Články

Sobota - 15.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
x1.png
Možná je tu článek, na který jste dlouho čekali. Máme tu velmi detailní srovnání obou next-gen konzolí Playstation 4 a Xbox One. Na první pohled v našem článku uvidíte, jaká konzole je na tom hůře a jaké lépe. Nechybí ani verdikt, který Vám poradí, jakou konzoli si vybrat.
Sobota - 15.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
v1.png
Každou chvíli se objeví hra, která ukazuje překrásnou grafiku, přehnané zbraně, padající budovy, parádní auta a další. Ovšem teď je tu něco zcela jiného. Malé nezávislé studio vytvořilo hru 'Verdun'. Vše se odehrává v první Světové Válce a je to multiplayrová záležitost.
Pátek - 14.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
n1.png
Věřím, že uplně každý z Vás, kdo zkoušel hru Metro: Last Light potkal cestou dvě koupající se ženy. A věřím, že každý do místnosti chtěl nahlédnout, ovšem hra to nedovolila. Možná jste byli zklamáni, teď ale nemusíte, bugy se po prvé v životě vyplatily!
Pátek - 14.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
p1.png
Nějaké ty záběry se už objevily, ovšem až zde můžeme vidět celkem konečně po pár letech kvalitní fotbálek od Konami. Pro Evolution Soccer 2014 poběží na zcela novém enginu FOX engine. Nabídne tak fotbalu realnější chování animací, míče a další.
Pátek - 14.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
teso.png
Tak i tvůrci očekávané RPG hry Elder Scrolls: Online se objevilo na E3 2013. Výrobce ukázal celé vývojářské demo. Celková doba gameplay videa trvá něco kolem 10. minut. 
Čtvrtek - 13.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
need1.png
Čerstvě oznámený titul ze serie Need for Speed: Rivals má konečně první trailer. Náš názor? Opět naprostá nuda. Dokud lidé tyhle s prominutím "hry k ničemu" budou dále kupovat, tak se velmi žádaného dílu Undergroud 3 nedočkáme. Pokud se na video nepodíváte, o nic nepřijdete.
Čtvrtek - 13.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
tew.png
Konečně je tu to, na co jsme čekali. Tvůrci druhého dílu Resident Evil se pustili do zcela nového hororu, který si sami cení a říkají že půjde rozhodně o AAA hru. Ve hře musíte využívat stealth, všude je krev, brutalita - zklamáním je možná grafika úprava hry.
Čtvrtek - 13.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
batman.png
Podívejte se na 20 minut z očekávaného Batman: Arkham Origins.
Čtvrtek - 13.6. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
m1.png
Je to teprve den, co EA na svém vystoupení na E3 2013 představil nový Mirror's Edge. Dnes už víme nějaké to info, pro začátek by mohlo stačit. EA řeklo, že moc informací nechce vypouštět, i tak něco málo řekli. K dispozici je video i obrázky.
Středa - 12.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
s1.png
Letošní E3 2013 rozhodně stojí za to. Mohli jsme visět doposud velmi zajímavé hry a videa. Mezi ně patří i nově tvořený díl Star Wars: Battlefront od DICE a EA. Je tedy dost možné, že hra poběží na Frostbite 3. První teaser je venku, koukněte se.
Středa - 12.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
d1.png
Před několika týdny jsme Vám představili z cela novou značku tvůrců Dead Island dílů. Pohybovat se budeme opet mezi zombíky, potkáme ale i zlé přeživší. Více informací v našem článku. Dnes tu pro Vás prostřednictvím E3 2013 máme nové screeny ze hry.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one