Články

Sobota - 21.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
dayz.png
Tohle asi ani samotná Bohemka nečekala. To, že o Dayz: Standalone je zájem se vědělo už dávno, ale že si už čtvrt milionů lidí koupí rannou alpha verzi za 24€, to asi nečekal vážně nikdo. Česká Bohemia Interactive tak vydělala krásných 170 miliónů korun + vyšel update pro alpha verzi.
Sobota - 21.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
tf.png
Trials Fusion tvoří samozřejmě stejný tým jako jeho předchůdce z Trials Evolution. Minulý díl se povedl a tak Ubisoft rozhodl pro druhý díl, který jak už to bývá bude samozřejmě promakanější. Dnes také unikly vůbec první obrázky ze hry, trochu předčasně je zveřejnil blog Xbox Official.
Pátek - 20.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
se3.png
Konečně můžeme vidět co vlastně čekat od Sniper Elite 3, který podle oficiálních informací bude v otevřeném světě. Naše hlavní postava bude stejná jako v minulém díle V2, ovšem zde se podíváme do Afriky. Podle traileru to vypadá na lepší grafiku, větší detaily a větší destrukci.
Pátek - 20.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
wt.png
Letecký simulator War Thunder dostal další Update, v tom najdete například podporu DirectX 11.0 a dalších 20 nových letadel. Pokud se Vám tedy nelíbila viuzální stránka War Thunder, tak to vyzkoušejte po updatu. Jinak nechybí ani video, které Update s číslem 1.37 ukazuje.
Čtvrtek - 19.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
ac4.png
Assassin's Creed IV: Black Flag vyšel před měsícem a až nyní Ubisoft ve spolupráci s Nvidií dali do dalšího patche podporu PhysX, který hru designově vylepší. Půjde především o kouřové efekty, kterých je v tomto díle více než dost. Podívejte na video, jak velká změna to bude.
Čtvrtek - 19.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
gtav train.png
Skupina lidí v GTA: Online zkoušela zastavit vlak a to hned 15. nákladními vozidly, bohužel marně a vše je zaznamenané ve videu. Na tohle Rockstar asi nemyslel, myslím, že každý druhý hráč chtěl vlak zastavit nebo minimálně ukrást - asi marně, nebo máte tip, jak na to? Mrkněte na video.
Čtvrtek - 19.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
ps4 controller.png
Ovladač se tentokrát Sony povedl, ovládá se lépe než ten od Microsoftu pro XBOX ONE. Na něco ale asi Sony nemyslelo. Světlo, které má ovladač z druhé strany vadí mnoha hráčům při večerním hraní, dost svítí a odráží se nepříjemně v televizi. Podívejte na jeden z mnoha případů.
Čtvrtek - 19.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
warhorse.png
Na odhalení těchto informací se čekalo hodně dlouho, vidět jsme mohli již dříve pouze několika vteřinový záznam, teď už toho je ale víc. Hra od Warhorse se jmenuje Kingdom Come: Deliverance, patří do RPG. Poběží na CryEnginu, bude v otevřeném světě a více informací už nyní v článku.
Středa - 18.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
plants vs zombie pc.png
Před několika týdny jsme Vám Plants vs. Zombies: Garden Warfare představili včetně gameplay videa. Dnes tu máme další záběry dlouhé více než 5 minut. Tentokrát se tvůrce videa zaměřil na zabírání území. Plants vs. Zombies vyjde začátkem příštího roku.
Středa - 18.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
star wars.png
Disney oznámilo novou hru ze světa Star Wars. Půjde o Free-To-Play vesmírnou střílečku. Ve hře poznáme lokace míst z filmů STAR WARS, tak jednom serveru bude moct být až 16 hráčů a půjde zde především o boj letadel (vesmírných lodí), které budou mít samozřejmě nejrůznější možnosti úprav.
Středa - 18.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
dying.png
10 minut v novém videu z Dying Light uvidíte průběh hraní přes den a noc. Rozhodně si můžete všimnout, že když je noc, tak narůst počtu zombie je opravdu značný. Dying Light vypadá bez pochyby stále velmi dobře, snad se Techlandu podaří a udělá tak novou zombie serii. 
Úterý - 17.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
dayz.png
Včera jsme Vám psali a informovali Vás, že dlouho očekávaný Dayz: Standalone je k dispozici v Early Access na Steamu za 24€ (cca 660 Kč). Byl vydán nečekaně a to prý z důvodu, že hráči to tak moc chtěli, že tvůrci už nemohli jinak. Teď Bohemia Int. slaví více jak 88.000 prodaných alpha verzí.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one