Články

Pondělí - 6.1. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
ps sony.png
Více než 60 her pro Vaše zařízení PlayStation přijde o multiplayer nebo jinak online zařízené hry. Sony to po prvé oznámilo koncem roku 2013, ovšem před pár dny přibylo i Gran Turismo 5, pojďme se podívat, které hry už za pár dní budete moct hodit do koše.
Pondělí - 6.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
teso.png
Bethesda prozradila další informace ohledně připravovaného MMORPG The Elder Scrolls: Online, který je v úzce uzavřené testovací verzi. Dozvěděli jsme se, že v PvP budeme moct získat titul "císař", bude to velký boj o tuto cenu a pozor, nezůstane Vám napořád.
Pondělí - 6.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
tressfx 2.0.png
Již minulý rok společnost AMD představila svou novou technologii TressFX, která tvoří realističtější vlasy ve hře. Po prvé ji zkusila Lara Croft z Tomb Raideru, který vyšel minulý rok. AMD po několika měsích oznámila novou verzi 2.0, která již nedělá lepší jen vlasy, ale i další věci.
Pondělí - 6.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
steam machine.png
Poslední měsíce nejsou v next-gen hledáčku pouze konzole PlayStation 4 nebo Xbox One, ale také nová (PC) konzole od Valve, která nese jméno Steam Machine. Na právě probíhající výstavě CES 2014 budou představeny hned ve 12. verzích od různých firem.
Pondělí - 6.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
hitman.png
Přesně před rokem Square Enix založilo novou stránku Hitman: ICA, podle spekulací mělo jít buď o nový díl do serie nebo DLC k poslednímu Absolution. Bohužel ani jedno, ani druhé. Šlo jen o online statistiky. Dnes také oficiálně Square Enix potvrdilo, že nového Hitmana očekávat nemáme.
Neděle - 5.1. 2014      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
liberation.png
HW požadavky pro hru Assassins Creed: Liberation. Hra vychází 14.1. 2014 a my se nyní můžeme podívat na HW, které hra vyžaduje. Hned za začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vyšší na dnešní poměry.
Neděle - 5.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
evil.png
O Evil Within jsme toho slyšeli už dost, viděli nějaký ten trailer a gameplay, ale pořád si nedokážeme představit, jak hra ve finálne bude vypadat. Podle nových artworků, hra spíš připomíná I Am Alive od Ubisoftu, Resident Evil nebo The Last of Us s Outlastem. Z toho nakonec bude, to uvidíme možná už letos, mrkněte na nové obrázky.
Sobota - 4.1. 2014      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
rekoil.png
Vydavatel 505 Games oznamuje Béčkovou střílečku z pohledu první osoby. Jmenuje se Rekoil, vypadá jako lehce poupravený Counter Strike 1.6, nabídne asi 10 map, několik různých módů a více než 4 desítky zbraní, které půjdou nejspíše různě poupravovat. Tady ale rozhodně nečekejte něco extra, více v prvním videu.
Pátek - 3.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Lifeless Planet.png
Valve uvolnilo seznam Indie her, které vyjdou v roce 2014 (nebo by alespoň měly vyjít) a tak se vybralo 5 těchto nezávislých her, které by mají velkou šanci na úspěch a vypadají minimálně zajímavě s velkým potenciálem. Ke každé hře Vám přidáme video a informaci o platformě včetně datumu vydání, alespoň toho přibližného.
Pátek - 3.1. 2013        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
ground zeroes.png
Před nějakou dobou jsme Vám představili novou tankovou hru od tvůrců War Thunder, která by měla konkurovat World of Tanks. Dnes už konečně můžeme vidět jeden z prvních gameplay záběrů z uzavřené BETA verze. 
Pátek - 3.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
dayz.png
Na oficiálním blogu developerů DayZ se objevil článek od samotného šéfa Deana Halla, kde vypsal hned několik velmi zajímavých informací o průběhu DayZ: Standalone, co vlastně plánují a jaké změny by měly proběhnout v dalších updatech. Byla tam i jedna velmi zajímavá informace ohledně nových next-gen konzolí.
Čtvrtek - 2.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
next car game.png
Tvůrci FaltOutu, jak již dobře nějakou dobu víte, pracují na nové destrukční hře Next Car Game. Před několika dny také vydali předběžný přístup do jejich Alpha verze, kterou u nás již nyní můžete stáhnout a otestovat. Rozhodně Vám alpha verze má co nabídnout a destrukce včetně map jsou pomalu hotové. Bugy a další nedostatky jsou samozřejmostí.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one