TRENDY  Silent Hill (PS5) Assassin's Creed Valhalla XBOX Insider MAFIA Trilogy

Články

Úterý - 3.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
dying.png
Očekávaná parkourová zombie hra Dying Light od tvůrců Dead Island nám zabere klidně 50 hodin hraní, samotný příběh bude bohužel o dost kratší, dohrajeme jej už za 15 - 20 hodin, řekli moderátoři na své officiální stránce v diskuzích. 
Úterý - 3.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
blonde.png
Proč je tato "modelka" žaluje? Připadá jí a je pěvně přesvědčena, že její tvář Rockstar použilo pro obal a propagaci Grand Theft Auto: V. Přitom všichni moc dobře víme, že na obalu je tvář modelky Kate Upton, v článku se můžete podívat sami a porovnat podobu obou modelek.
Neděle - 1.12. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
mxgp.jpg

Nové motocrosové a licencované závody MXGP ukazují první ukázku ze hry. Špatně rozhodně nevypadá, ale jaký máte názor na jezdce, který je jak přikovaný k sedačce? MXGP také ve videu prozradily datum vydání, prozradím Vám, že to bude příští rok.

Čtvrtek - 28.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
ps4 voice.png
PlayStation 4 se prodává už i Brazílii a Evropě, zatím co se v Evropě dělají nekonečné fronty, v Brazílii se zatím neprodal ani jeden jediný kus konzole PlayStation 4. Proč? To už jsme Vám psali dříve, konzole tam stojí cca 40.000 Kč.
Čtvrtek - 28.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
Hellraid.png
Tvůrci Dead Islandu nepracují jen na AAA očekávaném titulu Dying Light, ale také na odreagovávačce Hellraid. O čem hra přesně bude se zatím neví, každopádně to vypadá na tunelovku na několik málo hodin hraní, dnes tu máme gameplay z alpha verze.
Čtvrtek - 28.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
quantum break.png
Říkáte si, co je Quantum Break? Podle redakce spite.cz asi nejlépe vypadající a nejzajímavější exkluzivní hra pro Xbox One. Nebude to jen tak nějaká hra, využije nejnovější technologie pro destrukci, vykreslování a chování všeho kolem nás. Mrkněte na videa a nové informace.
Čtvrtek - 28.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
ps4 xbox one.png
Další srovnání next-gen konzolí bude v rychlosti instalace her. Současné generace instalují i několik minut, jak na tom budou ve srovnání náročnější hry, které mají i o desítky GB více? Zkuste tipnout, jaká konzole o zvládne rychleji, v článku máme srovnání na sekundu.
Středa - 27.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
star wars.png
EA před několik měsíci získalo licenci na hry Star Wars od Disney, to se samozřejmě bude EA co nejvíce využít. Na officiálních stránkách Eletronic Arts se totiž objevil inzerát, který hledá posilu do týmu pro next-gen neoznámenou hru Star Wars.
Středa - 27.11. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
driveclub.png
Tvůrci připravované a očekávané exkluzivní PS4 hry DriveClub ukazují, proč například odložili svůj závodní Free-to-play titul. V novém videu ukázali vylepšenou grafiku a pohled z kokpitu. Pokrok je dost viditelný a možná, že je jedině dobře, že titul odložili.
Středa - 27.11. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
survarium.png
Po delší době nám Vostok Games ukázali jak pokračují na své akční Free-to-play hře Survarium. Dalších 12 nových obrázků ze hry je z ALPHA verze, která je prozatím ve velmi úzkém rozhraní uživatelů. Otevřená  beta verze začně někdy příští rok pouze pro PC.
Ghost of Tsushima.jpg
Video  Středa - 20.5. 2020
Hráčům se po posledních gameplay záběrech zdálo, že hra prošla downgradem. 
Unreal Engine 5 demo.jpg
Video  Sobota - 16.5. 2020
Dreams opět ukázalo, co umí. Podívejte na okopírované demo Unreal Engine 5.
BLACK BIG.png


 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one