Assassin's Creed: Syndicate ke stažení zdarma

Parádní Assassin's Creed: Syndicate z roku 2015 a karetní hra Fearia jsou ke stažení zdarma


Autor: Jakub Hergesell

Články

Star Wars.jpg
Pátek - 12.4. 2019                 Autor: Jakub Hergesell

Je dobře znát, že se blíží velké oficiální odhalení adventury Star Wars Jedi: Fallen Order, které nám ukáže už v sobotu EA, na internet unikají další materiály, tentokrát došlo na plakát hry.
Sniper Elite V2.jpg
Čtvrtek - 11.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky akční TPS Sniper Elite V2 (remaster) právě zveřejnilo studio Rebellion. Vychází 14.4. 2019 na PC Windows. Požadavky jsou průměrné na poměry roku 2019.
Negative Atmosphere.jpg
Čtvrtek - 11.4. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Když slyšíme "duchovní nástupce Dead Space", zajímá nás každý detail! Taková, kvalitní hra tu prostě chybí, a Negative Atmosphere by ji mohlo nahradit, podívejte na 4 minuty gameplay záběrů.
Witchfire.jpg
Čtvrtek - 11.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Skoro po dvou letech od oznámení můžeme vidět nové gameplay záběry z očekávané fantasy hry Witchfire od tvůrců The Vanishing of Ethan Carter, vypadají úžasně!
EVE Online.jpg
Čtvrtek - 11.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

CCP studio nabízí Starter Pack pro EVE Online v hodnotě 5€ zcela zdarma, ten zahrnuje hned několik zajímavých věcí. Přístup ke všem lodím, 250.000 Skill Points a premiové předplatné.
Trine 4.jpg
Čtvrtek - 11.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Studio Frozenbyte ve spolupráci se zahraničním IGN ukázaly vůbec první gameplay záběry plošinovky Trine 4, které se chce vrátit zpět ke kořenům své série. Napraví si reputaci po trojce? Mrkněte na to.
PlayStation Network.jpg
Čtvrtek- 11.4. 2019                Autor: Jakub Hergesell

Už koncem minulého roku jsme Vás informovali, že Sony konečně nabídne změnu Online ID v PlayStation Network. Se změnou nicku mohou přijít i velmi nepříjemné problémy, které Sony zatím neřeší. 
Albion Online.jpg
Středa - 10.4. 2019            Autor: Jakub Hergesell

I přes slova tvůrců, že Albion Online FREE model neplánuje, tu máme změnu, kterou asi nikdo nečekal. Albion přešel na free-to-play a mohou již hrát úplně všichni, jaký měli důvod ke změně modelu?
Star Wars.jpg
Středa - 10.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Jen pár dní před oficiálním odhalení, které se plánuje na tuto sobotu, se na internet dostaly údajně pravé informace o Star Wars Jedi: Fallen Order. Podívejte na to...
Star Wars.jpg
Středa - 10.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

EA vydalo vůbec první medium k očekávané akční adventuře Star Wars Jedi: Fallen Order, tvůrci lákají už na tento víkend, kde bychom se měli dočkat oficiálního odhalení, trailer, datum vydání a další..
Halo Infinite.jpg
Úterý - 9.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

343 Industries mají plné ruce práce s Halo: Infinite, které dorazí až na novou generaci konzolí, o samotné hře toho moc nevíme, každopádně se nyní podařilo zjistit, jak velký obnos mají tvůrci na vývoj hry.
Epic Store vs Steam.jpg
Pondělí - 8.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Jeden z bývalých vývojářů společnosti Steam/Valve, Richard Geldreich na svém twitter účtě prohlásil, že Steam hráče a vývojáře "okrádá" o velké peníze, zatím co Epic Store pomáhá oběma.
Shadow of the Tomb Raider.jpg
Pondělí - 8.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Crystal Dynamics reaguje na špatné zprávy ohledně dílu Shadow of the Tomb Raider z minulého roka. Dle jejich reakcí jsou s prodeji, technickým stavem atd velmi spokojení, další díl "určitě" bude.
Watch Dogs 3.jpg
Pondělí - 8.4. 2019                Autor: Jakub Hergesell

Není to poprvé, co se mluví o tom, že se Watch Dogs 3 odehraje v Londýně, už koncem Února o tom mluvil velmi důvěryhodný zdroj, novinář Jason Schreier. Nyní to naznačuje sám Ubisoft.
WeGame.jpg
Pondělí - 8.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Gigantická Čínská společnost Tencent právě oznámila, že jejich klient, původně dodnes dělaný pouze pro čínské hráče uvolňují celému světu. Pojďme se společně podívat, co nabízí.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one