Loading

Články

9.5. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
online.png
Konečně dostatečně informací pro tuto novinku. The Elder Scrolls: Online bude velkolepé hraní v obrovském světě, který bude konkurovat World of Warcraft nebo League of Legends. Už teď se na Bethesdu kouká a je zájem o TES Online!
8.5. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
fifa13.png
A je to konečně tady. EA sports o sobě dává konečně vědět. FIFA 13 byla potvrzena pro PC, dostala opět datum vydání a aby toho nebylo málo, poslali do světa i první screeny a informace, které nám řeknout něco málo + překvapení!
8.5. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
ac.png
O novém Assassinovi jsou stále nové a nové informace, teď přichází konečně další video, i když bohužel jen pár sekundové. Ve videu uvidíte Connora jak honí jednoho z vojáků a střelí ho šípem do nohy. Má to být nalákání na první gameplay.
6.5. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
six.png
Asassins Creed, bohatá serie, která se rozroste o další díl. Naše oblíbená serie, kde jsme hráli za Ezia skončila, nyní přichází z brusu nový díl pojmenovaný Assassins Creed III. Třetí díl nás zavede do pár leté změny s novou postavou.
6.5. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
dishonored preview.png
Jelikož se hra Dishonored proslavila hned první den a hráči mají zájem o více info, rozhodl jsem se napsat náhled na hru, co nás čeká, podle čeho se hra stavila a zda to nebude jen další tunelová hra jako poslední dobou každá.
5.5. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
online.png
Je to přesně dva dny, kdy byl prozrazen nový díl The Elder Scrolls: Online. Dnes bylo uploadnuto první video, které nám řekne jen něco málo o hře. Teaser nám ze hry ale nic neukáže. Byla také spuštěna oficiální stránka, kde seženete více informací.
4.5. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
half life 3 realese date.jpg
Stranka, která nemá s Valve nic společného, ale neustále o ni píše své novinky (fan stranka) napsala, že kontaktovali pár zaměstnanců Valve, kteří by mohli vědět nějaké zajímavé informace, bohužel jsme se dozvěděli jen to co jsme nechtěli.
3.5. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
screeny.png
Call of Duty: Black Ops II. Galerie screenů veleúspěšné serie Call of Duty. V této složce najdete nové artworky, screeny nebo oficiální náhledy na hru. 
   
3.5. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
Black Ops 2 record.png
Je to v celku neuvěřitelné, ale Black Ops 2 vážně může oslavovat pvní rekord. Je to necelých 48 hodin od zveřejnění hry a Amazon už teď zveřejňuje výsledek. O jaký rekord se vlastně jedná? No samozřejmě o počet předobjednávek, víme i kolik.
3.5. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
TES Online.png
A je tady velké odtajnění! Poslední díl Skyrim byl oficiálně vyhlášen jako hra roku 2011, nyní se chystá další - bude se jmenovat The Elder Scrolls: Online. Na vše se přišlo až dnes díky zahraničnímu magazínu, máme toho více!
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one