Články

1.png
22.3. 2012 - Ridge Raced Unbounded vyjde už 30.března a výrobce nám zveřejnil jednu z těch lepších zpráv pomocí videa. Pokud budeme chtít, budeme si moct vytvořit vlastní závodní tratˇ. Možnosti budou celkem slušné.

1.png
22.3. 2012 - Tento trailer jsme mohli vidět již před několika týdny, možná měsíci. Ubisoft jej ale dodělal na tu správnou kvalitu a vydal jako další officiální trailer k Far Cry 3. Hra nebude mít jen úžasnou grafiku, ale i dej.

1.png
22.3. 2012 - Nové video, které nám přináší machinima z pokračování Sniper Ghost Warrior nám představí a udělá náhled na mapy, které navštívíme v singleplayeru. Nejnovější CryEngine 3 tomu bude výrazně pomáhat. 

1.png
20.3. 2012 - Battlefield 3 je výborná hra, její multiplayer se stále drží na vyšších příčkách po celém světě. Ošem nemusíme tam potkat jen výborně naskillované hráče, ale i takové, kteří se nám za monitory smějí a dělají naschvály.

1.png
20.3. 2012 - Přesně před čtyřmi dny vyšlo další video, ve kterém výrobce Battlefield 3 ukazuje demolici z připravovaného DLC Close Quarters. Hra běží na FrostBite 2 engine, který je na demoliční prostředí dokonalý. Uvidíte samy.

2.png
19.3. 2012 - Je to už pár dní, co Anonymous vytvořilo, neboli dalo ke stažení vlastní operační systém Anonymous OS. Je to pomůcka, s kterou se pracuje velmi snadno a naučí Vás praktiky, které bylo asi lepší neznat. Více uvnitř.

1.png
17.3. 2012 - Test Drive: Ferrari vyjde každou chvíli a dnes přichází první gameplay přímo od tvůrců Racing Legends. Videa nejsou až tak kvalitní, ovšem první pohled do je dostatečný. Simulator vypadá jako dobře optimalizovaný.

1.png
14.3. 2012 - Nový DiRT bude rozhodně jiný než poslední díl DiRT 3. Včera bylo zveřejněno nové video z demoličního pole. Auta do sebe bourají a kusy ulítavají. Pojdte se sami podívat, co Vás čeká v nové závodní hře.

1.png
14.3. 2012 - Star Wars, hra i film, který má velké úspěchy se před pár měsíci dostal do rukou EA. Ti vytvořili veleúspěšnou MMO hru a hned si našla několik milionů přiznivců. EA a BioWare se nyní rozhodli, že hru...

1.png
14.3. 2012 - Ubisoft před dvěma dny zveřejnil video, kde nám ukazuje kousek z gameplaye a jak si budeme moct přizpůsobit zbran nebo vzhled našeho obličeje. Není to důležité, ale proč to nemít podle svých představ?

1.png
13.3. 2012 - Battlefield channel na youtube zveřejnil video ve full HD a na svůj web napsal, že jde o DLC, které vyjde v červnu. Máme video, které nám dokonale ukáže prostředí mapy, která bude v balíčku s FrostBite 2 engine.

   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one