Články

13.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
11.png
Rockstar zveřejnil dva nové screeny, které potvrzují létání s letadly a vrtulníky. Samo Rockstar potvrdilo, zda budeme moct vůbec letadla řídit, co myslíte? My to víme, čtěte více...
12.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
tony.png
Je to přibližně půl roku, co nám výrobce oznámil nový titul Tony Hawka. S nadšením jsme mohli napsat článek, že vyjde i na PC. No výrobce po pár hodinách zamítl, že vyjde na PC.
12.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
anna the game preview.png
První český preview! Nahlédneme na horor Anna, který se nechal inspirovat vesničkou v severní Itálii. Povíme si něco o ději, co nás ve hře vlastně čeká a ukážeme si 20 minut ze hry.
11.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
anna the game.png
Líbil se Vám titul Amnesia, kde se nejedná přímo o FPS hru, ale zajímavě klikací lekačku? Tak horor Anna bude právě pro Vás. Podle grafiky a spracování, je to stejné jako Amnesia.
11.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
te2.png
Možná někteří z Vás viděli tento film, který společnost Ubisoft předělala do podoby herní. Jen doufejme, že design hry a celkově grafika není finální, rozhodně totiž nevypadá na 2012.
11.7. 2012    » Spustit video
mohw.png
Medal of Honor tentokrát opravdu překvapil a ukázal se jako netypiční díl proti minulému vydání. Na vylepšeném Frostbite 2 dostal ocenění za nejlepší multiplayer na E3.
11.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
old republic is free.png
Ano, vidíte dobře. Dost se spekulovalo o tom, zda bude The Old Republic zdarma. Nejdřív o tom officiálně uvažovalo samo BioWare, nakonec to vyvrátilo. Nyní ale přece jen je tu.
9.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
dayz.png
Konal se celkem velký rozhovor s Českým výrobcem, který prozradil, že do DayZ připravujou stále nové věci, přijde velký opravný Update. Update přinese psy a medvědy.
9.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
Untitled.png
O novém Splinter Cellu jsme dlouho nic neslyšeli. Něco málo včetně traileru jsme mohli vidět na letošním festivalu E3. Teď se ale z ničeho nic objevil datum prodeje na eshopu Amazon.
9.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
the walking dead the game 2013.png
Určitě jste už slyšeli o značce The Walking Dead, je to serialové vydání do 5 epizod, které můžete sledovat i u nás v magazínu TWD. Nyní ale výrobce ohlásil, že vyjde i jako FPS střílečka.
9.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
rambo the game.png
Fanoušci filmové serie Rambo můžou slavit. Minulý rok (2011) nám výrobce oznámil vydání hry s vydáním na neznámo kdy. Teď už ale přesně víme, kdy uvidíme první video a info.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one