Články

Pátek - 26.4. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
dircz.png
Konečně to tu máme, každý fanoušek zombie rubaček tu má Dead Island s pokračováním a podtitulem Riptide. Jak ale tento nový díl dopadne? No na to se podíváme v recenzi, kterou nalezneme níže. Hra byla recenzována na PC verzi.
Pátek - 26.4. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
xcom.png
Lidé, kteří pracovali na úspěšném Bioshocku 2 dnes oznámili, že pracují na nové hře. Moc informací zatím nemáme, ovšem vidět můžeme první 3 screeny, známe obal PC DVD a nějaké to menší info. Čtěte více.
Pátek - 25.4. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
gta v.png
Už v listopadu jsme Vás informovali o tom, jaké mají hlavní postavy z GTA V vlastnosti. Hlavní hrdinové budou 3, s jedním nejde dohrát hra a budeme se mezi nimi muset přepínat. Na celý popis se můžete podívat zde. Jinak zpět k trailerům, Rockstar slíbil, že poslední den v dubnu (30.4. 2013) budou nové 3 trailer, kterém nám představí chlápky.
Čtvrtek - 25.5. 2013       Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
xbox 720.png
Před několika dny ex analytik, který se zaměřoval především na Microsoft informoval světovým magazínům, že zná datum představení nového Xboxu a dokonce i datum začínajícího prodeje. Když se informace šířila dále světem, potvrdil ji asi nerad i samotný Microsoft. Čtěte více...
Středa - 24.4. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
dircz.png
Čeština vyšla rovnou s hrou a my Vám ukážeme jak na to. Pokud jste si hru již stáhli, nemusíte nic stahovat znovu, řekneme Vám, jak na češtinu přijít. Není to vůbec těžké, pojďme na to.
Středa - 24.4. 2013       Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
cofd.png
Je to pár týdnů, co jsme Vás informovali o možném vydání nového Call of Duty s podtitulem Ghosts. Nakonec všechny spekulace skončily někde v koši, ovšem s čím teď přišlo TESCO nikdo nečekal. To samé můžeme říct i o HALO 5 na Xbox 360.
Úterý - 23.4. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
dirr.png
Podívejte se společně s námi, jak si vedla hra Dead Island: Riptide v hodnocení zahraníčních TOP magazínů. Veškeré hodnocení je z recenzí dne 21. - 23.3. 2013. Třeba i takové hodnocení Vás přinutí si hru koupit, nebo naopak vůbec nepořizovat.
Pondělí - 22.4. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
dir.png
Dead Island: Riptide se nezastavitelně blíží, na internetu se každou chvíli objeví další a další recenze a my se nyní můžeme podívat ve FULL HD, jak vypadá úvodní filmeček, který Vám připomene konec prvního dílu. Poslední cca 3 minuty můžete vidět i gameplay.
Neděle - 21.4. 2013     Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
jc2 mp.png
Již před několika dny jsme Vás informovali, že se vytváří multiplayer k hře Just Cause 2. Ten se po prví rozjel někdy v polovině minulého roku. Stažení pouhého clientu Vám nestačí a proto pro Vás máme detailní seznam co a jak.
Neděle - 21.4. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
bioshock.png
Když už vyjde konečně titul, který dostane tak vysoké hodnocení, jako Bioshock Infinite s hodnocením 9.5 / 10, nebo Torchlight 2 s 9.5 / 10, tak nedostanou češtinu. Což je samozřejmě škoda a fanoušci jsou pohořčeni. Dnes pro Vás máme ale dobrou zprávu.
Neděle - 21.4. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
dd.png
Před několika týdny se pořádal herní festival PAX EAST, kde nesměl chybět survival horor Outlast. Podle herních magazínů, které hru viděli na vlastní oči, je to nejlepší hororová co kdy byla vytvořena. No my se samozřejmě těšíme, koukněte na 13 minut.
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one