Články

Čtvrtek - 14.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
wow.png
Tvůrci veleúspěšné hry World of Tanks dnes oficiálně po několika měsících testování spustili další F2P hru do sbírky. Hra nabízí více jak 100 letadel, které budou i nadále přibývat, 5 různých národů a především skvělou grafiku a miliony hráčů na serverch.
Středa - 13.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
ps4.png
Již nějakou dobu teď můžete sledovat přímý přenos z hraní PlayStationu 4. To vše díky hernímu magazínu Game Informer, který ukáže hry jako Need for Speed: Rivals, Killzone: Shadow Fall v singleplayeru, Assassin's Creed: IV Black Flag , Battlefield 4 a další.
Středa - 13.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
deadfall.png
Před několika hodinami tvůrci Deadfall Adventures ukázali konečně něco delšího. Ukázali 15 minut ze hry, kde se vlastně objevila i jedna zásadní změna. Ve hře nebude jen nechutné horko, ale i "nechutná" zima. Podívejte na čtvrt hoďku ze hry.
Středa - 13.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
ps logo.png
SONY od včera oficiálně nabízí aplikaci PlayStation App zdarma pro operační systémy Android a iOS. Od aplikace zatím nečekejte zázraky, je to spíš předběžná aplikace pro očekávanou next-gen konzole PlayStation 4. Aplikace funguje i pro PS: VITA
Úterý - 12.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Facebook.png
Facebook ať už v prohlížeci, tak v aplikacích rozhodně patří mezi nejpoužívanější a nestahovanější aplikace. Dnes již tyto aplikace využívá každý druhý a tak toho hned chtěl využít i Facebook a nabídl se SONY. SONY stím ale nesouhlasí a prý se dočkáme prohlížeče vestavěného.
Úterý - 12.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Rambo.png
V dnešnímu videu můžeme vidět destrukce a exploze z plánované hry RAMBO: The Video Game od studia Reef. Myslím, že zde se všichni shodnem, neboť tyto a i ty minulé záběry spíše vypadají jak pro hru na PlayStation 2. Podívejte se sami.
Úterý - 12.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Mordor.png
Warners Bros společně s tvůrci akční fps FEAR oznámili hru na motiv Pána Prstenů, konkrétně Middle-Earth: Shadow of Mordor. Hrát budeme za hraničáře jménem Talion. Hru prozatím oznámili pro PC a současné + next-gen konzole. 
Úterý - 12.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
dragon age inquisition.png
Před pár dny probíhal herní festival DigoExpo 2013, kde mimo jiné byl ukázán gameplay z očekávané hry Dragon Age: Inquisition. To by nebylo, aby se nenašel blázen, který vytáhne mobil a vše natočí i pro ostatní, co se neúčastnili, tady máte 30 minut ze hry.
Úterý - 12.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
fifa14.png
Nové video z FIFA 14 ukazuje opravdu bezkonkurenční atmosféru na stadionech pro next-gen konzole s novým enginem IGNITE. Ve videu uvidíte stadiony jako Nou Camp, Signal Iduna Park, Allianz Arena, Old Trafford, Anfield, Santiago Bernabeu a další. Doporučuji zhlédnout video.
Pondělí - 11.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
wow.png
Blizzard na BlizzConu 2013, který jste mohli sledovat celé hodiny živě oznámil, že se na filmu intenzivně pracuje a dodal první ArtWorky k filmu, podívejte!
Pondělí - 11.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
ps4.png
Před několika hodinami se na oficiálním kanálu PlayStationu objevilo video, kde tajemný muž v celkem sci-fi prostředí otevírá PlayStation 4. Celkový dojem necháme na Vás.
Pondělí - 11.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
world.jpg
World of Warcarft je tu s námi už od roku 2005. Stále má miliony předplatitelů, kteří věrně platí za tuto stále jednu z nejhranějších online her vůbec. Poslední rok, možná dva se ale mluví o možném přesunutí se k Free-To-Play pro WoW. To Blizzard popřel. Čtěte více.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one