Články

Čtvrtek - 9.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Alien.png
Oficiální stránka nedavno oznámené hry Alien: Isolation ukázal obrázky ze hry, které jste už možná viděli v traileru či gameplay videu, které jsme Vám posílali, obrázky jsou ale alepsoň v dobré kvalitě + známe platformy, datum vydání, jazyky ve hře a další informace o Isolation.
Čtvrtek - 9.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
nfs.png
Na oficiálním youtube profilu Yahoo Movies se objevil Trailer pro očekávaný film podle herní série Need for Speed od Eletronic Arts. Celý film je o pomstě a rychlých autech s hlavními herci jako Aaron Paul, Imogen Poots, Dominic Cooper, Ramon Rodriguez a další.
Středa - 8.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
dayz.png
To, že nakonec bude trvat vývoj samostatného titulu DayZ dlouho se vědělo, že ale až tak dlouho, to asi nikdo netušil. Tvůrci na svém officiálním blogu napsali další příspěvek v kterém upozorňují, že BETA verze vyjde až "možná" na konci roku 2014, co víc k tomu říct.
Středa - 8.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
even.png
Nedavno oznámená hra Get Even, která vypadá pořád líp a líp ukazuje další trailer se jménem "What is Real". Nejspíše máte uhodnout, co ve hře je realita a co je "přímo in-game". Poznat to samozřejmě úplně nejde, tvůrci se pyšní novou technologií Thorskan.
Středa - 8.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
Alien.png
Zahraniční magazín Eurogamer natočil 5 minut z očekávané a nedavno ohlášené hry Alien: Isolation 5 minut ze hry. Mění se zde ale žánr, již nebudeme střílet desítky vetřelců najednou, hra se snaží přiblížit stylu Outlast nebo Amnesia, čtěte více + 5 minut gameplay.
Úterý - 7.1. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Division.png
Spekulace říkají, že The Division ještě není zdaleka hotový. Akorát prý dokončují engine SnowDrop. Celkem špatná zpráva, že by se The Division nakonec odložilo na rok 2015, kvůli nedostatku času? Přece jen m Ubisoft ještě rok, čtěte více.
Úterý - 7.1. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
aliens.png
Určitě si pamatujete na hodně spackaný díl, který SEGA vydala minulý rok - Aliens: Colonial Marines. Slibovali hezkou grafiku a zkrátka peckovou hru, ovšem bylo z toho asi největší zklamání roku. Teď SEGA oznámila další Alieny s podtitulem Isolation.
Úterý - 7.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Get Even.png
Když tvůrci oznámili novou hru v otevřeném světě Get Even, slíbili také revoluci nějakou technologií, která umí velmi detailně kopírovat prostředí a modely tak přenášet přímo do hry. Dokázali nám to také videem, kde technologii Thorskan představují, vážně zajímavé.
Úterý - 7.1. 2014      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
hitman.jpg
Před několika dny jsme Vás informovali o zrušení dílu Hitmana pro PC a next-gen konzole, na kterém údajně pracovali tvůrci IO. Toho se ale chytil vydavatel Square Enix a řekl, že na novém díle se pracuje a již brzy řeknou první informace o novém Hitmanovi.
Úterý - 7.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Tomb Raider.png
Tvůrci Tomb Raideru tvrdí, že zde půjde o opravdu next-gen verzi hry a podle screenů je to dobře vidět. Nezmění se jen grafika, ale také zvuk a hratelnost (možná větší destrukce, plameny atd.). Podívejte už nyní, jak Tomb Raider bude na PS4 a XO vypadat.
Úterý - 7.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
Daylight.png
Před několika hodinami tvůrci Daylight ukázali další trailer se jménem "Don't look back!", který ukazuje skvělou hororovou atmosféru. Na hororu se pracuje neobvykle dlouho, poběží na zcela novém Unreal Engine 4, mrkněte na to.
Úterý - 7.1. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
steamOS.png
Již včera jsme Vám psali, že dneska uvidíme hned 12 různých modelů Steam Boux (Steam Machine) od několika různých firem. To se také stalo a my pro Vás v tuto chvíli máme fotky Steam konozlí včetně jejich HW a ceny.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one