Články

Pátek - 8.11. 2013        Autor: hergiy        Číst a komentovat »
TrackMania 2.png
Ubisoft hlásí, že k dispozici jsou multiplayerové demo verze pro všechny tituly TrackMania 2. Stáhnout si je můžete z officiálních stránek hry jak přes aplikaci exe, tak přes magnet link (torrent). To všechno díky oslavám 10. let TrackMania, již od roku 2003 + nový trailer.
Pátek - 8.11. 2013       Autor: hergiy       Číst a komentovat »
mad max.png
V polovině toho roku tvůrci Just Cause oznámili novou hru Mad Max, název můžete znát z filmů Šíleného Maxe. O hře toho zatím moc nevíme, viděli jsme pár obrázků, trailery, ale teď tu máme konečně gameplay a nejspíše finální datum vydání přímo od hlavního tvůrce hry.
Čtvrtek - 7.11. 2013        Autor: hergiy       Číst a komentovat »
Bez názvu.png
A je to tu zase, sotva vyšel další díl Call of Duty a Activision neváhal a hned oznámil, že v příštím roce můžeme očekávat další díl. Stím samozřejmě přišly i spekulace, které říkají, že půjde o #Call of Duty: Black Ops III. Je to možné, dočkáme se tak dalšího dílu společně se zombie?
Čtvrtek - 7.11. 2013       Autor: hergiy       Číst a komentovat »
ghosts.png
Activision nabídlo video, kde ukazuje 12 minut hraní na PlayStationu 4. PS4 verze vychází již 29.11. bohužel pro nás o 14 dní později společně s next-gen konzolí PlayStation 4. Video je natočeno v 1080p a vypadá velmi dobře, podívejte se sami.
Čtvrtek - 7.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
ghosts.png
Call of Duty: Ghosts vyšlo 5.11. 2013 pro všechny hlavní platformy, dokonce už i ta PS4 je v čechách. Activision spokojeně hlásí, že za 24 hodin COD: Ghosts vydělalo 1 miliardu dolarů, ovšem i tak je prodej nižší než například u Black Ops 2, proč?
Čtvrtek - 7.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
project.png
Project Cars, zatím velmi nadějný závodní titul od Slinghty Mad studia, který již byl hned několikrát odložen a jinak tomu nebude ani nyní, opět ho odložili a to až na jaro 2014 + upřesňují, na jaké platformy hra vyjde, uplně vyřadili současnou generaci konzolí a jednu přidali, jakou?
Čtvrtek - 7.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
astra.jpg
Před několika dny se na KickStarteru objevila další zajímavá hra, tentokrát půjde nejspíše o test nové kategorie hry, kde půjde především o přežití, ale netradičně ve fantasy světě. Máme první videa, obrázky a nějaké ty informace včetně dne vydání.
Středa - 6.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
forza 5.png
Podívat se můžeme na Launch Trailer závodního simulatoru Forza Motosport 5, která vychází už za několik dní. Trailer samozřejmě opět běží v krásných 1080p na 60 FPS. Tvůrci upřesňují, že vše co uvidíte je ze hry a přesně tak hra bude vypadat, nic není jen "trailerové".
Středa - 6.11. 2013         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
infinity ward.png
Jak COD: Modern Warfare 2, tak COD: Ghosts vytvářel ten samí tým, přesněji Infinity Ward. Tak proč si nepůjčit nějakou tu cut-scénu ze starších dílů do nového? Ano, něco takového si dovolila společnost u hry, která stojí 59€, podívejte na identické scénky.
Středa - 6.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
nfs.png
Stránka Polygon se dozvěděla zajímavou informaci o tom, jak se bude rozvíjet značka Need for Speed v dalších dílech. Podle officiálních informací se do nových dílů (nepočítáme The Rivals) zapojí tým EA Sports. Poslední díly totiž dopadly spíše podprůměrně, čtěte více.
Středa - 6.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
rambo HD.png
Před několika hodinami společnost Reef ukázala další gameplay trailer z celkem i očekávané hry RAMBO: The Video game, no po tom co uvidíte už tolik očekávaná nebude, vypadá to spíše na na novinku pro PlayStation 2, podívejte a napište Váš názor do komentu.
Úterý - 5.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
ubi.png
Ubisoft dnes na své officiální stránky na Facebooku napsal dost zajímavý příspěvek, ptají se fanoušků, které hry od Ubisoftu na současné konzole by jste chtěli vidět na těch next-gen. Ve většině komentářích se objevuje Assassin's Creed série, a co vy? Napište nám.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one