Články

Úterý - 14.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
tomb.png
Když Crystal Dynamics oznámili verzi pro next-gen konzole PlayStation 4 a Xbox One, všechny samozřejmě ihned zajímal rozdíl mezi současnými verzemi a těmi next-gen. Rozdíl tam je, jak už jsme Vám psali, nebude pouze v grafice, ale i hratelnosti.
Pondělí - 13.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
infamous.png
Jedna  z hlavních a nejočekávanějších exkluzivních her pro PlayStation 4 je bezesporu inFamous: Second Son, serveru IGN se podařilo natočit skoro 10 minut ze hry, uvidíte tak ne jednu akci hlavního hrdiny Delsina, hra vychází již brzy.
Pondělí - 13.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
mxgp.png
Nové motocrossové závody asi nic společnýho s next-gen mít nebudou, i tak srdcaře motocrossu musí potěšit. V dalším videu můžete vidět zcela nové záběry ze hry. Tvůrci prozradili také platformy a datum vydání.
Pondělí - 13.1. 2014      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
dirt 4.png
Codemasters před přibližně půl rokem oznámili, že pracují na nové závodní hry. Nakonec to byla pouze mobilní hra Rally, ovšem nyní na své oficiální stránce ukázala dva obrázky, které by podle všeho měly být z dalšího dílu DiRT, tedy 4. v pořadí. Mrkněte na první dva obrázky ze hry.
Pondělí - 13.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
simcity.png
Maxis právě potvrdil, že SimCity, které vyšlo minulý rok dostane oficiálně singleplayer, tedy off-line mod. Za několik dní vyjde další update, který přidá do hry právě zmiňovaný offline mod, to už mimochodem tvůrci slibovali v polovině minulého roku. 
Neděle - 12.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
fallen.png
Lords of the Fallen byl představen již někdy v polovině minulého roku, byl více a více přirovnáván ke hře The Witcher nebo Dark Souls. No nové dva obrázky to také potvrzují, jistá podobnost tam určitě je. Lords of the Fallen je nadějná RPG pro PC a next-gen konzole.
Neděle - 12.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
mafia 3.png
Teď už se 100% ví, že se na třetím dílu české Mafie pracovalo, ta horší zpráva ovšem je taková, byl celý projekt restartován, české studio v Praze bylo ve většině propuštěno a zbytek lidí byl převzat do Brna a USA. Jak to tedy s třetí Mafií bude? To se asi možná už nedozvíme.
Neděle - 12.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
evolve.png
Tvůrci Left 4 Dead a Counter Strike 1.6 oznámili před několika dny novou co-op střílečku Evolve pro next-gen a PC. Každá hra bude obsahovat pouze 5 hráčů na mapě, ovšem jinak, než si myslíte, budou 4 vs. 1, kdo bude ten jeden? Obrovské monstrum, které musíte zastavit, více v článku.
Sobota - 11.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
rambo.png
Hrdina Rambo se předvádí v dalším Traileru a připomíná, že vychází už tento měsíc. Škoda jen, že Rambo vypadá jako hra na PS1, snad se tam najde i něco dobrého, nový Trailer se jmenuje Machine of War.
Sobota - 11.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
halo 5.png
Z Halo 5 jsme mohli vidět zatím jen Teaser, který oznámil již 5. díl do série, ovšem už jen pro Xbox One. 343 Industries ukazuje, že se na Halo 5 stále pracuje, vyjít by mělo dokonce už tento rok.
Sobota - 11.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
gtav.png
Fanoušci se vrhli do ne moc lehkého úkolu, snaží se přeportovat GTA V z konzolí do PC a pomalu se jim to daří. Hru sice pohání starší engine z GTA IV, to ale vůbec nevadí, tolik rozdílů tam není. Fanoušci se pyšní přeportováním celé mapy GTA V do GTA IV, podívejte na video.
Pátek - 10.1. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
torchlight 2.png
Torchlight II vyšlo 20.9. 2012. Od dnešního dne až do pondělí ráno bude Torchlight II k dispozici zdarma na Steamu. Tato RPG, velmi podobná Diablu 3 dostala velmi dobré hodnocení a hraje ji možná i milióny hráčů. Pokud se Vám hra zalíbí, můžete si ji koupit jen za 4.74 €.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one