépe, dostaneme více volnosti, více možností a zkušeností.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one