Články

Neděle - 29.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
d1.png
Na EuroGamer Expo 2013 toho zdaleka nebylo tolik, jako na E3 nebo Gamescom. I tak jsme ale mohli vidět zcela nové záběry z AAA titulů jako například Thief 4, The Witcher 3, Batman: Arkham Origins, nebo dost očekávanou akci Dying Light.
Pátek - 27.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
c1.png
Společnost Valve právě zveřejnila fotku a popisek zcela nového ovladače nazvaného Steam Controller. K čemu vlastně tahle pomůcka bude? Většina her na Steamu má již brzy podporovat právě tento ovladač, jak bude pracovat a jak vypadá už v článku.
Pátek - 27.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
h1.png
Tak tohle byla opravdu nečekaná zpráva. Dost se poslední dobou mluví o tom, zdali bude kompatibilita her například PS3 na PS4. Sony tuto možnost potvrdila, ovšem dodala že to nepůjde hned, ale o několik měsíců později. Ovšem konzolové hry na PC? Hmm.
Pátek - 27.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komenovat »
m1.png
Dnes studio Milestone oznámila officiální závodní motocrossovou hru MXGT. Půjde o singleplayerovou sezonu a šampionát. Dočkat by se měli hráči jak s plaformou PC, PS3 tak X360. Datum vydání firma plánuje někdy na rok 2014, mrkněte na Trailer.
Pátek - 27.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
e1.png
Tvůrci velmi kvalitního titulu Resident Evil 2 vydávají novou hru The Evil Within, kterou už určitě dobře znáte. Několikrát jsme Vám o ní psali, ukazovali obrázky a videa. Teď tu máme přímo 20 minut hraní. Napište Váš názor na ukázku, náš radši nechtějte znát.
Středa - 25.9. 2013        Autor: Redakce         Číst a komentovat »
O1.png
Připravili jsme pro Vás soutěž o nejlepší a nejděsivější horor všech dob - OUTLAST. Ten nabídne zcela nový Unreal Engine, opravdovou atmosferu hororu a ty správný lekačky bezezbraní. Aby jste vyhráli, stačí udělat pár krůčků, více v článku.
Úterý - 24.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
w1.png
Na přehlídce SONY se objevila i hra Watch Dogs od Ubisoftu. Co ukázala? Další misi a my nyní musíme říct, dost upřímně, že z Watch Dogs se stává dost nudný titul. Začátky vypadaly pěkně, ale teď? No posuďte sami, tady je 11 minut nových záběrů.
Úterý - 24.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
steamOS.png
Bylo to překvapení, na stránkách Steamu se objevilo odpočítávání. I největší herní magazíny na světě tipovaly, že půjde o očekávaný SteamBox (herní konzoli). Ale jde o úplně něco jiného, je to Operační Systém Steamu, co všechno nabídne?
Pondělí - 23.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
t1.png
Už v začátkem letošního roku jsme Vám psali o hře The Vanishing of Ethan Carter, kde nový tvůrčí celek zkouší svou první hru - hororovou hru. Od té doby jakoby se po hře slehla zem. Teď tu máme konečně první screeny a ty vypadají opravdu moc pěkně.
Sobota - 21.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
s1.png
Dnes se nám podařilo najít očekávanou zombie hru State of Decay, která nabídne brutální bitky mezi přeživšími a zombíky. Vše bude v otevřeném světě a chybět nebude ani příběh. V čem je hra vyjímečná od ostatních zombie survival her? Více v článku.
Čtvrtek - 19.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
n1.png
Tvůrci úspěšného FlatOut 2 opět pracují na nové hře a dobře, že na závodní, kde se opět kouká na pořádnou destrukci aut. Už ve starých dílech se společnosti BugBear dařilo dělat velmi kvalitní závody. Dnes tu máme více jak 2 minuty v novém videu.
Čtvrtek - 19.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
m1.png
V posledních hodinách se konala menší přehlídka SONY, kde se objevilo například video z očekávaného Metal Gear Solid 5, který nabídne velký otevřený svět a tu pravou stealth akci. Máme pro Vás 12 minut ze zajateckého tábora na Kubě.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one