Články

Pondělí - 16.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
mustang.jpg
Nový Ford Mustang, který oficiálně vyjde do prodeje v roce 2015 už nyní díky partnerství EA a Mustangu jezdí v Need for Speed: Rivals. Zdarma si jej mohou stáhnout všichni majitelé NFS Rivals. Mustang 2015 vypadá úžasně a byla by škoda jej ve hře nemít, no řekněte sami.
Pondělí - 16.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
online.png
Od té doby, co Rockstar spustil editor map, který prý sám použil včetně všech možností pro celé GTA, hráči vytvořili tisíce multiplayerových map. Jedna z nich se objevila také na GTA fóru, hráč tam ukazuje svou mapu, kde napodobil mapu z Call of Duty: Black Ops 2 - NukeTown.
Pondělí - 16.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
pan.png
Warner Bros již před několika dny ukázalo první obrázky ze hry, byly to spíše artworky pro přehled, jak asi hra bude vypadat. Ovšem teď už jsou k dispozici první oficiální screeny shoty ze hry. Na první pohled to vypadá skvěle, uvidíme, jak se stím ale Monolith popere.
Sobota - 14.12. 2013        Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
soma.png
První video jsme mohli vidět před 2. měsíci. Tím nám i tvůrci Amnesia: The Dark Descend oznámili nový horor SOMA, kde budou velmi zajímavé momenty, kde důležitý bude postřeh a vnímání okolí. Tvůrci dále prozradili, že ve hře nevyužijeme žádné zbraně ani jiné nadpřirozené schopnosti.
Sobota - 14.12. 2013        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
steamos logo.png
SteamOS, dlouho očekávaný operační systém, který Valve vytvořilo přímo pro účely hraní PC her. Je to postavené na Linuxu a náročné hry, které se Vám na Windowsu sekají nebo mají problémy, Vám na SteamOS poběží plynuleji a celkově lépe. Vše je zatím v BETA verzi, tu už můžete stahovat.
Neděle - 8.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
thief.png
Ani Thief 4 nechyběl na cenách VGX 2013. I když video, které Vám nyní ukážem nemá s VGX nic společného, tak jeho 5. minutová akce stojí za zhlédnutí. Video se objevilo včera, má sice německý komentář, to ale k pokochání nevadí. Jde o nové záběry z nějaké z hlavních misí.
Neděle - 8.12. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
games 2013.png
Na právě probíhajících cenách VGX 2013 se stejně jako každý rok officiálně vyhlašovala hra roku 2013 všech kategorií. Nezapomělo se zde ani na Indie hry, nejlepší konzolovku pro PS3 nebo X360, handheldovku nebo postava roku. K dispozici máme také 3. minutový sestříh přímo z VGX 2013.
Neděle - 8.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
quantum break.png
Tvůrci Quantum Break slibovali první gameplay záběry z VGX 2013 a to také splnili. Né, že by záběrů nemohlo být více, ale alespoň těch pár vteřin pro představu všech hráčů. Představili korporaci Monarch, ukázali krycí systém hráčů a řekli něco málo nového, mrkněte na to.
Neděle - 8.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
dying.png
Na právě probíhajícím VGX 2013 se objevilo konečně video se zombie survival hrou Dying Light. Tvůrci ukázali více jak 6 minut nových záběrů, řekli něco o novinkách, které zatím neprozradili a oznámili, že Dying Light poběží na PC a PS4 v 1080p, o XO nebylo ani slovo.
Neděle - 8.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
division.png
Už dnes můžeme vidět gameplay trailer pro The Division se zaměřením na nový engine Snowdrop. Ten umožní doposud neskutečné věci, které jsme v hrách ještě neviděli. Od realného osvětlení jak v noci, tak ve dne, pokročilé destrukci, bezkonkurenční umělé inteligenci a užasnými detaily ve hře.
Sobota - 7.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
xbox.png
Muž na obrázku se jmenuje Peter Clatworthy, před několika dny viděl na eBay aukci Xbox One. Ovšem nešlo o herní konzoli, ale o ofocenou fotku Xboxu, to mimochodem bylo napsáno i v popisku produktu. Koupě obrázku tak Petera vyšla na skoro 15.000 Kč, jak vše dopadlo ?
Sobota - 7.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
nba.png
Všiml si toho hráč s nickem na YouTube RandomFrankP, který to pro všechny natočil na video. A co vlastně jde? Hry, tedy zatím víme jen o NBA 2K 2014, hra Vás poslouchá díky zařízení Kinect 2.0 a pokud jste při zápase sprostí, rozhodčí Vás potrestají například faulem, vše je natočené na videu.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one