Články

3.5. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
screeny.png
Call of Duty: Black Ops II. Galerie screenů veleúspěšné serie Call of Duty. V této složce najdete nové artworky, screeny nebo oficiální náhledy na hru. 
   
3.5. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
Black Ops 2 record.png
Je to v celku neuvěřitelné, ale Black Ops 2 vážně může oslavovat pvní rekord. Je to necelých 48 hodin od zveřejnění hry a Amazon už teď zveřejňuje výsledek. O jaký rekord se vlastně jedná? No samozřejmě o počet předobjednávek, víme i kolik.
3.5. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
TES Online.png
A je tady velké odtajnění! Poslední díl Skyrim byl oficiálně vyhlášen jako hra roku 2011, nyní se chystá další - bude se jmenovat The Elder Scrolls: Online. Na vše se přišlo až dnes díky zahraničnímu magazínu, máme toho více!
2.5. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
CODBO2INFO.png
Call of Duty: Black Ops 2 je již několik hodin potvrzeno a dočkali jsme se i prvního traileru, který ukázal děj v budoucnosti s velkým technologickým postupem. Co se lidem absolutně nelíbí je grafika, která samozřejmě nebyla finální.
1.5. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
CoD black ops 2.png
Ještě než se oficiálně zveřejnila hra Black Ops 2, tak se o ní dlouho spekulovalo, že právě ona by měla vyjít. Je to tak, už dnes víme, v jakém čase se děj bude odehrávat, kdy vyjde a je i video! Objevily se také první screeny ze hry.
1.5. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
dShW.png
DiRT: Showdown je skoro za dveřmi a už tento měsíc se setkáme s drsnými závody. HW nároky hry budou vyšší, než jsme u těchto závodních her zvyklí. Nejvíce náročné bude stavba postav, kteřé jsou dokonalé.
1.5. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
hAgV.png
Hitman má za sebou už několik vydání. Celkem povedená serie nám přinesla super detektivní hru, kde zabíjíte jako duch nepozorovaně. Bude to tak i v dalším díle Hitman: Absolution, už podle těchto informací to bude TOP hra 2012.
30.4. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
Risen 2 - čeština.png
Čeština pro Risen 2: Dark Water je připravena pro Vás. Přibližná doba stahování (2 sekundy). Angličtina je celkem dobře přeložena. Jelikož Risen 2 vyšel před pár dny, tak si češtinu doporučuji stáhnout. Upload: Ulož.to
30.4. 2012    AutorJakub Hergesell   Číst a komentovat
Crysis 3 header.png
Máme tu poslední den a už se asi netrpělivě připravujete na čarodějnice. Myslím, že dnes je ten pravý čas, kdy udělat preview nebo-li náhled na hru Crysis 3. Všechna dosavadní informace v jednom článku s novými screeny. Čtěte dále...
29.4. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ghost recon realese date.png
Jak jsme Vás již informovali před několika týdny o tom, že Ghost Recon: Future Soldier neměl ani na PC být, tak to vypadá že se vážně nedočkáme. Future Soldier opět odložen, Ubisoft k tomu dodal i důvod, ale přesný datum opět neřekli.
27.4. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
prototype 2.png
Prototype 2 vydává další video. Tentokrát nahlédneme do DEMA pro vývojáře, které nám ukáže deset minut ze hry. Osobně mě video nijak neosilnilo, možná první minuty, než se začlo bojovat, potom je to jedno přes druhé a špatně viditelné...
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one