TRENDY  STALKER 2  Fable State of Decay 3 Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)
UFC 4.jpg
181009.jpg
MAFIA.png
FIFA 21.jpg
Předobjednat
Cyberpunk 2077
Předobjednat
MAFIA: Definitivní Edice

Články

Pondělí - 7.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
goat.png
Kozí simulator vyšel před několika dny a celkem úspěšně se prodává, proto se tvůrci rozhodli přidat několik nových a zajímavých věcí zdarma patchem 1.1, který vyjde už v polovině příštího měsíce (Května). Přidají se například nové vzhledy koz, nové mapy nebo dokonce multiplayer.
Pondělí - 7.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
watch dogs.png
HW požadavky pro hru Watch Dogs. Hra vychází 27.5. 2014 a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned za začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vysoké na dnešní poměry.
Pondělí - 7.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
spider.png
Druhý díl série The Amazing: Spider-Man vychází ke konci tohoto měsíce, tvůrci proto nezahálí a zveřejňují další zajímavý trailer. Nový trailer se jmenuje Kingpin, kterého zajisté všichni dobře známe, že nevíte kdo Kingpin je? My Vám ho rádi připomenem obrázkem i novým trailerem.
Sobota - 5.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
wd.png
O Watch Dogs teď slyšíme dnes a denně. No aby ne, socialní sítě s novými informacemi o hře jsou dokonalou reklamou zdarma, Ubisoft tak nenápadně zveřejňuje jednu novinku za druhou. Dnes jsme se dozvěděli, že hra vyjde i na Steamu, známe nově aktualizované HW požadavky a další zajímavosti.
Sobota - 5.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
wd.png
O Watch Dogs toho již víme hodně, pořád se ale objevují novinky, které jsme ještě vidět nemohli. Tentokrát se dostalo na mobilní menu Vašeho chytrého telefonu. Jak že vlastně bude vypadat? My tipovali stejně jako v GTA V, je to tak? Mrkněte na obrázky.
Pátek - 4.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
inquisition.png
Když už něco unikne ze hry Dragon Age: Inquisition, je to často dost nekvalitní obrázek nebo video ve velmi nízkém rozlišení. Skoro nikdy tak nemůžeme vidět krásu Frostbite 3 enginu v DA:I. Teď je tu jeden parádní oficiální obrázek s úžasnou kvalitou.
Čtvrtek - 3.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
tw3.png
Když společnosti oznámí novou hru s otevřeným světem, napadne nás, jak asi bude velká mapa. Hráči jsou stále více náročnější a chtějí větší a větší mapy. CD Project tak včera zveřejnili obrázek, kde popisují velikost mapy. Bude obrovská, více v s popiskem v článku.
Čtvrtek - 3.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
hl2.png
My stále říkáme, že módeři jsou úžasní a všemocní. Tentokrát se pustili do předělávky parádního Half-Life 2 od Valve. Nejdříve se pustili do předělávky do Unreal Engine 3, ovšem proč dělat UE3, když právě vychází už 4? Podívejte se na první obrázky ze hry. Nejsou finální, přesto parádní.
Středa - 2.4. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
middle.png
Je to sotva pár měsíců, co Warner Bros oznámil novou akční adventuru ze světa Pána Prstenů. A už teď oznámili i datum vydání. Vidět také můžeme dnes (2.4. 2014) nový gameplay trailer. Vše je prý pořízeno z alpha verze a video je přímo z enginu ve hře.
Středa - 2.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
wos.png
Před dvěma měsíci jsme Vás informovali o nově oznámené Free-to-play hře World of Speed od tvůrců Need for Speed. Po oznámení se ale hráči začali čílit, že půjde o Pay to Win. To dnes tvůrci zcela vyvrátili. Prý od začátku měli jasno v tom, že hra bude zcela Free-to-play. 
Úterý - 1.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
king.png
Určitě Vás po oznámení české RPG hry Deliverance napadlo, jak asi bude velká mapa. Hlavní tvůrce hry Daniel Vávra na to odpověděl na svém Twitteru, kde srovnával hru s Oblivionem, kterému se Deliverance velmi podobá. 
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one