TRENDY  STALKER 2  Fable State of Decay 3 Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)
UFC 4.jpg
181009.jpg
MAFIA.png
FIFA 21.jpg
Předobjednat
Cyberpunk 2077
Předobjednat
MAFIA: Definitivní Edice

Články

Čtvrtek - 17.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
styx.png
Stealth akce Styx: Master of Shadows se ukazuje na nových screenech ze hry. Goblin na obrázcích je skoro nevidětlný a splývá dokonale s prostředím, to je samozřejmě pro něj to nejlepší maskování, aby mohl okrást vše, co jeho zelené oči uvidí. Mrkněte na novou dávku obrázků.
Čtvrtek - 17.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
watchg.png
Ubisoft před několika týdny prozradil, jak dlouho Vám zabere hraní celého Watch Dogs, je to až 100 hodin pro kompletní 100% dohrání. Ve hře se ale najdou i mise a okamžiky, které nikdy neskončí, jednou takovou se zabýváme v dnešním článku s novým obrázkem ze hry.
Čtvrtek - 17.4. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Risen 3.png
Risen 3: Titan Lords už tvůrci oznámili koncem Února. Od té doby se o hře vůbec nemluvilo, při oznámení jsme mohli vidět prvních několik obrázků a základní informace. Oficiální web prozradil jen to, že by se vše mělo odehrávat v Evropě a tropech. Mrkněte na úplně nový teaser trailer. 
Čtvrtek - 17.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
amazing.png
The Amazing: Spider-Man 2 byl oznámen před několika měsíci se zprávou, že vyjde pro všechny hlavní platformy, kam se vešlo dokonce i Nintendo 3Ds. Dnes ale přišla zajímavá zpráva, Xbox One verze možná vůbec nevyjde, šrtajího všechny velké obchody s hrami, mizí také DVD obal.
Čtvrtek - 17.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Grave.png
Grave nabídne otevřený svět v hororovém prostředí. Poběží na Unity Engine a vyjde pro platformy PC, Linux, Mac a nejspíše i pro konzoli Xbox One. V čem bude Grave tak jiný a inovatovní o proti jiným survival hororům? Asi moc ničím, za zmíňku přece jen ale stojí. Podívejte na první info, screeny a video.
Čtvrtek - 17.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
evil.png
O hře se toho celkově stále moc neví. Vidět jsme mohli pár videí a obrázků, potencial ale celé hry si asi tvůrci nechávají jako tajemství a překvapení pro hráče. Prozradili pouze to, že atmosféra bude opravdu hororová a děj bude brutální. The Evil Within připomíná především Resident Evil.
Čtvrtek - 17.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
ps4.png
Sony se před několika hodinami pochlubilo, že prodali po celém světě už 7 miliónů kusů konzole PlayStation 4. PS4 se tak stala nejrychleji prodávanou konzolí na světě. A to není všechno, Sony se také chlubí tím, že se na konzole PS4 prodalo více jak 20,5 milińů kopií her.
Středa - 16.4. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Daylight.png
HW požadavky pro hru Daylight. Hra vychází 29.4. 2014 a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned za začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vyšší na dnešní poměry.
Středa - 16.4. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
tanks.png
Tvůrci World of Tanks před několika týdny oznámili, že rok 2014 bude plný inovací. Jednou z nich bude vylepšování grafické stránky a fyziky strojů. Jedna z prvních novinek právě přichází s číslovkou patche 9.0, ta přinese první větší slibované novinky, čtěte dále...
Úterý - 15.4. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
snip.png
Zahraniční herní magazín vg247 měl opět možnost nakouknout do otevřeného světa v třetím pokračování Sniper Elite. V novém gameplay videu uvidíte, jak zneškodnit tank. Na první pohled se může zdát, že jde o velmi primitivní věc, ovšem pokud netrefíte, očekávejte dělovou koly v hlavě.
Pondělí - 14.4. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
watch.png
To, že Watch Dogs od Ubisoftu bude náročný a považovaný za next-gen AAA hru víme od začátku jejího vývoje, popřípadě oznámení z roku 2012. Vidět jsme mohli také HW požadavky s minimální i doporučenou HW sestavou, teď ale ředitel zveřejnil požadavky, které potřebujete na Ultra nastavení.
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one