Články

Pondělí - 10.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
xbox.png
Řeklo to už více lidí, teď se ale připojili i tvůrci Sniper Elite 3, kteří řekli, že Xbox One má zkrátka nedostatečnou paměť eSRAM, díky které zkrátka dost her bude ochuzeno o krásný zážitek s 1080p, narozdíl od PlayStationu 4, který má paměť dostatečně velkou a takový zákrok zvládne.
Pondělí - 10.2. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
agent.png
Buď je to chyba nebo vtípek ze strany RockStaru, protože na oficiální stránce exkluzivní hry Agent pro PlayStation 3 se objevilo datum vydání na 9. Července 2029. Hra byla oznámena již před několika měsíci, půjde o detektivní hru ze 70 let z pohledu první osoby. Rockstar píše na ofici...
Neděle - 9.2. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
eso.png
Před několika desítkami hodin tvůrci ESO spustili další testy a rozeslali dalších tisíce BETA klíčů, který mohl klidně přijít i Vám do emailové schránky. Podívat se můžete na 12 minut ze hry, které měl možnost natočit zahraniční magazín VG247. 
Sobota - 8.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
goat.png
Je až neuvěřitelné, co se kolikrát vytvoří za hry a to jen pro srandu. Jedním takovým je Goat Simulator 2014, zkrátka simulator kozy, která si prostě jen tak pobíhá po městě, občas do něčeho kopne, někoho zraní nebo jen tak běhá a skáče. No podívejte se sami, my se dlouho takhle nezasmáli.
Sobota - 8.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
Kholat.png
Překvapivě byl oznámený další titul jednoho z Indie studií. Přece jen ale horor nabídne něco, co jiné ne. To, že bude mít kvalitní hororovu atmosféru asi nemusíme ani psát (snaží se o to každý horor), ale tady se prý objevíme ve skutečně hororové situaci podle události, která se opravdu stala.
Pátek - 7.2. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Division.png
Ubisoft dnes na svůj Facebook poslal fotku ze hry, která si dovoluje měřit se s realitou. Jde o Manhattan Bridge, který na první pohled vypadá, jak když se měří The Division s nějakou hrou z roku 2005. Fotka byla pořízena přes Google mapy za žádného provozu, narozdíl od The Division.
Pátek - 7.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Borderlands.png
Stejně jako většinu víkendů si pro nás Steam připravil dáreček pro hraní zdarma jedné z tisíce her včetně velké slevy. Tentokrát se jedná o kreslenou akční hru Borderlands 2, která se opravdu povedle, splnila očekávání a to je také znát na prodeji - prodalo se více jak 6 miliónu kopií.
Pátek - 7.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
dying light.jpg
Na horor Dying Light od tvůrců Dead Island by jsme málem zapoměli, ještě, že tvůrci odhalili nějaké nové informace o hře. Tentokrát prozradili, že hráči, kteří preferují stealth jej mohou ve hře 100% využít. Pomůže Vám k tomu také dlouhý strom dovedností, víme také něco nového o otevřeném světě.
Pátek - 7.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
destiny.png
Destiny vypadá jako velmi nadějný multiplayerový titul, který vyjde na všechny hlavní platformy. BETA verze se ale dočkají pouze konzole PS4, PS3, XO a X360. PC verze ve spojistoti s touto hrou je stále dost nejasný. Tvůrci by jej chtěli, ale "možná časem bude". Beta verze už v létě.
Čtvrtek - 6.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
AI.png
Lekačka, která lehce připomíná horor Outlast ukazuje nové obrázky ze hry přímo z lodi, kde se odehrává celý filmový děj z roku 1979. Dnes uvidíme detektor vetřelců, puzzle (hádanky, které budem musel plnit pro postup dále) mrtvé lidi nebo stůl s pitím (asi budem muset hledat jídlo a pití).
Čtvrtek - 6.2. 2014      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
ce3.png
Přesně před cca rokem byl oznámen další díl do série, Sniper Elite 3. Měl by vůbec po prvé nabídnout otevřený svět a to přímo v Africe. Vyjde pro všechny hlavní platformy a dnesk můžeme vidět vůbec první screeny ze hry, gameplay video a několik informací.
Středa - 5.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
deliverance.png
Daniel Vávra a jeho další video nám představí detailněji chování a možnosti koní, na kterých můžeme cestovat. Vše v praxi Vám ukáže jeden ze zaměstnanců Warhorse studia, který řekne i nějako bližší info. Vypadá to parádně, to chcete vidět !
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one