Články

Úterý - 15.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
aiens.png
HW požadavky pro hru Aliens: Colonial Marines. Hra vychází 12.2. 2013 a my se nyní můžeme podívat na HW, které hra vyžaduje. Hned za začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou nízké na dnešní poměry.
Úterý - 15.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
bioshock.png
HW požadavky pro hru Bioshock: Infinite. Hra vychází 26.3. 2013 a my se nyní můžeme podívat na HW, které hra vyžaduje. Hned za začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vyšší na dnešní poměry.
Úterý - 15.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
ps4.png
Konzole se blíží a cítí to i analytici, kteří mají už jasno o přibližné ceně a datu vydání popřípadě představení konzolí PlayStation 4 a Xbox 720.
Úterý - 15.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
iron man.png
Každou chvíli vyjde nějaký mod pro GTA IV. Ať už se jedná o sníh ve hře, písečné bouře, ostrovy navíc, auta tak také super hrdiny jako je Iron Man a další. Ve videu, které jsme si pro Vás připravili uvidíte desítky hrdinů. Že už nemáte v GTA IV co dělat?
Pondělí - 14.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell   Číst a komentovat »
wargane.png
A máme tu oznámení další strategické hry. Tentokrát jde o Real time strategii. Výrobce nyní oznámil datum vydání a první screeny ze hry, vypadají skvělě.
Pondělí - 14.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
dmc.png
HW požadavky pro hru DmC: Devil May Cry. Hra vychází 25.1. 2013 a my se nyní můžeme podívat na HW, které hra vyžaduje. Hned za začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na dnešní poměry.
Pondělí - 14.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
far cry 3.png
Není snad jediný člověk, co by nevěděl jak vypadá Vaas z Far Cry 3. Magor, šílenec prostě bezkopromisního zabijáka všichni dobře známe. Nyní se na veřejnost dostaly obrázky, které byly původně jako Vaas.
Neděle - 13.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
gta v.png
Jeden z fanoušků Grand Theft Auto V si prohlížel tak dlouho trailery a sledoval budovy, hory a další až se rozhodl udělat potenciální mapu GTA V. Je vytvořena ve 3D a zachycuje všechny zajímavé místa z trailerů. Podívejte se sami.
Sobota - 12.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
mars.png
Nová RPG TPS akce Mars: War Logs vypadá celkem dobře. Dnes společnost Spiders zveřejnila nové screeny ze hry. Sci-fi akce vychází během Jara 2013.
Pátek - 11.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
cyberpunk 2077 header png.png
Jak jsme Vám již slibovali, výrobce hry Cyberpunk 2077 sliboval první trailer a sám na svůj Twitter psal, že se na samotný trailer nemůže vynadívat. A já sním nyní totálně souhlasím. Je to jeden z nejlepších trailerů, co jsem kdy viděl! Musíte vidět.
Pondělí - 7.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
war z navod.png
Od vydání celkem i očekávané zombie hry The War Z se řeší stále nějaké problémy. Je jedno jeslti se mluví o originální verzi, stažený či jinak pořízený. Hra má denně tisíce stížností jak na nefunkčnost, chyby s připojením a dokonce kopírováním jiných her.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one