Články

Úterý - 4.2. 2014      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
murdered.jpg
Po delší době se připomenula také akční adventura Murdered: Soul Suspect. Ukazuje nové záběry ze hry a hlásí, že vyjde i pro next-gen konzole. Video, které uvidíte bylo hrané na Xbox One konzoli. Tvůrci také dodali konečně datum vydání, nechte se překvapit.
Úterý - 4.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
division.jpg
Na oficiálním Facebook profilu hry The Division of Ubisoftu se objevil další obrázek s příspěvkem, "Ukaž nám, co máš" s menším dodatkem - "Zítra Vám to všechno vysvětlíme". Že by konečně nějaké video o tom, jak potkáte cizího přeživšího a budete chtít pod tlakem vědět, co má u sebe?
Úterý - 4.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
thief 4.png
Nový Thief je podle oficiálních informací zcela hotov a připravej dorazit do obchodů. Nově nám také tvůrci představili hru v nejnovějším Gameplay Traileru, které se jmenuje "Vše, co potřebujete vědět o Thief 4". Detailně se Vám hra předvede v 9. minutách.
Úterý - 4.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
titanfall.png
Jak jistě nějakou dobu víte, Titanfall má těsně před vydáním a má vyjít pouze pro PC a konzole Xbox One a Xbox 360. Důvod, proč hra měla být pouze pro tyto platformy okomentovali sami tvůrci. Prý mysleli, že se bude prodávat více Xbox One, než PS4. To se přepočítali. Čtěte další informace.
Úterý - 4.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
ps4.png
O sluchátkách se mluví již delší dobu, dokonce je Sony oznámilo před nějakou dobou, ovšem až dnes známe detaily, máme oficiální obrázky, video a několik velmi zajímavých informací, včetně toho, kde všude Vám sluchátka budou fungovat.
Úterý - 4.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
gtav.png
Ještě daleko před vydáním analytici tvrdili, že Grand Theft Auto: V bude trhat rekordy a prodávat se na milióny kusů. To se také potvrdilo a vydavatel Take-Two se pochlubil statistikami prodaných kusů. Je to neuvěřitelných 32.5 miliónů kusů, stalo se GTA V nejprodávanější hrou vůbec ?
Úterý - 4.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
kingdom.png
Daniel Vávra - šéfik Warhorse ukazuje, jak bude možné upravovat si naše hlavní postavy. Ve hře ale nepůjde jen o úpravě oblečení, ale také o čistotě a poškození. Pokud si Váš ohoz ušpiníte od krve, zkrátka musíte vyhledat něco, čím si to očistíte. Podívejte na nové video přímo z dílen.
Pondělí - 3.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
deliverance.png
Kingdom Come: Deliverance, asi nejvíce sledované RPG za posledních pár týdnů. Určitě si pamatujete, že Warhorse žádalo o 10 miliónů Kč na KickStarteru. To ale vydělali za necelé dva dny a tak se peníte sypou dále, vybrali už více jak 20 miliónů Kč, co dostaneme za bonusy?
Pondělí - 3.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
titanfall.png
Tvůrci Call of Duty - Respawn studio na svém oficiálním twitteru ukázalo, jací hlavní hrdinové bude ve hře pobíhat a to i s jejich velmi potřebnými roboty - Titány. Multiplayerová střílečka vychází již brzy a tak není divu, že EA ukazuje co nejvíce věcí a láká na víc. Vyjde i Xbox One s polepem Titanfall.
Pondělí - 3.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
tew.png
Nový Trailer pro horor The Evil Within od tvůrců Resident Evil 4 opět dokazuje, že je na co se těšit a že to bude pravá hororovka, jak s lekačkami, tak brutalitou. Nový trailer nabídne i několik nových ukázek přímo ze hry, které byly natočeny na konzole PlayStation 4.
Neděle - 2.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
south.jpg
V Listopadu měla vyjít RPG ze světa South Park, ovšem proběhlo jen další odložení "asi" až na Březen. Dnes se na Steamu hra konečně ukázala a to včetně finálního data vydání. Vyjdou tak konečně naši 4 hrdinové ?
Neděle - 2.2. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
middle.png
Svět Pána Prstenů nekončí a jeho nedávno oznámená hra Shadow of Mordor bude patřit rozhodně mezi nejočekávanější hry roku a proto nás zajímají i maličkosti. K dispozici tvůrci uvolnili dalších několik málo obrázků, které samozřejmě stejně jako minulé video vypadají skvěle.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one