TRENDY  Marvel's Avengers Crysis Far Cry 6 VALVE MAFIA (Remake) - Dabéři
MAFIA.png

Články

Středa - 19.12. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
bio.png
A máme tady konečně kvalitní kousek ze hry Bioshock Infinite. První díl byl celkem oblíbený, bude i jeho pokračování? Máme pro Vás ukázku z prvních 5 minut singleplayeru. Mě osobně to připomíná Dishonored a i když jsem viděl pouze 5 minut, těšim se!
Středa - 19.12. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
tomb.png
Tak i Lara Croft se dostala do našeho preview. O novém díle Tomb Raider už máme dostatečně informací, aby jsme Vám hru mohli představit. Víme jaký je děj, co všechno mladou Laru bude cestou čekat a jak se věci změnily od minulých dílů.
Středa - 19.12. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
assassins creed iii about hunting.png
Ubisoft se může pyšnit. I když podle vše byl Far Cry 3 velmi povedený titul a jeden z nejlepších letos vůbec, zabiká Assassina nepřekonal. Connor a jeho příběh vyšly před necelým měsícem, za takovou chvíli se prodalo přes 7 milionů kusů.
Středa - 19.12. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
mll.png
Nové video přímo od výrobce prozrazuje něco o kategorii hry. Je dobře vidět včem se hra od minulého dílu změnila. 12. minutový video preview od tvůrce můžete sledovat již nyní. Hra se zatím zdá být kvalitním kouskem, podívejte se sami.
Úterý - 18.12. 2012    Autor : Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
RE6.png
HW požadavky pro hru Resident Evil: 6. Hra vychází 22. Března a my se nyní můžeme podívat na HW, které hra vyžaduje. Hned za začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na dnešní poměry.
Pondělí - 17.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
cspromod 1.10 download.png
Vyšla nová verze Promodu 1.10, kterou jsme Vám v rychlosti představili v našem článku o CSPromod 1.10. Dali jsme Vám i hru ke stažení. V tomto návodu si povíme, jak hru nainstalovat a spustit. Je to jednuduché, pojďme na to!
Pondělí - 17.12. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
cspromod 1.10 download.png
Counter Strike: Professional Modification právě vychází zdarma ve verzi 1.10 na kterou se dlouho čekalo. Pojďme si představit co nám vlastně CSP nabízí, jak začínal, jak se mu dařilo a vlaszně tu pro Vás máme i odkaz ke stažení včetně návodu zprovoznění.
Neděle - 16.12. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
gta v (1).png
Možná jste si řekli, škoda, že není více měst nebo více kombinací v jednom díle GTA serie. Máme pro Vás dobrou zprávu. Samotní vývojáři Grand Theft Auto serie říkají, že by chtěli všechny velké města dostat do jednoho dílu. Dokážete si vůbec takový svět představit? My ano.
Sobota - 15.12. 2012     Autor: Jakub Hergesell   Číst a komentovat »
edge of twilight.png
Už v roce 2007 byla oznámena hra Edge of Twilight. Zařazena byla do kategorie RPG a prostředí mělo být podobné tomu, jako Dishonored - pokud jste hráli. V roce 2008 hru oficiálně zrušili a na hře se zkrátka nepracovalo. Rok 2009 přišel s oznámením návratu - co teď?
Sobota - 15.12. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
dirtybomb.png
Určitě si vzpomínáte na rok 2011, kdy vycházela "očekávaná hra" Brink, bohužel skončila s hodnocením 7 / 10. Zkrátka hra nedopadla vůbec tak, jak ji výrobce prezentoval. Nyní se nás snaží nalákat na další titul, který vydávájí. Máme první gameplay, podívejte se.
Středa - 12.12. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

sniper.png
Druhý díl Sniper: Ghost Warrior 2 vychází už za měsíc a již nyní můžeme zhlédnout hw nároky, která hra vyžaduje. Ostatně jako vždy Vás hned na začátku oinformujeme, že požadavky jsou na dnešní poměry celkem průměrné.
GoT ad.png
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one