Články

Sobota - 27.4. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
the evil within.png
Dnes se na officiálním webu Bethesda Soft. objevil nový obrázek z nedavno oznámeného survival hororu The Evil Within, který tvoří tým úspěšného Resident Evilu. Víme přibližný datum vydání a platformy, na které hra vyjde.
Pátek - 26.4. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
dayz.png
Před několika dny proběhl veletrh her PAX EAST na kterém nechyběla ani hra Dayz: Standalone. Jak už víte, vyjde samostatná hra někdy v průběhu tohoto roku a výrobce ukázal, že v nově rekonstruované mapě Černanus Plus bude někde vrak staré velké lodi.
Pátek - 26.4. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
dircz.png
Konečně to tu máme, každý fanoušek zombie rubaček tu má Dead Island s pokračováním a podtitulem Riptide. Jak ale tento nový díl dopadne? No na to se podíváme v recenzi, kterou nalezneme níže. Hra byla recenzována na PC verzi.
Pátek - 26.4. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
xcom.png
Lidé, kteří pracovali na úspěšném Bioshocku 2 dnes oznámili, že pracují na nové hře. Moc informací zatím nemáme, ovšem vidět můžeme první 3 screeny, známe obal PC DVD a nějaké to menší info. Čtěte více.
Pátek - 25.4. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
gta v.png
Už v listopadu jsme Vás informovali o tom, jaké mají hlavní postavy z GTA V vlastnosti. Hlavní hrdinové budou 3, s jedním nejde dohrát hra a budeme se mezi nimi muset přepínat. Na celý popis se můžete podívat zde. Jinak zpět k trailerům, Rockstar slíbil, že poslední den v dubnu (30.4. 2013) budou nové 3 trailer, kterém nám představí chlápky.
Čtvrtek - 25.5. 2013       Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
xbox 720.png
Před několika dny ex analytik, který se zaměřoval především na Microsoft informoval světovým magazínům, že zná datum představení nového Xboxu a dokonce i datum začínajícího prodeje. Když se informace šířila dále světem, potvrdil ji asi nerad i samotný Microsoft. Čtěte více...
Středa - 24.4. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
dircz.png
Čeština vyšla rovnou s hrou a my Vám ukážeme jak na to. Pokud jste si hru již stáhli, nemusíte nic stahovat znovu, řekneme Vám, jak na češtinu přijít. Není to vůbec těžké, pojďme na to.
Středa - 24.4. 2013       Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
cofd.png
Je to pár týdnů, co jsme Vás informovali o možném vydání nového Call of Duty s podtitulem Ghosts. Nakonec všechny spekulace skončily někde v koši, ovšem s čím teď přišlo TESCO nikdo nečekal. To samé můžeme říct i o HALO 5 na Xbox 360.
Úterý - 23.4. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
dirr.png
Podívejte se společně s námi, jak si vedla hra Dead Island: Riptide v hodnocení zahraníčních TOP magazínů. Veškeré hodnocení je z recenzí dne 21. - 23.3. 2013. Třeba i takové hodnocení Vás přinutí si hru koupit, nebo naopak vůbec nepořizovat.
Pondělí - 22.4. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
dir.png
Dead Island: Riptide se nezastavitelně blíží, na internetu se každou chvíli objeví další a další recenze a my se nyní můžeme podívat ve FULL HD, jak vypadá úvodní filmeček, který Vám připomene konec prvního dílu. Poslední cca 3 minuty můžete vidět i gameplay.
Neděle - 21.4. 2013     Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
jc2 mp.png
Již před několika dny jsme Vás informovali, že se vytváří multiplayer k hře Just Cause 2. Ten se po prví rozjel někdy v polovině minulého roku. Stažení pouhého clientu Vám nestačí a proto pro Vás máme detailní seznam co a jak.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one