Články

Neděle - 15.9. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
r1.png
Universals Orlando oznámilo hned několik dalších hororových filmů a her. Objevil se tam i zcela nový díl Resident Evil, podtitul zatím neznáme, ovšem bude to mít něco společného s Raccon City. Vidět můžeme i první 3 obrázky, které lákají.
Sobota - 14.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
h1.png
Warner Bros, jakožto vydavatel jak filmové serie, tak herní naznačil, že bud je nová kniha napsaná, nebo se právě píše. Myslím, že všem bylo dost jasné, že serie ještě nekončí. Filmy na tom byly velmi dobře, to už se ale nedá říct o herních titulech.
Sobota - 14.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
b1.png
Poslední příspěvek na officiální stránce EA: Battlefield 4 mluví dost jasně "Buy now, Upgrade later". To znamená, že pokud si koupíte Battlefield 4 na konzoli Xbox 360 nebo PlayStation 3, můžete později officiální upgradovat a hrát ji i na PS4 či XONE.
Sobota - 14.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
g1.png
Rockstar officiálně spustil další Trailer, kde představuje další část obrovské mapy. Jmenuje se Blaine County a nacházet se v ní bude především alkoholik Trevor. Ukážeme Vám kde na mapě Blaine County je, jak se tam loví zvěř, jaká je poušt nebo hory.
Sobota - 14.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
g1.png
I když se Rockstaru nepodařilo udržet všechny kusy na skladech a uniklo hned několik kopií především v Asii, tak R* ukazuje další várku nových screenů z konzolové verze. Na internetu se začaly ve velkém objevovat i předobjednávky pro PC.
Pátek - 13.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
z1.png
Každý díl Zoo Tycoon byl dobrý, určitě na nějakou dobou zabavil, ovšem poslední právě očekávaný díl vypadá velmi dobře. Dvě gameplay videa, která Vám nyní ukážeme určitě zabaví jak malé děti, tak dospělé hráče. Hru čekají velké novinky a možnosti.
Pátek - 13.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
g1.png
Před dvěma dny jsme Vám psali článek, kde uniklo několik videí, bohužel v hodně špatné kvalitě. Tentokrát máme 3 videa dlouhá dohromady 7 minut. Všechny jsou v HD a co k nim říct? Jsou úžasné, uvidíte snad všechno! Doporučujeme + info v článku.
Pátek - 13.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
c1.png
Po dlouhé době tu máme další střípky o závodní hře Project CARS. Tentokrát pro Vás máme překrásné momentky, kterými se dnes nemůže chlubit snad žádná závodní hra. Slunce, déšt, blesky a opravdu dokonalé detaily již nyní v článku.
Pátek - 13.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
v1.png
Portugalský Eurogamer ukazuje grafické rozdíly z dostupných demo verzí. Graficky na tom bude určitě FIFA 14, ted už jen, jak si poradí nový engine pro PES 14. Video, s rozdíly v článku.
Čtvrtek - 12.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
r1.png
Jako každý fanoušek tak i já očekávám v Need for Speed velkou škálu možností pro úpravu aut. A stejně tak jako vy jsem každý rok zklamaný. Měnit jde totiž pouze lak/nálepky a několik druhů kol. To z té vizuální stránky. Úpravy motorů na tom budou tochu lépe.
Čtvrtek - 12.9. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
riddick 3.png
Výborný herec Van Diesel má akorát po premiéře nového dílu Riddick 3 a rozhodl se, že by chtěl udělat i MMO hru, která bude pokračovat v serii Riddick The Game. Diesel má dokonce vlastní herní studio Tigon Studios. Má šanci na úspěch? Více v článku.
Čtvrtek - 12.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
g1.png
A je to tady, na tohle asi většina z Vás netrpělivě čekala. Uniklo hned několik gameplay videí. Rockstar hodně bojoval s přísným marketingem a chtěl, aby se žádná kopie nedostala do prodeje dřív. No a ted tu máme několik minut z hraní Xbox 360 verze.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one