Loading

Články

17.5. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
arma II zombie.png
Již je to nějaký ten pátek, co Arma vyšla a Češký výrobce se zapsal do TOP titulů vůbec. Teď se ale Arma II opět začala prodávat a to díky zombie módu, který nadchnul celý svět. Něco k tomu řekl i hlavní vývojář Marek Španěl.
17.5. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
gtavheader.png
GTA V se pomalu blíží a už příští měsíc by jsme měli vidět mega nových poznatků z festivalu E3 2012. Včera se ale na GTA-V.cz objevila zpráva, kde informovali o jakém-si seznamu, kde jsou vypsány zbraně, auta, letadla a další z GTA 5
17.5. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
blog.png
Jak tomu vždy je, vývojáři a spolupracovníci nějaké té společnosti musejí dát svůj životopis a často jej píšou na oficiální stránky výrobce. To je ovšem chyba a často tak zveřejní "neradi" nějaký titul stejně jako tomu je teď.
15.5. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
hAs.png
Hitman se letos představil jako jedna z TOP her a názory na hru jsou zatím velmi dobré. Nyní nám výrobce představuje akci se sniperem - Hitman: Sniper Challenge. Z videa jde vyčíst celkem dobře jak se sniper chová a jak s ním střílet.
14.5. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
warface online.png
Warface, ačkoli se hra nevypadala být jako kvalitní po prvních trailerech, přicházejí první gameplaye z BETY, která probíhá pouze v Rusku! Uzavřená BETA bude ještě pár dní, po té vyjde hra nejspíše zdarma, někde se ale píše...
14.5. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ttianic the game.png
Před několika měsíci, konkrétně v listopadu jsme se mohli dozvědět, že vyjde "někdy" hra o Titanicu. Informací zatím není nějak extra, jediné co se ví je, na jakém hra neboli mód Titanic: Lost in the Darkness engine poběží.
12.5. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ac3.png
Je to přesně tři dny, co nám Ubisoft sliboval mega světovou premieru v gameplay videu Assassins Creed: III. A jak slibovali, tak dodrželi. Více jak dvou minutové video nám ukáže uryvky ze hry. Více se prý ale ukáže již za měsíc na E3.
11.5. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
dishonored.png
Potvrzeno, Dishonored se předvede v plné parádě na letošním E3 2012. Hlavního výrobce hry potěšil úspěch prvního a zatím jediného traileru. No aby, byl totiž jeden z TOP vůbec. Dále také zveřejnil den a rok vydání pro naše PC stroje.
11.5. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
Bez názvu.png
Máte rádi strategie, ale peněz dostatek není, aby jste si mohli každou z nich dovolit? Zkuste si o víkend uplně zdarma na Steamu zahrát plnou verzi. Pokud Vás hra bude bavit, Steam Vám ji nechá s 70% slevou! Což je skvělé.
10.5. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
bio.png
Před několika týdny jsme Vás informovali, že se spekuluje něco ohledně GTA V a jeho vydání. Analytici jej typli na říjen letošního roku, to samozřemě byl pouze typ. Teď ale přichází další zpráva ohledně Bioshocku a GTA V, čtěte dále!
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one