TRENDY  Silent Hill (PS5) COD: Black Ops 4 XBOX Insider MAFIA Trilogy GTA 6

Články

Neděle - 7.9. 2014          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat »
firewatchd.jpg
Před několika dny jsme Vás informovali o připravované adventuře FireWatch, na které pracují tvůrci parádní série, adventury, The Walking Dead. Nás především zaujaly pohyby hlavní postavy, dnes můžeme vidět vývojářské demo v pohybu, mrkněte na více než 25 minut ze hry.
Pátek - 5.9. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
mkx.jpg
Líbí se Vám zatím nový Mortal Kombat: X, který přináší spousty inovací a už se nemůžete dočkat jeho vydání? Tak nebojte, dlouho čekat nebudete. Masakrovat své nepřátele budete už koncem dubna 2015. Více informací o hře v článku.
Pátek - 5.9. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
dedtiny.jpg
Destiny má těsně před vydáním a tak není divu, že probíhá opravdu kvalitní marketing, tentokrát v podobě hraného filmečku, který se opravdu povedl. Režíroval ho Joseph Kosinski, který režíroval například skvělý film Tron Legacy. 
Pátek - 5.9. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
sims4.jpg
EA si tentokrát s ochranou pohrála a hráčům, kteří se snažili cracknout The Sims 4 pěkně stížila hru. Většina hráčů dnes má The Sims 4 jako jeden velký bug. Hra se chová nesmyslně, textuty se bugují a v tom horším případě máte z The Sims jeden velký simulator ze světa Minecraft.
Pátek - 5.9. 2014        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat »
acp.jpg
Nechtělo se Vám platit za mobilního Assassin's Creed: Pirates? Tak máte po problému, Ubisoft totiž přechází na Free-to-play model, hlavní důvod není znám, ale jako dobrá zpráva se to považovat dá. Stahovat ji můžete již nyní na Google Play i iTunes.
Čtvrtek - 4.9. 2014        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
horor.jpg
Možná si ještě pamatujete, když v roce 1982 vyšel horor Haunted House pro "konzoli" ATARI 2600, nebo asi spíše nepamatujete. Nevadí, jeho hlavní tvůrci se rozhodli, že udělají "remake" původního hororu, podívejte na první video a přibližný datum vydání.
Čtvrtek - 4.9. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
swat.jpg
Tak tohle se jen tak asi nestává. Hrajete Counter Strike: Global Offensive a tom Vám v přímem přenose, kdy Vás vidí lidé na twitch.tv přepadne jednotka volající SWAT. Asi žádné milé překvapení, podle odpovědi SWAT nešlo o vtip. Podívejte na video.
Čtvrtek - 4.9. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
ryse.jpg
HW požadavky pro akční hru Ryse: Son of Rome. Hra vychází 10.10. 2014 pro PC a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned za začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vysoké na dnešní poměry.
Čtvrtek - 4.9. 2014        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
arche.png
Otevřená BETA verze poběží pouze do 8.9. 2014, takže na nic nečekejte a vydejte se do fantasy světa plného i krásných žen. Samotná hra potom vychází o 6 dní později. A co, že by mohlo být zajímavé na hře? Nabízí až 120 různých tříd, námořních bitev a velkého světa, mrkněte na video.
Čtvrtek - 4.9. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
titanic.png
Před více než dvěma lety jsme Vás informovali o módu na CryEngine 3, jmenoval se Titanic: Lost in the Shadow, nikdy ale nebyl dodělán a vypuštěn do světa. Teď ale přichází něco nového, zažijte opravdoví příběh na Titanicu. Máme pro Vás první video a informace ze hry.
F1 2020.jpg
Video  Pondělí - 1.6. 2020
Formule 1 představila nový ukruh ve Vietnamu v Hanoji, objeví se i ve hře.
Call of Duty Black Ops 4.jpg
Video  Pátek - 29.5. 2020
Call of Duty: Black Ops 4 vyšlo v roce 2018 bez singleplayeru, pamatujete?
BLACK BIG.png


 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one