Články

Pondělí - 14.4. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
star.png
Star Citizen patří jednoznačně mezi nejočekávanější tituly letošního roku. Vesmírná sci-fi akce ukázala svou sílu už na KickStarteru, kde tvůrci vyžadovali 500.000 $. Podařilo se jim vybrat 2.134.374 $ a to je sakra peněz na vývoj jedné hry pro Indie studio. Koukněte na 12 minut ze hry.
Neděle - 13.4. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
coffie.png
Před několika dny byl oznámen nový horor Caffeine pro PC a konzole next-gen gerenace. Dnes můžeme vidět jeden z prvních gameplay trailerů, který se ukazuje v krásném Unreal Engine 4. Sci-fi adventura se Vám ukazuje v necelých 4. minutách na PC platformě.
Neděle - 13.4. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
tw3.png
Nové záběry ukazují několik minut pobíhání po vesničce, která ve finále nemusí ve hře vůbec být. Vše je z editoru vývojářů, ale i taková ukázka za něco stojí. I když The Witcher 3 vychází až příští rok, tak můžeme vidět alespoň krátké uryvky.
Čtvrtek - 10.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
h1z1.png
Společnost Sony dnes představila zcela novou značku pro svojí právě ohlášenou MMO hru H1Z1. Hra by měla vyjít samozřejmě pro PlayStation 4, ale hlavně se plánuje PC verze. Hra bude Free-To-Play, nabídne bohužel mikrotransakce a odehrávat se bude v USA. Podívejte na první screeny.
Čtvrtek - 10.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
watch dogs.png
Ubisoft ukazuje nové video, kde zvýhodňuje hru (graficky) Nvidia kartami, samozřejmě těmi novějšími. Co vlastně PC verze s technologií pro NVIDIA ukáže nového? Hezčí textury a detaily. Realističtější bude například i počasí nebo voda. Vše uvidíte v novém videu od Ubisoftu.
Středa - 9.4. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
tlou.png
Velmi úspěšná, vyhlášená jako nejlepší hra roku 2013 pro PlayStation 3 - to je The Last of Us, parádní survival akce, která dostala ty nejlepší vyhodnocená právě byla oznámena i pro PS4 verze. Tvůrci již spustili i první předobjednávky. Hru koupíte za 60€. 
Úterý - 8.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
sur.png
Survarium již tvůrci legendárního STALKERA představili v roce 2012, minimálně rok už probíhá občas uzavřená BETA verze pro několik maloučko šťastlivců. Jeden ale takový šťastlivec natočil hned několik málo minut z hraní uzavřené beta verze. Vše je z verze 2.0.
Úterý - 8.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
the crew.png
Ubisofťácké závody v otevřeném světě The Crew právě ukazují nový gameplay trailer. Uvidíte průjezd například Los Angeles  nebo Texasem, gameplay záběry vypadají rozhodně lépe, než poslední ukázka, kterou Ubisoft ukázal někdy před několika měsíci.
Úterý - 8.4. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
hl3.png
Na YouTube se objevil velmi zajímavé video, Half-Life 3 Vám hned střískne do očí a musíme to zkrátka vidět ať už půjde o cokoliv. Tentokrát šlo o fanouškovský trailer od Deviant Pictures Films, kteří udělali trailer na spekulacích, že třetí díl parádní série Half-Life má být v promrzlém prostředí, mrkejte!
Úterý - 8.4. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
cat.png
Je tu další simulator ze světa zvířat. Ještě nedavno byl oznámen simulator s kozou, hned po té medvědí simulator a teď se další studio zkouší prosadit na KickStarteru s kočičím simulatorem. Nevíme jestli to je už vtip, ale pojďme se podívat na Cat Simulator blíže. 
Úterý - 8.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
middle.png
HW požadavky pro hru Middle-Earth: Shadow of Mordor. Hra vychází někdy v Říjnu 2014 a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned za začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vyšší na dnešní poměry.
Pondělí - 7.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
goat.png
Kozí simulator vyšel před několika dny a celkem úspěšně se prodává, proto se tvůrci rozhodli přidat několik nových a zajímavých věcí zdarma patchem 1.1, který vyjde už v polovině příštího měsíce (Května). Přidají se například nové vzhledy koz, nové mapy nebo dokonce multiplayer.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one