Články

Úterý - 5.11. 2013         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
ps4.png
Dnes se nám do rozboru dostala střílečka Call of Duty: Ghosts, která vychází právě dnes (5.11. 2013). Tentokrát se podíváme na rozdíl při platformách PS3 a PS4, rozdíl mezi konzolemi je značný. Mrkněte se sami.
Úterý - 5.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
destiny.png
Možná už jste slyšeli o velmi nadějné akční FPS hře Destiny, kterou vytváří studio Bungie soft. Jde o sci-fi střílečku vývíjenou pro všechny hlavní platformy, kromě PC! V officiálním fóru na serveru IGN.com se totiž mluví officiálně o možné PC verzi do budoucna.
Pondělí - 4.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
steambox finaly.png
Dnes se objevily první fotky herního konzole, tedy PC od Valve (SteamBox). Je to prý zatím jen prototyp stejně jako ovladač (Steam Controller). Pokud Vás zajímá, mrkněte se, víme i přibližnou velikost a cenu.
Pondělí - 4.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
aac4.png
Ubisoft před několika chvílemi ukázal nové video z Assassin's Creed 4 a jeho multiplayeru. Představí Vám módy, perky, schopnosti, tvorbu vlastní postavy, laboratoř pro lektvary a další. Celkově to vypadá na možná i konečně zajímavý multiplayer.
Pondělí - 4.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
codemasters.png
Na officiálních stránkách Codemasters se dnes objevila zajímavá zpráva. Tvůrci her jako GRID, DiRT, F1, Flashpoint, Bodycount, Fuel a další a další hledají testery, kteří by hledali chyby a pomáhali s vývojem testováním nové hry, která vyjde pro PC, PS4 a XONE.
Neděle - 3.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Magicka.png
Na Steamu se mezi Free položkami objevila i akční RPG hra Magicka, která vyšla 15. ledna 2011. Hrát ji můžete od teď do bohužel jen pondělí 19:00. Celosvětově hra byla ohodnocena jako 74 / 100, což je velmi dobrý výsledek. Co  a jak už nyní v článku.
Neděle - 3.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
megan fox.png
Na internetu se objevila nová reklama od Activisionu pro Call of Duty Ghosts. Co si budeme namlouvat, vypadá to skvěle a ještě když se do kampaně přidá sexy žena jako je Megan Fox? To musíte prostě vidět, tak pokud jste neviděli, teď můžete.
Sobota - 2.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
forza 5 HD.png
GameSpot si mohl exkluzivně zkusit a nahrát dvou minutové video z očekávané Forza 5 pro XBOX ONE. Projedeme se na mapě Silverstone v pohledu více kamer z auta. Nechybí samozřejmě možnost dát si video do 1080p s 60 fps. 
Sobota - 2.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
next car game.png
Určitě už jste slyšeli o hře Next Car Game od tvůrců FlatOut. Stejně jako v minulých dílech půjde především o demolici aut, která podle posledního gameplay videa bude skvělá. Včera tvůrci ze studia BUGBEAR zkusili dát hru na KickStarter, kde zkouší vydělat 350K dolarů.
Pátek - 1.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Outlast.png
Kdo by to byl řekl, že fanoušci ještě dnes budou žádat tvůrce her o DLC. Ano, přesně jak čtete, fanoušci chtěli tak hodně DLC, že tvůrci z nového studia Red Barrels řekli dobře, uděláme nový příběh s novým hrdinou, půjde samozřejmě o pokračování.
Pátek - 1.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
AC4 HD.png
Jak jsme Vás již několikrát informovali, Assassin's Creed: IV Black Flag bude na grafických kartách od Nvidia hezčí, než na těch od AMD. Co se týče konzolových verzí, tam by měl být Assassins hezčí na PlayStation 4. Podívejte na nové screeny v ULTRA nastavení.
Pátek - 1.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
south park HD.png
Dnes to oznámil Ubisoft na své officiální stránce hry, South Park: The Stick of Truth měl vyjít již koncem roku 2012, nakonec se vše odložilo na březen 2013, to ale také nevyšlo. V tom přišla špatná zpráva o konci společnosti THQ, která hru vlastnila. Čtěte dále...
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one