Články

Neděle - 3.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
megan fox.png
Na internetu se objevila nová reklama od Activisionu pro Call of Duty Ghosts. Co si budeme namlouvat, vypadá to skvěle a ještě když se do kampaně přidá sexy žena jako je Megan Fox? To musíte prostě vidět, tak pokud jste neviděli, teď můžete.
Sobota - 2.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
forza 5 HD.png
GameSpot si mohl exkluzivně zkusit a nahrát dvou minutové video z očekávané Forza 5 pro XBOX ONE. Projedeme se na mapě Silverstone v pohledu více kamer z auta. Nechybí samozřejmě možnost dát si video do 1080p s 60 fps. 
Sobota - 2.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
next car game.png
Určitě už jste slyšeli o hře Next Car Game od tvůrců FlatOut. Stejně jako v minulých dílech půjde především o demolici aut, která podle posledního gameplay videa bude skvělá. Včera tvůrci ze studia BUGBEAR zkusili dát hru na KickStarter, kde zkouší vydělat 350K dolarů.
Pátek - 1.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Outlast.png
Kdo by to byl řekl, že fanoušci ještě dnes budou žádat tvůrce her o DLC. Ano, přesně jak čtete, fanoušci chtěli tak hodně DLC, že tvůrci z nového studia Red Barrels řekli dobře, uděláme nový příběh s novým hrdinou, půjde samozřejmě o pokračování.
Pátek - 1.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
AC4 HD.png
Jak jsme Vás již několikrát informovali, Assassin's Creed: IV Black Flag bude na grafických kartách od Nvidia hezčí, než na těch od AMD. Co se týče konzolových verzí, tam by měl být Assassins hezčí na PlayStation 4. Podívejte na nové screeny v ULTRA nastavení.
Pátek - 1.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
south park HD.png
Dnes to oznámil Ubisoft na své officiální stránce hry, South Park: The Stick of Truth měl vyjít již koncem roku 2012, nakonec se vše odložilo na březen 2013, to ale také nevyšlo. V tom přišla špatná zpráva o konci společnosti THQ, která hru vlastnila. Čtěte dále...
Pátek - 1.11. 2013         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Free.png
O mapě FreeFall, kde se kempeři nebudou cítit příliž dobře jsme Vám již psali. Půjde o bonusovou mapu, kterou dostanou pouze předplatitelé nového Call of Duty: Ghosts. Dnes tu máme konečně gameplay video, které zaznamenává sesuv budovy.
Čtvrtek - 31.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
PS4.png
Již od rána se sepisuje seznam her, který vyjde společně s next-gen konzolí PlayStation 4. Vyjde přesně 23 her, takže se bát toho, že nebude co hrát určitě nemusíte, vyjdou opravdu parádní hry. Sony tak podpoří i Indie vývojáře, kterým vyjde hned 5 her, mrkněte se.
Čtvrtek - 31.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
aliens.png
Tvůrci již nechtěli ve hře zombie, podle nich jsou příliž líní, nehybní a rozhodně Vás to tolik nezabaví. Podle tvůrci Call of Duty: Ghosts a módu Extinction zde půjde o něco lepšího, alieni budou rychlý, budou skákat po zdech a zkrátka by to mělo být zábavnější, noo.
Čtvrtek - 31.10. 2013         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
survarium HD.png
Survarium přes svůj účet na Facebooku ukázal dalších pár screenů z aktualizované verze. Hra je stále ve velmi uzké alpha verzi. 7 nových obrázků je z "Rudnya". Již brzy by jsme se měli dočkat informace o očekávané otevřené BETA verzi.
Čtvrtek - 31.10. 2013         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
BF4 hd.png
Dnes jsme si pro Vás připravili další porovnání next-genové hry, tentokrát u nás skončil Battlefield 4. Podívejte, jak BF4 vypadá na PC, PS4 a XONE, video porovnává obě konzolové verze, jaká je lepší? Určitě ta PS¨4, podívejte sami na ten rozdíl.
Středa - 30.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
PGA TOUR HD.png
EA se rozhodlo vypovědět smlouvu s legendárním Tigerem Woodsem, kterýmu se již několik let nedaří. Zároveň oznámili nový titul PGA Tour, který bude patřit mezi next-gen tituly. S tímto oznámením nám EA přihodilo i první screen-shot ze hry.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one