TRENDY  STALKER 2  Fable State of Decay 3 Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)
UFC 4.jpg
181009.jpg
MAFIA.png
FIFA 21.jpg
Předobjednat
Cyberpunk 2077
Předobjednat
MAFIA: Definitivní Edice

Články

Úterý - 1.4. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
moto.png
MotoGP 14 se pomalu blíží a Milestone Studio ukazuje vůbec první obrázky ze hry a to přímo z PlayStation 4 verze. Tvůrci slibují inovace ohledně nového enginu a parádních světelných efektů. Mrkněte na hned 10 nových obrázků.
Úterý - 1.4. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
gtav.jpg
Rockstar Games právě na svém oficiálním facebooku oznámil vydání Grand Theft Auto: V pro PC  a co že je na tom překvapující? Vyjde kompletně v českém jazyce. Jeho vydání Rockstar plánuje na konec Dubna 2014, podívejte na nový trailer pro oznámení PC verze.
Pondělí - 31.3. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
wd.png
Před přibližně měsícem jsme Vás informovali, že se na Xbox oficiální stránce objevila zpráva "Watch Dogs - Closed Beta". Sice obrázek vypadal důvěryhodně, dokonce ani nevíme, jestli to opravdu bylo tak jak se říkalo, ale hlavní tvůrce Watch Dogs dnes jasně řekl, že nic takového se neplánuje.
Neděle - 30.3. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
enemy front.png
Přesně před 2. roky byla oznámena akční fps hra z druhé Světové Války - Enemy Front. Ovšem až teď, po hodně dlouhé pauze se tvůrci rozhoupali, ukázali nový gameplay trailer a řekli několik nových informací o hře. Enemy Front vyjde letos v létě a využije technologie CryEngine.
Neděle - 30.3. 2014        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
watch dogs.png
Ubisoft před několika dny ukázal další gameplay trailer v kterém představil město, "Vítejte v Chicagu". Uvidíte několik zcela nových záběrů ze hry a grafika, která v minulých videích byla "nic moc" je zde zase parádní. Video pochází z PlayStation 4 konzole, řekl samotný tvůrce Watch Dogs.
Neděle - 30.3. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
ds.png
I když už má většina z nás první díl Dead Space zakoupený ať už normálně nebo přes Humble Bundle, tak EA jej dává zcela zdarma na svém klientu EA Origin. Ovšem pouze dočasně, takže si pospěšte, ať si první díl, který je nejlépe ohodnocený z celé série, stačíte dát do své knihovny.
Sobota - 29.3. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
alien.png
O právě připravovaném Alien: Isolation už toho trochu víme, věděli jsme i přibližný datum vydání, tvůrci rovnou při oznámení hry oznámili, že Alien určitě vyjde ještě letos - někdy ke konci roku 2014. Teď už ale díky ofiko Tweetu známe přesný datum vydání pro všechny platformy.
Sobota - 29.3. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
bf4.png
Jak už možná víte, DICE si s Battlefield 4 vyhrálo o trošku do detailů. Když pomineme občasné bugy, jsou tu stále věcí, které vlastně do hry nepatří, ale skrytě tam stejně jsou. Tentokrát došlo na Yetiho, kterého uvidíte (uslyšíte) na vrcholcích Golmund Railway.
Sobota - 29.3. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
spiderman.png
Minulý týden v neděli jsme Vám ukazovali neoficiální gameplay trailer z již brzy přicházejícího Spidermana serie The Amazing. Dnes tu ovšem máme oficiální gameplay video, které nám ukáže co všechno budem moct dělat v novém díle, překvapivě to vypadá docela dobře.
Čtvrtek - 27.3. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
alien.png
Tvůrci projektu Alien: Isolation se rozpovídali v novém Traileru a mluví o strachu a dalších prvcích, kterí nás už na konci roku čekají. Ve videu uvidíte i několik málo nových záběrů ze hry. 
Středa - 26.3. 2014      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
grid 3.png
Včera se v oficiálním GRID účtu na Twitteru objevila naprosto čerstvá a záhadná zpráva. GRID přidal obrázek, kde píše "San Francisco, místo, kde vše začalo". Že by lákali na nový díl s pořadovým číslem 3? Druhý díl ačkoliv vypadal skvěle, skvělý nebyl. Čtěte více.
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one