Články

Středa - 13.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
ps logo.png
SONY od včera oficiálně nabízí aplikaci PlayStation App zdarma pro operační systémy Android a iOS. Od aplikace zatím nečekejte zázraky, je to spíš předběžná aplikace pro očekávanou next-gen konzole PlayStation 4. Aplikace funguje i pro PS: VITA
Úterý - 12.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Facebook.png
Facebook ať už v prohlížeci, tak v aplikacích rozhodně patří mezi nejpoužívanější a nestahovanější aplikace. Dnes již tyto aplikace využívá každý druhý a tak toho hned chtěl využít i Facebook a nabídl se SONY. SONY stím ale nesouhlasí a prý se dočkáme prohlížeče vestavěného.
Úterý - 12.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Rambo.png
V dnešnímu videu můžeme vidět destrukce a exploze z plánované hry RAMBO: The Video Game od studia Reef. Myslím, že zde se všichni shodnem, neboť tyto a i ty minulé záběry spíše vypadají jak pro hru na PlayStation 2. Podívejte se sami.
Úterý - 12.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Mordor.png
Warners Bros společně s tvůrci akční fps FEAR oznámili hru na motiv Pána Prstenů, konkrétně Middle-Earth: Shadow of Mordor. Hrát budeme za hraničáře jménem Talion. Hru prozatím oznámili pro PC a současné + next-gen konzole. 
Úterý - 12.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
dragon age inquisition.png
Před pár dny probíhal herní festival DigoExpo 2013, kde mimo jiné byl ukázán gameplay z očekávané hry Dragon Age: Inquisition. To by nebylo, aby se nenašel blázen, který vytáhne mobil a vše natočí i pro ostatní, co se neúčastnili, tady máte 30 minut ze hry.
Úterý - 12.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
fifa14.png
Nové video z FIFA 14 ukazuje opravdu bezkonkurenční atmosféru na stadionech pro next-gen konzole s novým enginem IGNITE. Ve videu uvidíte stadiony jako Nou Camp, Signal Iduna Park, Allianz Arena, Old Trafford, Anfield, Santiago Bernabeu a další. Doporučuji zhlédnout video.
Pondělí - 11.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
wow.png
Blizzard na BlizzConu 2013, který jste mohli sledovat celé hodiny živě oznámil, že se na filmu intenzivně pracuje a dodal první ArtWorky k filmu, podívejte!
Pondělí - 11.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
ps4.png
Před několika hodinami se na oficiálním kanálu PlayStationu objevilo video, kde tajemný muž v celkem sci-fi prostředí otevírá PlayStation 4. Celkový dojem necháme na Vás.
Pondělí - 11.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
world.jpg
World of Warcarft je tu s námi už od roku 2005. Stále má miliony předplatitelů, kteří věrně platí za tuto stále jednu z nejhranějších online her vůbec. Poslední rok, možná dva se ale mluví o možném přesunutí se k Free-To-Play pro WoW. To Blizzard popřel. Čtěte více.
Pondělí - 11.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
the forst.png
Už letos v květnu jsem Vám psali o úžasně vypadající hře, která zde snad konkurenta ani nemá. Je to The Forest, ostrov, vy a nebezpečí. Hlavní úkol je samozřejmě přežít a po dnešním gameplay videu se do hry pohrnu hned, jak vyjde, vypadá opravdu úžasně!
Pondělí - 11.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
infamous.png
Webové stránce IGN se podařilo sehnat obrázky, které srovnávají skutečné lokalizace ze světa a ty herní. Je to až neuvěřitelné, ale ve hře tyto lokace vypadají snad lépe, než ty realné. InFamous: Second Son vyjde pouze pro PlayStation 4. 
Neděle - 10.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
deadfall adventures.png
Tvůrci PainKilleru již nějakou dobu pracují na Deadfall Adventures, kerý byl několikrát odložený, vidět jsme mohli krásné fotky i videa. Teď můžeme vidět nový, bohužel jen minutový trailer, který ukazuje, že se podíváme i do Sahary, kde bude plno překážek, hádanek a artefaktů.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one